استفاده از روش هیدرودرم و آبرسانی پوست برای پسوریازیس
استفاده از روش هیدرودرم و آبرسانی پوست برای پسوریازیس

آبرسانی به پوست یا هیدرودرمی آخرین تکنولوژی در مراقبت‌های پوستی هیدرودرمی است که با استفاده از قدرت طبیعی پوستی مرطوب و سالم را به فرد می‌دهد.

آبرسانی به پوست یا هیدرودرمی آخرین تکنولوژی در مراقبت‌های پوستی هیدرودرمی است که با استفاده از قدرت طبیعی شفابخش کریستال‌های الماسی شکل آب و اکسیژن برای لایه برداری بدون درد استفاده شده و در نتیجه پوستی مرطوب و سالم را به فرد می‌دهد. آبرسانی به پوست یا هیدرودرمی از کلمه “هیدرات” به معنی “چیزی که باعث مرطوب شدن می‌شود” گرفته شده است. این توانایی که پوست به صورت کامل در طی فرایند، آب رسانی می‌شود، فرایند هیدرودرمی را از روش‌های دیگر لایه برداری نظیر میکرودرمی سنتی، پیلینگ شیمیایی و درمان‌های لیزری متمایز ساخته است. فرایند هیدرودرمی با ترکیب لایه برداری شیمیایی با برخی دیگر از مراقبت‌های پوستی، نوردرمانی به وسیله LED و انواع مختلف درمان‌های تهاجمی دیگر در صورت نیاز انجام می‌شود. استفاده از دستگاه هیدرودرمی جهت  تسکین و کاهش علائم بیماری پسوریازیس به خصوص بر روی پوست صورت، سر و گردن کارایی دارد.

هیدرودرمی یا آبرسانی پوست بهترین روش درمانی برای پسوریازیس بدون استفاده از مواد شیمیایی است. با روش آبرسانی پوست بیماری‌های دیگر پوستی را هم می‌توان درمان نمود از جمله:

خطوط چین و چروک

تجمع رنگدانه ها

هایپر پیگمنتاسیون (به عنوان مثال نقاط سیاه از پوست، مانند لکه‌های سن قهوه‌ای)

اسکار

خلل و فرج بزرگ (به عنوان مثال، دانه‌های سرسیاه)

پوست چرب یا مستعد آکنه

چه افرادی برای هیدرودرمی مناسب هستند؟

آبرسانی پوست برای مردان، زنان و همه رنگ‌های پوست مناسب است.

بهبود بافت پوست

بهبود چین و چروک

حذف رنگ دانه‌های ناخواسته

تجدید حیات پوست

این روش یک روش مکمل برای درمان‌های دیگر مشکلات پوستی مثل درمان آکنه و پسوریازیس است

دوران بهبود و ریکاوری پس از هیدرودرمی چقدر طول می‌کشد؟

درمان معمولاً ۳۰ دقیقه و متناسب با گزینه‌های جانبی مورد نیاز در طول درمان مثل نوردرمانی به وسیله LED و… طول می‌کشد. بسیاری از بیماران بلافاصله پس از درمان می‌توانند به فعالیت‌های روزمره خود بازگردند.

چقدر زمان می‌برد تا من نتایج هیدرودرمی را مشاهده کنم؟

این روش طبیعی و بدون درد، بافت و ظاهر پوست را به طور چشمگیری یک روز پس از درمان بهبود می‌بخشد.

چند مرتبه انجام عمل هیدرودرمی مورد نیاز است؟

برای مشخص کردن تعداد دفعات آبرسانی پوست یک مشاوره اولیه مورد نیاز است سپس ما تعداد جلسات مورد نیاز را برای گرفتن نتایج مطلوب پیشنهاد خواهیم داد. برای مثال برای اسکار یا رنگدانه های ناجور قانونا ما حداقل ۱۰ جلسه درمانی را پیشنهاد می‌کنیم که معمولاً هر ۱۰ تا ۳۰ روز یک مرتبه انجام می‌شود.

عوارض جانبی بعد از عمل چیست؟

پوست شما به طور موقت صورتی رنگ یا کمی روشن‌تر شده که به نوع و رنگ پوست صورت بستگی دارد. البته عوارض آبرسانی پوست کاملاً موقتی بوده و ۱۵ تا ۳۰ دقیقه به طول می‌انجامد. شما قادر خواهید بود بلافاصله به فعالیت‌های روزانه خود پس از عمل ادامه دهید.

آیا هیدرودرمی روشی بی خطر است؟

در لایه برداری‌های شیمیایی عموماً از اسیدها، فنول ها، اکسید روی و اکسید آلومینیوم برای برداشتن لایه پوست استفاده می‌شود. در هیدرودرمی به صورت طبیعی از آب، هوا و ویتامین‌ها با سرعت مافوق صوت برای برداشتن لایه‌های مرده پوست و منافذ باز با حداقل عوارض جانبی استفاده می‌شود. همه مراحل هیدرودرمی یا آبرسانی پوست هم برای مشتری و هم برای کارکنان کاملاً بی خطر است. در هیدرودرمی از هیچ فرمی از افزایش نور استفاده نمی‌شود.

هیدرودرمی در چه مناطقی از بدن قابل انجام است؟

به طور معمول در صورت، گردن و نواحی دکولته قابل اجراست. البته هیدرو درمی در هر نقطه از بدن که نیاز به لطیف سازی، تمیزکنندگی عمیق و آبرسانی داشته باشد از جمله دست‌ها و پاها، سینه و نواحی کمر و حتی آرنج‌ها قابل انجام است.