اسپری Soria.s کنترل ضایعات پسوریازیس _ ۴۰ml
اسپری Soria.s کنترل ضایعات پسوریازیس _ ۴۰ml

پسوریازیس یک بیماری مزمن و التهابی پوست با زمینه ژنتیکی قوی است که ضایعات خارش‌ دار، ملتهب و همراه با پوسته‌ ریزی از علائم شایع آن به شمار می‌ رود.حتما شده است شما از برخی از لذت های کوچک زندگی خود نظیر رفتن به ساحل، پوشیدن شلوارک، و یا حتی نشان دادن موهای خود به […]

پسوریازیس یک بیماری مزمن و التهابی پوست با زمینه ژنتیکی قوی است که ضایعات خارش‌ دار، ملتهب و همراه با پوسته‌ ریزی از علائم شایع آن به شمار می‌ رود.حتما شده است شما از برخی از لذت های کوچک زندگی خود نظیر رفتن به ساحل، پوشیدن شلوارک، و یا حتی نشان دادن موهای خود به دلیل پسوریازیس متوسط تا شدید پلاکی خجالت کشیده اید.

dfgfdgfdg

ترکیبات و مکانیسم عمل:

اسپری Soria.s با فرمولاسیون گیاهی قوی به کنترل و درمان خارش، پوسته پوسته شدن پسوریازیس متوسط تا شدید پلاکی کمک می کند، این محصول با کاهش سرعت پاسخ های ایمنی-التهابی بیش از حد فعال شده در تسکین قرمزی ضایعات پوستی پسوریازیس نقش دارد.

spray soria (2)

تحقیقات بالینی:

اسپری Soria.s در ۳ آزمایش بالینی مختلف در بیش از ۲۰۲۲ بیمار مورد مطالعه قرار گرفت. در یک آزمایش، تاثیر گذاری اسپری Soria.s در درمان پسوریازیس پلاکی پوست سر و بدن ثابت شد. در مطالعه ای دیگر اثرگذاری این محصول در ۴ هفته از ۲۴۸ بیمار مبتلا به پسوریازیس پوست سر، تقریبا ۹۳٪ روشن بود.

soria

مدت و نحوه مصرف:

تا زمان بهبودی التهاب یا ضایعات پوستی از اسپری استفاده کنید. ۳ بار در روز (هر هشت ساعت یکبار) به مقدار کافی بر روی ضایعات سر و بدن خود اسپری کنید. همچنین در صورت نیاز و در طول شبانه روز، می توان استفاده از محصول را به دفعات تکرار کرد.

خرید محصول:

برای مشاوره و خرید محصول به فروشگاه اینترنتی psoshop.ir مراجعه کنید.

spray soria

توصیه‌ ها:

  • از تماس لباس‌ های غیرنخی با موضع جلوگیری کنید.
  • این محصول برای استفاده خارجی بوده و در نواحی اطراف چشم و ژنیتال استفاده نشود.
  • از یخ زدگی محصول جلوگیری شود.
  • دور از دسترس اطفال نگهداری شود
  • برای نتیجه بهتر بیماران پسوریازیس غذاهایی مانند سوسیس و کالباس، پیتزا، بادمجان، سیر، ترشیجات، خیارشور، خرما، گردو، موز، پسته و ادویه به خصوص فلفل را در رژیم غذایی خود تا آنجا که ممکن است کم کنند.