به گزارش خبرگذاری صداوسیما یک روش درمانی جدید با نام ازون تراپی از روش های متفاوتی نسبت به روش های دیگر درمان بیماری پوستی پسوریازیس که در گذشته استفاده میشده است استفاده می ‌کند. روش درمانی پسوریازیس به وسیله ازون درمانی توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای بیماری پسوریازیس پیش‌رونده‌ی اولیه، یعنی پیشرفته‌ترین مرحله‌ی این بیماری، مورد تأیید قرار گرفته است.


photo_2017-10-30_02-02-43
 

درمان جدید پسوریازیس که شاهکار رشته ازون تراپی است:

در حال حاضر، روش درمان پسوریازیس به وسیله ازون تراپی که برای بیماران مبتلا به پسوریازیس تجویز می ‌شود به طور شگفت‌انگیزی باعث تسکین علائم بیماری هزاران نفر از سراسر جهان شده است. البته طی کردن دوره این روش درمانی در ایران مسائل و مشکلاتی نیز به همراه داشت به طوری که تنها چند کشور پیشرفته اروپایی این درمان را با هزینه های بسیار بالا ارائه می دادند اما اخیرا دکتر علی تارات با مرکزی مجهز به انواع دستگاه های ازون درمانی؛ درمان بیماران با این روش علمی و جدید را در ایران با هزینه هایی بسیار کمتر از خارج ایران آغاز کرده است.


photo_2017-10-29_23-50-48
 

دکتر علی تارات در این باره می ‌گوید: توسعه‌ی ازون تراپی یک پیشرفت بزرگ در روند معالجه‌ی پسوریازیس و آرتریت پسوریاتیک است و فهم ما از این بیماری را به میزان زیادی بهبود می ‌بخشد.

اوزون تراپی قوی ترین، طبیعی ترین و مطمئن ترین روش برای درمان پسوریازیس:

دکتر علی تارات ادامه داد که اوزون تراپی با تقویت سیستم ایمنی و تنظیم آن، خنثی کردن سموم و ناخالصی ها در خون، کاهش التهاب، کاهش تورم، نرم شدن پوست، افزایش سطح اکسیژن در خون، مبارزه با استرس و اضطراب همچنین درمان سیروزهای کبدی و کنترل تنش های روحی موجب درمان و بهبود زخم های مزمن ناشی از بیماری پسوریازیس می شود. اثربخشی ازون تراپی با توجه به تعداد جلسات، نوع پوست و سن شخص می تواند متغیر باشد.


skin-problems-500x500dynamics-of-lipid-peroxidation-indices-under-influence-of-ozone-therapy-in-patients-with-complicated-forms-of-rosacea-and-acne-disease-fig1
 

روش درمانی پسوریازیس به وسیله ازون تراپی در ایران عملی شد:

دکتر علی تارات با بیان اینکه مرکز تحقیقات اکسیژن درمانی اکسی مد اولین مرکز تخصصی تحقیقات اکسیژن درمانی در ایران است فرمودند: این مرکز فعالیت خود را در سال ۹۴ به همت متخصیص این رشته آغاز کرد و با هدف ارائه جدیدترین روش های درمانی پزشکی هم اکنون توانسته است به همه تجهیزات مورد نیاز برای درمان بیماری های مختلف با این روش علمی مجهز شود.

روش درمانی ازون درمانی روش جدیدی در درمان بیماری پوستی پسوریازیس بوده و از مهمترین مزایای این روش می ‌توان به ۱۰۰ درصد طبیعی بودن، عدم عارضه جانبی، عدم اختلال با داروهای دیگر، اثر پایدار و برگشت‌ناپذیر درمانی و در نهایت به ‌عنوان آخرین و تنها روش نوین درمان پسوریازیس در جهان نام برد.

به گزارش خبرگذاری صداوسیما؛ بیماری پوستی پسوریازیس (psoriasis) یک بیماری خود ایمنی و مزمن پوستی است، که حدود ۱٪ – ۳٪ جمعیت انگلستان به آن مبتلا می شوند. علائم ان معمولا به صورت پلاک های قرمز، برجسته ظهور می یابد. ممکن است پلاک ها در هر بخشی از سطح پوست ایجاد شوند اما در اغلب موارد پلاک ها روی آرنج، زانو و پوست سر ایجاد می شوند.

مشاوره رایگان با کلینیک اکسی مد:

بیماران پسوریازیس می توانند جهت مشاوره پزشکی در مورد این روش درمانی به صورت رایگان با شمارۀ ۲۶۲۰۷۹۸۸-۰۲۱ و ۲۶۲۰۷۹۳۷-۰۲۱ تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایند تا تیم پزشکی اکسی مد به سوالات آن ها در ساعات کاری ۹ صبح تا ۱۹ شب پاسخ دهد.

مقالات مرتبط:

عوامل موثر در موفقیت درمان بیماران پسوریازیس با ازون تراپی

گزارش تصویری از درمان جدید پسوریازیس در مرکز اکسیژن درمانی ایران

بی خطری مهمترین فاکتور اساسی ازون درمانی در مقابله با پسوریازیس

جدیدترین روش درمان ام اس با ازون درمانی و اکسیژن درمانی

روش درمانی جدید پسوریازیس با ازون درمانی موفقیت آمیز بود.

اوزون‌تراپی (Ozone therapy) چیست و نقش آن در درمان پسوریازیس

استفاده از روش جدید اوزون درمانی در درمان آرتریت پسوریاتیک

کرم و ژل اوزن مکمل درمانی انواع بیماری پسوریازیس

آیا روش جدید ازون درمانی می تواند درمان پسوریازیس را متحول ‌کند؟