اولین داروی خوراکی مونو متیل فومارات برای درمان پسوریازیس
اولین داروی خوراکی مونو متیل فومارات برای درمان پسوریازیس

طبق یک اعلامیه مطبوعاتی از داروساز اطلاعات دقیق ایمنی و کارآیی این مطالعه در کنفرانس های آینده پوست ارائه می شود. Anil Namboodiripad معاون ارشد رئیس و رئیس تجارت انحصاری این شرکت گفت که PPC-06 یک مولکول خوراکی با مکانیزم جدید عمل می کند که توانایی رفع نیازهای پزشکی برآورده نشده بیماران پسوریازیس را دارد. […]

طبق یک اعلامیه مطبوعاتی از داروساز اطلاعات دقیق ایمنی و کارآیی این مطالعه در کنفرانس های آینده پوست ارائه می شود.

Anil Namboodiripad معاون ارشد رئیس و رئیس تجارت انحصاری این شرکت گفت که PPC-06 یک مولکول خوراکی با مکانیزم جدید عمل می کند که توانایی رفع نیازهای پزشکی برآورده نشده بیماران پسوریازیس را دارد.

این مقام مسئول گفت: “داده های برتر که ما امروز گزارش می دهیم این عقیده ما را پشتیبانی می کند که PPC-06 ممکن است به اولین داروی خوراکی تایید شده مونو متیل فومارات (MMF) برای درمان پسوریازیس پلاک متوسط ​​تا شدید در ایالات متحده تبدیل شود.”

وی اضافه كرد كه الزامات بیشتر توسعه بالینی با FDA آمریكا مورد بحث قرار خواهد گرفت تا از تأیید این محصول حمایت كند.

شایعترین عوارض جانبی گزارش شده لنفوسیتوپنی، ائوزینوفیلی و اختلالات گوارشی روده مانند اسهال، تهوع، درد شکم و استفراغ بود.

“با توجه به داده های بالینی مثبت در این مطالعه ، PPC-06 ممکن است به عنوان یک گزینه مهم درمانی برای بیماران مبتلا به پسوریازیس در یک بازار با درمان های خوراکی محدود باشد. ما از همه بیماران، محققان و کارکنان مطالعه که مشارکت مداوم ما کمک می کند، تشکر می کنیم ساگر مونجال، افسر ارشد پزشکی Promius Pharma، شرکت تابعه دکتر Reddy’s در ایالات متحده، به این هدف رسید.