جمعه, ۰۲ فروردین ۱۳۹۸
»   اخبار علمی پسوریازیس, اخبار و تحقیقات علمی پسوریازیس, اسلایدر  »   تاثیر Ustekinumab برای پلاک پسوریازیس در نوجوانان توسط FDA تایید شد
1,020 بازدید
۱۱ آذر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۰۶

تاثیر Ustekinumab برای پلاک پسوریازیس در نوجوانان توسط FDA تایید شد

سازمان غذا و داروی ایالات متحده ، داروی Ustekinumab، را برای درمان بیماران محدوده ی سنی ۱۲ ساله و بالاتر با پلاک پسوریازیس متوسط تا شدید که داوطلب فوتوتراپی یا درمان سیستمیک شده اند، تصویب کرده است.

Ustekinumab

مهارکننده ی interleukin-12/23 درسال ۲۰۰۹ برای درمان بزرگسالان مبتلا به پلاک پسوریازیس متوسط تا شدید تایید شده است.

تایید Ustekinumab برای پسوریازیس نوجوانان:

تایید Ustekinumab در جوانان براساس فاز ۳ تحقیق نشان می دهند که حداقل در دوسوم بیماران در محدوده ی سنی ۱۲ تا ۱۷ که با Ustekinumab درمان شده اند، به پوستی صاف وشفاف یا کمترین مقدار پسوریازیس در هفته ی ۱۲ دست یافته اند.

شکل سالم و درمان شده مشابه آن چیزی بود که در مطالعات بزرگسالان مبتلا به پلاک پسوریازیس دیده شده بود.

download

داروی Ustekinumab درهفته های ۰ و۴ و بعد از آن هر ۱۲ هفته به صورت زیرجلدی استفاده می شود. این سازمان در یک بخش خبری ذکر کرد که تقریبا یک سوم کسانی که به پلاک پسوریازیس مبتلا هستند، قبل از ۲۰ سالگی این کار را انجام می دهند.

پسوریازیس یک بیماری قابل مشاهده است و لازم است که این بیماران جوان و کسانی که از آنها مراقبت میکنند گزینه هایی داشته باشند که بتواند به طور موثری پلاک هایی که به سختی پنهان می شوند و غیرقابل تحمل هستند را کاهش دهند.

گزینه درمانی جدید برای پسوریازیس:

دکتر Michael Siegel و معاون ارشد رئیس تحقیق و امور بالینی سازمان ملی پسوریازیس در پخش خبری گفت:”داشتن گزینه های درمانی جدید در حالیکه درمان های کمی برای جوانان مبتلا به پسوریازیس ،که در چنین دوره ی تعیین کننده ای از زندگیشان قرار دارند، وجود دارد؛ امیدوار کننده است.

در ایالات متحده Ustekinumab همچنین برای درمان بزرگسالان مبتلا به پسوریازیس التهاب مفصلی فعال و درمان بیماری کرون (Crohn) فعال از متوسط تا شدید که با درمان های دیگر با شکست مواجه می شوند و یا برای بیمارانی که به درمان های دیگر مقاومت نشان می دهند، تایید شده است.

مطالب مرتبط با این نوشته

داروی بریهالی (هالوبتازول پروپیونات) یک کورتیکواستروئید جدید بسیار قوی در پایه لوسیون است که ایمنی آن برای استفاده در هشت هفته به منظور درمان پسوریازیس پلاکی تایید شده است. کمپانی تولید کننده این دارو Ortho Dermatologics می گوید: ما از...
به گزارش سایت درمانی پسوریازیس، داروی تزریقی (brodalumab) با نام تجاری Siliq برای بزرگسالان مبتلا به بیماری پوستی ملایم تا شدید پسوریازیس که به سایر درمان های پیشنهادی واکنش نمی دهند، توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده آمریکا (FDA)...
  • مطالب اخیر

  • فهرست سایت

  • داروهای جدید