چهارشنبه, ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
»   اخبار علمی پسوریازیس, اخبار و تحقیقات علمی پسوریازیس  »   تحقیقات نهایی برای درمان پسوریازیس در حال انجام است
2,209 بازدید
۱ مرداد ۱۳۹۵ , ساعت ۱۴:۱۳

تحقیقات نهایی برای درمان پسوریازیس در حال انجام است

اسماعیل قادری استاد دانشگاه و پژوهشگر در زمینه ترکیبات شیمیایی، گیاهان دارویی و محقق در علم نانو تکنولوژی است. وی به نتایج بسیار مهمی در درمان قطعی برخی بیماری ها از جمله پسوریازیس رسیده است و با تلفیق طب سنتی، علم شیمی و نانوتکنولوژی گامی مؤثر به سوی مبارزه با بیماریهای ویروسی برداشته است. ویروس هرپس که عامل بروز تبخال دهان، تبخال چشمی، تبخال تناسلی و آفت دهان است در سراسر دنیا به عنوان یک ویروس غیر قابل درمان و کشنده شناخته می شود که هیچ پزشک و پژوهشگری در تمام جهان اطلاعی از درمان این ویروس ندارد. اما پژوهشگر بزرگ همدانی موفق شده است داروی این ویروس را بسازد. اکنون داروی این بیماری واگیر دار و کشنده در دستان اسماعیل قادری است. وی در این خصوص گفت: خوشبختانه انستیتو پاستور هم پس از آزمایش دارو آن را تأیید کرد و کشف این دارو را به وزیر علوم تبریک گفت.

این دارو بر روی بسیاری از بیماران آزمایش شده و خوشبختانه در همه موارد درمان شخص مبتلا بر علم و توانایی استاد قادری صحه گذاشته است.

psoriasis cure hamedan

تحقیقات نهایی برای درمان پسوریازیس و سرطان در حال انجام است:

تحقیقات و پژوهش های این محقق در زمینه درمان بیماری های دیگر همچنان ادامه دارد. این محقق ارزشمند در مورد بیماری لاعلاج پسوریازیس نیز در حال انجام پژوهش های نهایی است و به نتایج خوبی رسیده است. او با طب سنتی بیماران سرطانی بسیاری را نیز درمان کرده است.

هدف وی خدمت رسانی به هموطنانش و ادای دین در مقابل علم است. او به دنبال کسب درآمد و شهرت نیست. بیماران بسیاری را بدون دریافت هیچ هزینه ای درمان کرده است . تواضع او تا حدی است که از گرفتن عکس امتناع ورزید و گفت من شهرت نمی خواهم بگذارند خدمت کنم.

برای این محقق برجسته آرزوی سلامتی و اکتشافات پی در پی داریم و از مسئولین کشور انتظار مساعدت و همراهی برای سربلندی ایران و ایرانی در سطح جهان .

مطالب مرتبط با این نوشته

6 دیدگاه برای تحقیقات نهایی برای درمان پسوریازیس در حال انجام است

 1. عارف
  -2

  سلام.چطور میشه با اقای اسماعیل قادری در ارتباط بود

 2. Elnaz
  0

  سلام چطور میشه این داروی تبخال رو تهیه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میشه انلاین خرید

 3. سجاد
  0

  سلام این دارو اگه واقعا هست چرا توضیع نمیشه چرا هنوز دکترا واسه تبخال چیزی نمیدن آدرس دکتر کجاس یا تلفنش

 4. ارژنگ
  0

  سلام . کسی هست که از داروی آقای قادری برای درمان تبخال استفاده کرده باشه ؟ نتیجه چی بوده واقعا آیا ویروس به طور کامل از بدن دفع شده ؟

 5. امیر پیمان
  -2

  راه ارتباطی با آقای قادری تلفن آدرس یا …

 • مطالب اخیر