دکتر علی تارات متخصص ازون تراپی و اکسیژن درمانی از انگلیس و مدیریت مرکز اکسیژن درمانی اکسی مد می باشند. ایشان در رابطه با جدیدترین روش درمان ام اس با ازون تراپی و اکسیژن درمانی مطالبی را ارائه می دهند: بیماری ام اس جزو بیماریهای خود ایمنی می باشد که سیستم ایمنی خود انسان برعلیه بافتهایی از جمله مغز و اعصاب واکنش های نامناسبی انجام میدهد که باعث بروز بیماریهایی از جمله ام اس که بیماری خود ایمنی مغزی نامیده میشود، میگردد.


photo_2017-12-17_23-15-52

توضیح دکتر در مورد ازون:

توضیح دکتر در مورد ازون از آنجاییکه ازون هم یک اکسیژن فعال هست و هم از انرژی خاصی برخورداره که زیاد هم شناخته شده نیست و به نام انرژیهای پوزیترونی در فیزیک شناخته میشه با تولید نوع خاصی از اشعه گاما باعث تحریک سلولهای زایا و ترمیم ارگانها و سیستم های بدن میشه از جمله مهمترین آنها باعث بالانس سیستم ایمنی میشه که در هر واکنش التهابی سیستم ایمنی نقش کلیدی و اساسی داره در رابطه با بیماریهای خود ایمنی و نقص هایی که در سیستم ایمنی هست خیلی مطالب زیاده ولی باید گفت که بیماریهایی که به شکلی در اثر بدرفتار کردن سیستم ایمنی بروز میکنند با روشهای مختلفی از ازون درمانی که شامل ازون درمانی به روش DIV (تزریق سرم ازونه) می تونه باشه کمک کننده و برطرف کننده بسیاری از بیماریهای موجوده و جدیدا هم در سراسر کره زمین از گاز ازون برای کنترل انواع و اقسام سرطانها به خصوص سرطان خون و سرطانهای سیستم لنفاوی استفاده می شود و تمام این بیماران می توانند درجات بهبودی بسیار بالایی را بگیرند.

مکانیزم ازون و اکسیژن روی ام اس:

مکانیزم ازون و اکسیژن روی ام اس در رابطه با این مطلب باید گفت سیستم های ایمنی که در سطح مغز وجود دارند بر علیه غلاف اطراف نورونها واکنش هایی نشان میدهند و این غلافها را از بین میبرند از آنجاییکه سلولهای عصبی نباید در تخلیه های الکتریکی با یکدیگر ارتباط داشته باشند مثل سیم های برق به همین دلیل بعضی وقت ها اتصالی سلولهای نورون به هم باعث ایجاد اختلالات بسیار متنوعی در سطح مغز میشن و اختلالات مغزی قطعا تظاهرات بالینی خواهند داشت

رفع اختلالات حرکتی ناشی از ام اس با ازون و اکسیژن:

رفع اختلالات حرکتی ناشی از ام اس با ازون و اکسیژن در دنیا گزارش برای درمان ام اس با ازون و اکسیژن خیلی زیاد است ولی راجع به اینکه تضمینی داده بشه؟ خیر ضمانتی در کار نیست ولی استفاده از اکسیژن درمانی در حال ورزش که سطح اکسیژن را در خون به ۲۰ برابر حد طبیعی میرسونه و همزمان با ازون تراپی میتونه نقش بسیار موثری را در درمان بیماریهای خود ایمنی مغزی مثل ام اس ایفا کند . اختلالات حرکتی تا حدی از بین میره و اگر هم کامل رفع نشه به علائم بسیار جزئی بعد از درمان تبدیل میشه و روشهایی مثل ورزش درمانی بعد از درمان قبلی با اکسیژن و ازون میتونه درمان نهایی و برگشت این بیماران به زندگی طبیعی باشه. در سراسر دنیا وقتی که راجع به ام اس تحقیقات میکنند قبل از اینکه درمان بیمار را شروع کنند یک ام آر ای میگیرندو اگر بیش از ۴ پلاک وجود داشته باشد ام اس قطعیه البته وسعت و مکان پلاک ها مهمه وبعد از ۱۲ جلسه درمان ابتدایی هم دوباره ام آرآی می گیریم و تحلیل ضایعات رو میتونیم در عکس هاو گزارشات ببینیم.

مدت زمان درمان:

تعداد جلسات وابسته به میزان پاسخی است که بیمار به درمان میده و علی الاصول بین ۸ تا ۱۲ جلسه یک روز در میان در هر جلسه اکسیژن درمانی در حال ورزش EWOT و بعد ازون درمانی انجام میشود و بعد از ۱۲ جلسه ام آر ای گرفته میشه و روند درمان را بررسی میکنیم.

در پایان امیدوارم هر چه سریعتر واحدهای ازون درمانی در سطح کشور گسترش پیدا کنه و مردم عزیزمون بتونن استفاده کنن.

مشاوره رایگان با کلینیک اکسی مد:

بیماران پسوریازیس می توانند جهت مشاوره پزشکی در مورد این روش درمانی به صورت رایگان با شمارۀ ۲۶۲۰۷۹۸۸-۰۲۱ و ۲۶۲۰۷۹۳۷-۰۲۱ تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایند تا تیم پزشکی اکسی مد به سوالات آن ها در ساعات کاری ۹ صبح تا ۱۹ عصر پاسخ دهد