سه شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
»   خبرهای جدید از ازون درمانی  »   جلوگیری از پیری و چروک شدن پوست با کرم جوانساز ازون دار
196 بازدید
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۸:۲۹

جلوگیری از پیری و چروک شدن پوست با کرم جوانساز ازون دار

در کرم جوانساز ازون دار (Anti-Ageing Ozonized Herbal Cream) از روغنهای اساسی براساس طب سنتی و گیاهی استفاده شده که می توانند کمک زیادی به ساخته شدن دیواره سلولهای پوست کنند. اصولا دلائل پیر و چروک شدن پوست عدم اکسیژن رسانی به سلولهای زایای پوست Germinal cell  و سلولهای تولید کننده الاستین از فییرو بلاستهاست.

photo_2018-06-12_00-21-54

کرم جوانساز ازون دار (Anti-Ageing Ozonized Herbal Cream):

واز همه مهمتر وجود انرژی گاما در روغن های ازون دار است که از شکسته شدن ازون آزاد میشود ودر همان منطقه ضمن رساندن اکسیژن کافی به سلولهای تولید کننده کلاژن بطور کاملا بی خطری به سلولهای پوست فرصت تولید یک  پوست کاملا شفاف و صاف را میدهند.

استفاده ازآلاینده های آرایشی (محصولات آرایشی غیر گیاهی) به طور اثبات شده ای عوارض کوتاه مدت و بلند مدتی   دارند در این محصولات صناعی از ترکیباتی به عنوان آبرسان و افزودنی های غیر مجاز استفاده میشود که  باعث تخریب پوست و شل شدگی لایه های زیرین پوست می گردد.

پروتئین ها و روغن های ازون دار در این کرم عملا آنرا به یک سوپ پروتئینی و روغنی که به صورت ارگانیک شامل تمام میکرومینرال ها و ریز مغذی های فلزی مثل انواع ویتامینهای محلول در آب انواع ویتامین B (B۱,B۶,B۱۲ ) ویتامین C طبیعی و ….. هستند، تبدیل کرده است .این محصول باید به صورت شبانه  بعد از شستشوی صورت با لیف نرم و صابون گلیسیرینه بر روی پوست مالیده شود تا جذب گرددو نتیجه آن اینست که در ۲۱ روز ۲۱ سال جوان شوید.

مشاوره رایگان با کلینیک اکسی مد:

جهت مشاوره پزشکی در مورد این روش درمانی به صورت رایگان با شمارۀ ۲۶۲۰۷۹۸۸-۰۲۱ و ۲۶۲۰۷۹۳۷-۰۲۱ تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایند تا تیم پزشکی اکسی مد به سوالات آن ها در ساعات کاری ۹ صبح تا ۱۹ شب پاسخ دهد.

مطالب مرتبط با این نوشته

روغن ازون دار ضد اگزما (درماتیت) Anti –Eczema Ozonized oil براساس دستورالعمل های طب بوعلی سینا است و با استفاده از 5 روغن اساسی فرموله و تهیه شده است و با تکنولوژی فرا پیشرفته  Hi-Tec با گاز ازون به صورت...
یکی از معضلات در صنعت آرایشی و بهداشتی صدمه ای است که دکلره کردن DE coloration  به مو میزند که در بعضی از افراد برگشت ناپذیر است. اغلب خانمها دچار درجاتی از موخوره هستند و باید موهای خود را کراتینه...
اصولا تیره گی و تورفتگی دور چشم یک علت ژنتیکی دارد ولی عواملی مثل کمبود خواب راحت ،عدم تغذیه صحیح و عدم آرامش روحی می تواند در کبود شدن دور چشم موثر باشند. محصول کرم دور چشم شرکت UO3 که...
  • مطالب اخیر

  • فهرست سایت

  • داروهای جدید