پنجشنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۷
»   داروخانه پسوریازیس, لوازم آرایشی بهداشتی مناسب پسوریازیس  »   درمان التهابات پوستی پسوریازیس با شامپو سینوا
3,775 بازدید
۲۶ آبان ۱۳۹۴ , ساعت ۱۴:۳۳

درمان التهابات پوستی پسوریازیس با شامپو سینوا

شامپو سینوا (Sinova Sans-Psoria) یکی از موثرترین راه های درمانی جهت عوارض پوستی پسوریازیس می باشد. پوست اولین سد دفاعی بدن می باشد و از لایه های سلولی متعددی تشکیل یافته است در طول هر ماه خارجی ترین قسمت پوست که لایه شاخی یا مرده نام دارد طی روندی هماهنگ توسط سلول های جوان تر لایه زیرین جایگزین می شود. در بیماری پسوریازیس مکانیسم تجدید سلولی دچار اختلال گشته و لایه شاخی نمی تواند از سلول های زیرین خود جدا شود و این امر آغازی برای ایجاد مشکلات پوستی افراد مبتلا به پسوریازیس است. شامپو سینوا تعادل لایه خارجی پوست را تنظیم می کنند به نحوی که با سست کردن اتصال بین سلولی لایه شاخی و ریزش آن پوستی شفاف تر و سالم تر را جایگزین می سازند. همچنین مواد موثره در شامپو سینوا خاصیت ضد التهابی داشته و حتی در مشکلات جلدی ناشی از بیماری پوستی پسوریازیس مانند خارش سر، پوسته پوسته شدن، رطوبت رسانی و رفع خشکی پوست سر اثرات مفیدی دارند.

Sinova Sans-Psoria

شرکت سازنده:

واحد تحقیق و توسعه لابراتور دکتر روشن (Sinova) با بهره گیری از دستاوردهای روز دنیا و با همکاری لابراتور های همکار در کشور سوییس جهت تولید محصولات مراقبت از پوست و مو فعالیت می کند. شامپو سینوا (Sinova Sans-Psoria) ساخت این شرکت فعال داخلی در زمینه کنترل و درمان بیماری پوستی پسوریازیس می باشد.

Sinova

مواد موثر:

اسید گلیکولیک: هیدروکسی اسیدها به عنوان اسکراب و لایه بردار لایه شاخی پوست (اپیدرم) کاربرد داشته و به ظهور سلول جدید و سالم کمک می کند. هیدروکسی اسیدها مانند یک جارو عمل کرده و سطح پوست را از پوسته های انباشته شده پاک نموده، ضخامت اپیدرم را به حالت نرمال نزدیک کرده و التهاب و خارش را تسکین می دهند.

عصاره بابونه: عصاره این گیاه در درمان اضطراب، التهاب، تحریکات پوستی، زخم و التهابات پوستی به کار می رود. همچنین مواد موثره در عصاره بابونه خاصیت ضد التهابی داشته و  در مشکلات جلدی مانند خارش سر اثرات مفیدی دارند.

روغن تی تری: روغن چای با عصاره درخت چای ارگانیک خالص التهاب پوست را کم کرده و به پوست آرامش میدهد همچنین پوست را پاک از ضایعه نگه میدارد.

اسید سالسیلیک: اسید سالیسیلیک از طریق حل کردن ماده چسباننده بین سلولی که پوسته ها را در لایه شاخی به هم متصل می کند، پوسته ریزی را تسریع و در نتیجه باعث سست شدن کراتین می شود.

منتول: خاصیت ضد التهابی دارد و باعث تسکین خارش بیماری های پوستی می شود.

پانتنول: می تواند به تسریع روند بهبود زخمها کمک کند. این ویتامین، به عنوان حالت دهنده و نرم کننده در شامپوها، اسپری مو، حالت دهنده های مو و نیز مرطوب کننده ها مصرف فراوانی دارد.

روش مصرف:

۲ الی ۳ بار در هفته مو های سر را خیس و مقدار مناسب از شامپو را روی سر ماساژ دهید و پس از ۳ دقیقه آبکشی نمایید.

توجه:

شامپو های سینوا عبارتند از:

Sinova Sans-sebo-derma

Sinova Sans-Psoria

Sinova Sans-dandruff

منظور از شامپوی درمانی پسوریازیس سینوا در این پست شامپوی شماره دوم یعنی Sinova Sans-Psoria می باشد که طرح آن به رنگ سبز است لذا هنگام تهیه این شامپو به این نکته مهم توجه کنید.

Sinova psoriasis

سایز:

۲۵۰ میلی لیتر

 

مطالب مرتبط با این نوشته

لجن درمانی (Sludge treatment) با از بین بردن سلول های مرده، و جایگزین شدن پوست سالم در درمان بسياري از بيماري‌ هاي پوستي مفصلی، از جمله «پسوریازیس» و « ویتلیکو » و سایر موارد، بسيار مفيد است. اغلب بیماری های...
بیماری پوستی پسوریازیس (psoriasis) با افزایش زبری، خشکی و مرگ سلول‌ های پوستی همراه است که باعث می‌شود فلس‌ های زمختی روی پوست تشکیل شوند. هنگامی که شما پسوریازیس دارید، نحوه شستشویِ پوستتان بسیار مهمتر است. حمام رفتن هم نظیر...
شامپو كل تار (Coal Tar) در درمان بیماری پوستی پسوريازيس به عنوان يك داروی مؤثر از زمان های گذشته مطرح بوده است. این شامپوی درمانی با جدا کردن اکسیژن از پوست موجب مهار تکثیر سلولی و کاهش اندازه و تعداد...
شامپو آنتی پسوریازیس سریتا (Cerita Anti Psoriosis Shampoo) محصولی برای درمان و کنترل بیماری پسوریازیس است. این شامپو از اجزاء و مواد موثره ای تشکیل شده است که با مکانیسم های کارآمد، باعث درمان و رفع علائم بیماری پوستی پسوریازیس...
  • مطالب اخیر

  • فهرست سایت

  • داروهای جدید