درمان اگزما (درماتیت) با روغن های ازون دار شرکت UltimateO3
درمان اگزما (درماتیت) با روغن های ازون دار شرکت UltimateO3

روغن ازون دار ضد اگزما (درماتیت) Anti –Eczema Ozonized oil براساس دستورالعمل های طب بوعلی سینا است و با استفاده از ۵ روغن اساسی فرموله و تهیه شده است و با تکنولوژی فرا پیشرفته Hi-Tec با گاز ازون به صورت فوق اشباع Super-saturated در آمده است.

روغن ازون دار ضد اگزما (درماتیت) Anti –Eczema Ozonized oil براساس دستورالعمل های طب بوعلی سینا است و با استفاده از ۵ روغن اساسی فرموله و تهیه شده است و با تکنولوژی فرا پیشرفته  Hi-Tec با گاز ازون به صورت فوق اشباع Super-saturated در آمده است.

photo_2018-06-13_11-40-40

روغن ازون دار ضد اگزما (درماتیت) Anti –Eczema Ozonized oi:

در تمام انواع اگزما (Dermatitis) که می تواند به علل حساسیت به یک ماده (مثلا شوینده ها یا سیمان و….) رخ دهد، سیستم ایمنی بدن در ایجاد این التهاب ها و بهبود آن نقش اساسی دارد.

روغن ازون دار ضد اگزما با داشتن تمام انواع ویتامینهای D , E, A  که به سرعت جذب میشوند و انواع میکرومینرالهای ضروری مثل K ,Ca ,Se ,Zn  و Na شرایط را برای بهبود زخم ایجاد میکند.

روغنهای ازون دار به دلیل داشتن ازون یا اکسیژن فعال به سرعت جذب سلولهای پوستی شده و با رساندن اکسیژن کافی به زخم باعث بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن می شود  و همچنین انرژی پوزیترونی گاما آزاد شده در پوست باعث کشته شدن هر نوع قارچ، میکروب، ویروس و دیگر ارگانیسم های موجود در زخم میگردد.

سالهاست که آلمانی ها برای درمان زخمهای بستر، پای دیابتیک، زخم های ترمیم ناپذیر ناشی از کمبود اکسیژن رسانی به زخم،  از روغن های ازون دار استفاده میکنند.

از آنجاییکه این روغن ها باعث لطافت و جوانسازی اعضا ی تناسلی بدن میگردند یکی از مصارف عمده آن استفاده در روابط زناشویی است که میتواند از هر نوع عفونت ادراری یا بیماریهای مقاربتی جلوگیری کند.

درماتیت نپکینگ یا سوختگی پای اطفال در اثر ادرار و مدفوع به مدت طولانی ایجاد میشود که به سرعت با روغن های ازون دار ترمیم می گردد و مصرف آن در اروپا بسیار متداول است.

در افرادی که پوست حساسی دارند بعد از روشهای مختلف اپیلاسیون و از بین بردن موهای زائد استفاده از این روغنهای ضد التهاب و لطیف کننده توصیه میشود حتی بعد از استفاده از لیزر بسیار مفید و موثر است.

مشاوره رایگان با کلینیک اکسی مد:

جهت مشاوره پزشکی در مورد این روش درمانی به صورت رایگان با شمارۀ ۲۶۲۰۷۹۸۸-۰۲۱ و ۲۶۲۰۷۹۳۷-۰۲۱ تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایند تا تیم پزشکی اکسی مد به سوالات آن ها در ساعات کاری ۹ صبح تا ۱۹ شب پاسخ دهد.