درمان موخوره و موج دار بودن مو با ژل ارگانیک ازون دار
درمان موخوره و موج دار بودن مو با ژل ارگانیک ازون دار

یکی از معضلات در صنعت آرایشی و بهداشتی صدمه ای است که دکلره کردن DE coloration به مو میزند که در بعضی از افراد برگشت ناپذیر است. اغلب خانمها دچار درجاتی از موخوره هستند و باید موهای خود را کراتینه کنند. ژل ازون دار یک محصول کاملا گیاهی است که می تواند موج دار بودن و مو خوره های مو را با استفاده از کراتین (نوعی پروتئین صنعتی )به طور موقت از بین ببرد.

یکی از معضلات در صنعت آرایشی و بهداشتی صدمه ای است که دکلره کردن DE coloration  به مو میزند که در بعضی از افراد برگشت ناپذیر است. اغلب خانمها دچار درجاتی از موخوره هستند و باید موهای خود را کراتینه کنند. ژل ازون دار یک محصول کاملا گیاهی است که می تواند موج دار بودن و مو خوره های مو را با استفاده از کراتین (نوعی پروتئین صنعتی )به طور موقت از بین ببرد.

photo_2018-06-13_11-34-46

ژل های گیاهی و ارگانیک  UO:

ژل های گیاهی و ارگانیک  UO3  با فرمولاسیون و تحت نظارت و تحت لیسانس انگلستان تولید میشود به دلیل داشتن انواع گیاهان مغزی یک محصول کاملا پروتئینه است که اکسیژن موجود در آن میتواند با فعال کردن ریشه مو و پروتئینه کردن مو بدون هیچ عارضه ای موهای صاف و درخشان و بدون موخوره را باعث شود.

نکته مهم اینجاست که مهمترین علت موخوره نرسیدن اکسیژن و مواد مغذی به انتهای مو است. ژل های ازون دار با اکسیژن رسانی به تمام نقاط مو با داشتن پروتئین ها، مینرالها و کمی چربیهای ضروری به ترمیم ضایعات موخوره کمک میکند و بعد از استفاده از آن با شستن موها تاثیرات قابل توجهی را مشاهده خواهید کرد.

ژلهای موخوره UO3 ازون دار که به صورت فوق اشباع از گاز ازون هستند بهترین روش تقویت موهای صدمه دیده در اثر رنگ کردن های مکرر و براشینگ کردن زیاد است که در این ضایعات با ژل موخوره ازون دار UO3 کاملا بهبود می یابند.

مشاوره رایگان با کلینیک اکسی مد:

جهت مشاوره پزشکی در مورد این روش درمانی به صورت رایگان با شمارۀ ۲۶۲۰۷۹۸۸-۰۲۱ و ۲۶۲۰۷۹۳۷-۰۲۱ تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایند تا تیم پزشکی اکسی مد به سوالات آن ها در ساعات کاری ۹ صبح تا ۱۹ شب پاسخ دهد.