درمان کمکی پسوریازیس با کرم صورت رازیانه آلسینا

fdjk,dsfdzfg

چاپ

مواد مؤثره کرم صورت رازیانه آلسینا alcina facial cream fennel از قوی ترین نرم کننده ها و مواد مغذی پوست هستند که باعث پیشگیری و درمان خشکی، زبری، ترک و پوسته پوسته شدن آن می شوند. این کرم با استحکام بخشیدن به لایه های پوستی مناسب پوست های خیلی خشک است و در درمان کمکی اگزما، درماتیت و پسوریازیس قابل استفاده است.

fdjk,dsfdzfg

مواد مؤثره کرم صورت رازیانه آلسینا:

اسانس رازیانه، ویتامین e، اسید لینولئیک و مواد نرم کننده قوی

خواص دیگر:

  • درمان ایده آل برای پوسته شدن پوست
  • تغذیه کننده و نرم کننده پوست های خیلی خشک و زبر

توصیه کرم صورت رازیانه آلسینا:

این کرم مناسب پوست های خیلی خشک است و در درمان کمکی اگزما، درماتیت و پسوریازیس قابل استفاده است.

روش استفاده کرم صورت رازیانه آلسینا:

روزی یک تا دوبار روی محل بمالید.

توضیحات:

برند Alcina یک گروه محصولات آرایشی – بهداشتی تخصصی است که ابتدا در سال ۱۹۳۵میلادی توسط دکتر آگوست وُلف در کارخانه دکتر وُلف آلمان تهیه و عرضه گردید. پس از آن، از سال ۱۹۴۲ جانشین ایشان، دکتر کورت ولف، این محصولات را توسعه بخشید و در سال ۱۹۶۵ کارخانه دکتر کورت ولف را، در گروه ولف، برای تولید این محصولات و دیگرفرآورده های آرایشی و بهداشتی تاسیس نمود. این کارخانه در حال حاضر برندهای پلانتور (Plantur)، آلسینا (Alcina) و آلپسین (Alpcin) را تولید می کند.

خشکی پوست عارضه ای شایع است که باعث ایجاد ترک، پوسته شدن، چروک، خطوط ریز و احساس سفتی و کشیدگی در پوست می شود. این نوع پوست ها زودتر پیر شده و چروک پیدا می کنند و مستعد بیماری هایی مانند اگزما، درماتیت، پسوریازیس و غیره می باشند. خشکی پوست دو نوع مزمن و حاد دارد و از خفیف تا خیلی شدید طبقه بندی می شود.

علل خشکی پوست:

عبارتند از: کم بودن ترشح سبوم، مسائل ژنتیکی، نوع آب و هوا، استفاده از وسایل گرم کننده، حمام آب داغ، شوینده ها و مواد شیمیایی، نور خورشید، درماتیت آتوپیک، پسوریازیس و اختلالات تیروئید.