روش درمانی اوزون تراپی یا ازن درمانی روشی جدید در درمان پسوریازیس است. در حقیقت اوزون تراپی پاسخی است به تلاش های علم پزشکی به یافتن جایگزینی مناسب برای کورتون درمانی.

 

436554dghyfg

 دکتر علی تارات از مرکز تحقیقاتی اکسیژن درمانی ایران در گفتگو با سایت درمانی پسوریازیس: «سال هاست که ما در بسیاری از بیماران مجبور بودیم از کورتن جهت کاهش التهاب استقاده کنیم و خصوصا در بیماران پسوریازیس و بیماران مسن همیشه به دنبال جایگزینی برای آن می بودیم. اوزون با گاز O3 این رویا را محقق کرده که ما بدون ضرر و با روشی بسیار سالم بتوانیم از منافع بک ماده ضد التهاب بهره مند شویم.»

لازم به ذکر است اوزون تراپی دارای خواص ضد التهابی، ضد درد و نیز اثرات ترمیمی می باشد. بنابراین اوزون تراپی در درمان دردهای ناشی از التهابات مفصلی و آرتریت پسوریاتیک هم موثر می باشد.

در یک مطالعه بالینی جدید، ۸۰ بیمار درمان را دریافت کردند. همه آنها در طی مدت حداقل ۴ سال دچار پسوریازیس یا آرتریت پسوریاتیک بودند و به درمان ‌هایی مانند داروهای مختلف موضعی و رژیم های غذایی پاسخ نداده بودند.

در طول ۷ هفته مطالعه، اثربخشی اصلی با معیار (PASI) اندازه گیری شد. در بیماری پسوریازیس و آرتریت پسوریاتیک بیمار اثرات درمان را بعد از ۴ هفته و حداقل ۱۲ جلسه ازون درمانی می بیند.

 

5465fghgfhfgh

 دکتر “علی تارات” می‌گوید: نتایج فوق العاده بوده است. بیماران آرتریت پسوریاتیک بعد از طی کردن دوره درمانی ازن از درد رها شده‌اند و طی چند روز فعالیت‌ های عادی خود را از سر گرفته‌اند و ضایعات بیماران پوستی پسوریازیس هم تا حد بسیار زیادی با این روش طبیعی برطرف شد.

مشاوره رایگان با مرکز تحقیقاتی اکسیژن درمانی ایران: ۲۶۲۰۷۹۳۷-۰۲۱ – ۲۶۲۰۷۹۸۸-۰۲۱