شامپو مناسب پوست سر خیلی خشک پسوریازیس ساین اسکالپ
شامپو مناسب پوست سر خیلی خشک پسوریازیس ساین اسکالپ

ژل شامپو فاقد سولفات مراقبت از پسوریازیس PS ساین اسکین با داشتن مواد و ترکیبات موثره، از پوست سر محافظت کرده و خشکی سر را تا حد زیادی رفع می‌کند

ژل شامپو فاقد سولفات مراقبت از پسوریازیس PS ساین اسکین با داشتن مواد و ترکیبات موثره، از پوست سر محافظت کرده و خشکی سر را تا حد زیادی رفع می‌کند؛ یکی از مشکلات پوست سر که مسائل آزار دهنده‌ای برای فرد مبتلا به وجود می‌آورد، خشکی زیاد پوست سر است که باعث بیماری پسوریازیس می‌شود.

 

این مشکل با واکنش‌های آلرژیک و خارش‌های آزاردهنده خود را نشان می‌دهد که درمان آن بسته به شدت بیماری، می‌تواند طولانی مدت باشد. برای جلوگیری از پیشرفت خشکی سر، بهتر است از شامپوهای مخصوصی استفاده کرد که این التهابات و خارش‌ها را تسکین بخشد؛ این شامپوی ساین اسکالپ مناسب پوست سر خیلی خشک بوده و به بهبود التهابات پوستی سر می‌پردازد.

 

شامپو مناسب پوست سر خیلی خشک ساین اسکالپ به دلیل داشتن سورفکتانت‌های ملایم، مو و پوست سر را از آلودگی‌های بدون هیچ اثر تحریکی، به طور کامل پاک می‌کند. عصاره ریشه کاسنی سرشار از اینولین و به عنوان یک پری بیوتیک عمل کرده و پوست را تغذیه می‌کند؛ نتیجه آنکه واکنش‌های آلرژیک و خارش پوستی کاهش می‌یابد. همچنین عصاره نعناع در این محصول به بهبود ضایعات پوستی مثل پسوریازیس کمک می‌کند. اسید سالیسیلیک موجود در این فرمول به دلیل اثر کراتولیتیک باعث کاهش پوسته ریزی و همچنین التهاب پوستی می‌شود. در آخر، سرامید نیز نقش مهمی در عملکرد سد محافظتی پوست دارد و به حفظ رطوبت پوست کمک می‌کند.

 

ویژگی های ژل شامپو فاقد سولفات مراقبت از پسوریازیس PS ساین اسکین:

  • حاوی عصاره ریشه کاسنی، عصاره نعناع، اسید سالیسیلیک و سرامید
  • بازسازی کننده سد محافظتی پوست و تامین رطوبت اسکالپ