اگر شما هم به بیماری پوستی پسوریازیس مبتلا هستید و پس از سال ها تلاش برای درمان از روش های مختلف ناامید شده اید و تصمیم به استفاده از روش درمانی ازون تراپی گرفته اید، حتما بسیار هیجان زده و مضطرب هستید! اما، در چنین شرایطی، شما باید صبر و حوصله بیشتری داشته باشید، زیرا تمامی مراحل این روش درمانی مرحله به مرحله و دقیق می باشد. همچنین، احتمال دارد که در بین طول درمان، بیشتر مواقع با خود فکر کنید که آیا با این روش درمانی در نهایت، موفق خواهید شد تا سلامتی خود را بدست آورید؟ آیا من می توانم باز هم پوست سالم خود را داشته باشم؟ و آیا می توانم بعد از دوره درمان، زندگی طبیعی خود را پیگیری کنم؟


fdjk,dsfdzfg
 

در اکثر بیماران پسوریازیس ازون درمانی موفق بوده است:

با تمام این احوال و سوالات، نکته خوب و مثبتی که شما باید در مورد روش درمانی ازون تراپی بدانید، این است که معمولا اکثر افراد استفاده کننده از این روش، کاملا موفق شده و توانسته اند با سلامتی کامل دوره درمان بیماری خود را پشت سر بگذارند. همچنین، لازم است بدانید اکثر بیمارانی که علائم شروع آرتریت پسوریاتیک را داشتند با کمک روش ازون تراپی توانسته اند مانع از گسترش پسوریازیس بر روی مفاصل خود شوند. در این مطلب، ما در مورد عوامل موثر در موفقیت درمان بیماران پسوریازیس با ازون تراپی صحبت نموده و گام به گام شما را با تمامی مراحلی که در انجام این روش، مورد استفاده قرار می گیرد، آشنا خواهیم نمود. بنابراین، در مطالعه دقیق این مطلب اصلا شک و تردید به خود راه ندهید، تا بتوانید عواملی را که باعث عدم موفقیت احتمالی شما از این روش درمان طبیعی می شود کمرنگ کنید.

عواملی که می توانند باعث عدم موفقیت روش ازون تراپی در درمان بیماران پسوریازیس باشند:

دکتر علی تارات از مرکز ازون درمانی اکسی مد با اشاره به اینکه درمان بیماری های خود ایمنی توسط ازون بوسیله ۱۱ الگوی متفاوت که مورد تایید جوامع ازون درمانی بین الملل است، انجام می گیرد افزود: در این الگوها دوزهای متفاوتی از ازون براساس BMI  مریض به آن تجویز می گردد تا به نقطه بهینه یا اوپتیمال برسیم .در این نقطه میتوان با قضاوت از روی ضایعات و شاخص های آزمایشگاهی بیمار را روی دوز نگهدارنده به مدت شش ماه هفته ای یکبار با دوز اوپتیمال قرار داد تا سیستم ایمنی برای مدت طولانی بالانس بماند.

دکتر علی تارات در رابطه با عواملی که می توانند باعث عدم موفقیت روش ازون تراپی در درمان بیماران پسوریازیس باشند نیز اضافه کرد: یکی از موارد مهمی که نتیجه آن تاثیر نگرفتن بدن بیمار به ازون می شود عدم مراجعه در زمان های مشخص شده و یا قطع ناگهاني دوره درمان بوده که این موارد حتما بايد با مشورت كارشناس و پزشك مربوطه باشد و طبیعی است در این شرایط اثر درمانی کامل محقق نخواهد شد.

میزان موفقیت ازون درمانی در مقابله با پسوریازیس:

مطالعات کلی که در میان ۱۵۶ نفر از بیماران پسوریازیس استفاده کننده از روش درمانی ازون تراپی انجام گرفته است، نشان می دهد که میزان موفقیت این روش درمانی در طول دوره درمان ۹۰% بوده است. همچنین، نتایج این بررسی ها نشان داده است که شانس موفقیت بیماران، پس از پشت سر گذاشتن مراحل مختلف روش ازون تراپی در مبتلا نشدن به آرتریت پسوریاتیک و سایر بیماری های مرتبط با پسوریازیس نیز افزایش می یابد.


dlv15019f2
 

در نهایت، به عنوان بیماری که قصد دارید تا از روش درمان با ازون تراپی برای بهبود پسوریازیس خود استفاده کنید، این نکته مهم را به خاطر بسپارید که روش درمانی ازون تراپی، در کل یک روش کاملا بی خطر بوده و برای موفق شدن، نیاز به تکرار دقیق و منظم دوره های این روش درمانی دارید.

مشاوره رایگان با کلینیک اکسی مد:

بیماران پسوریازیس می توانند جهت مشاوره پزشکی در مورد این روش درمانی به صورت رایگان با شمارۀ ۲۶۲۰۷۹۸۸-۰۲۱ و ۲۶۲۰۷۹۳۷-۰۲۱ تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایند تا تیم پزشکی اکسی مد به سوالات آن ها در ساعات کاری ۹ صبح تا ۱۹ شب پاسخ دهد.