چهارشنبه, ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
»   خبرهای جدید از ازون درمانی  »   مزایای متعدد ازون درمانی برای مقابله با بیماری های ناعلاج
294 بازدید
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۶:۵۳

مزایای متعدد ازون درمانی برای مقابله با بیماری های ناعلاج

اوزون درمانی یک درمان خاص است. این روش تلفیقی از طب جایگزین و طب مدرن می‌ باشد. در این نوع درمان با استفاده از ازون میزان اکسیژن بدن را افزایش می‌ دهند. اوزون تراپی از طریق فرآیندی به نام “اتوهموتراپی” یا “خون خود درمانی” انجام می‌ شود. در این فرایند خون از بیمار گرفته شده و در معرض اوزون قرار می‌ گیرد، سپس از طریق وریدها دوباره به بیمار تزریق می‌ شود.

fdjk,dsfdzfg

اثرات ازون درمانی:

نتایج به دست آمده حاکی از این است که این فرایند، هم اثر درمانی و هم اثر سم زدایی دارد. این نوع درمان عفونت‌ ها را سرکوب کرده و سیستم ایمنی را تقویت می‌ نماید. ازن تراپی روشی است که در آن تزریقی از اکسیژن و مواد مغذی هومیوپاتی انجام می‌ شود. اوزون شکل بسیار فعال اکسیژن در عالم است و اوزون درمانی برای بهبود بیماری ها از قدرت اکسیژن استفاده می‌ کند.

مزایای متعدد ازون درمانی:

اوزون درمانی خواص درمانی بسیاری قدرتمندی دارد. عوارض این روش بسیار کم است یا حتی می‌توان آن را بدون عارضه در نظر گرفت. مطالعات نشان می‌ دهد ازن درمانی دارای مزایای متعددی است، از جمله:

  • جلوگیری از عفونت‌ها از طریق کشتن ویروس‌ ها، باکتری‌ ها و قارچ‌ ها. به‌خصوص عوامل بیماری زایی که نسبت به درمان مقاوم بوده و در بیماری‌ های مزمنی مانند بیماری لایم دخالت دارند.
  • بهبود گردش خون از طریق افزایش جریان خون در سیستم قلبی عروقی.
  • اوزون درمانی سیستم ایمنی بدن را تنظیم می‌ کند، بدین معنی که به سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند تا خود را در بهترین شرایط ممکن قرار دهد.
  • ازن درمانی از طریق تحریک آنزیم DPG (دی فسفوگلیسرات) جذب اکسیژن را افزایش می‌ دهد. این آنزیم به سلول‌ ها کمک می‌ کند تا اکسیژن موردنیاز خود را به‌ خوبی از جریان خون به دست آورند. این امر کمک می‌ کند تا عفونت‌ های بی هوازی و مقاوم از بین بروند. همچنین با تأمین اکسیژن اضافی برای سلول‌ ها، محیطی را فراهم می‌ نماید که آن‌ها بهتر بتواند شرایط خود را بازسازی کنند.
  • ازون درمانی میتوکندری ها را تحریک می‌ کند. آن‌ها نیروگاه‌ های سلولی هستند و انرژی در دسترس را برای شما افزایش می‌ دهند.
  • اوزون درمانی توانایی آنتی اکسیدانی بدن شما را افزایش داده که در پی آن مقاومت بدن در برابر عوامل مخرب افزایش می‌یابد.

ارتباط با مشاوران متخصص ازون درمانی:

بیماران پسوریازیس می توانند برای پرسش سوالات خود در رابطه با این شیوه جدید درمانی و شنیدن جواب آن از زبان مشاوران متخصص ازون درمانی در ساعات کاری ۹ صبح تا ۱۹ شب با شماره های ۲۶۲۰۷۹۸۸-۰۲۱ و ۲۶۲۰۷۹۳۷-۰۲۱  به صورت رایگان تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایند.

مطالب مرتبط با این نوشته

دکتر علی تارات در رابطه با علت بیماری های خودایمنی و انواع آن ها ادامه داد: اصولا بیماری های خود ایمنی به دلیل بدرفتارکردن یک یا چند ژن در سلولهای مادر یا تولید کننده آنها که در مغز استخوان، طحال،...
روغن ازون دار ضد اگزما (درماتیت) Anti –Eczema Ozonized oil براساس دستورالعمل های طب بوعلی سینا است و با استفاده از 5 روغن اساسی فرموله و تهیه شده است و با تکنولوژی فرا پیشرفته  Hi-Tec با گاز ازون به صورت...
ازون‌ درمانی پزشکی می‌تواند در درمان درد، التهاب و تخریب تاندون، مفصل یا دیسک‌های بین‌مهره‌ای کمری یا گردنی مؤثر واقع شود. تئوری درمان با ازون‌ درمانی این است که رادیکال‌های آزاد درون ازون‌ درمانی (اکسیژن سوم ازون‌ درمانی ) با...
مرکز تحقیقات اکسیژن درمانی اکسی مد اولین مرکز تخصصی تحقیقات اکسیژن، اوزن درمانی Oxygen / Ozone Therapy در ایران بوده که فعالیت خود را در سال 94 به همت دکتر علی تارات متخصص طب هایپرباریک و ازون تراپی در این...
  • مطالب اخیر

  • فهرست سایت

  • داروهای جدید