پنجشنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۷
»   داروخانه پسوریازیس, لوازم آرایشی بهداشتی مناسب پسوریازیس  »   پاکسازی فلس های پسوریازیس با شامپو سریتا
4,709 بازدید
۲۷ آبان ۱۳۹۴ , ساعت ۱۲:۱۲

پاکسازی فلس های پسوریازیس با شامپو سریتا

شامپو آنتی پسوریازیس سریتا (Cerita Anti Psoriosis Shampoo) محصولی برای درمان و کنترل بیماری پسوریازیس است. این شامپو از اجزاء و مواد موثره ای تشکیل شده است که با مکانیسم های کارآمد، باعث درمان و رفع علائم بیماری پوستی پسوریازیس (خارش، قرمزی، التهاب، پوسته ریزی، پلاک های پوستی) می شود. همچنین این شامپو به گونه ای فرموله شده است که با قدرت اثر بالا و مکانیزم های مختلف، قادر به از بین بردن عوارض ناشی از پسوریازیس پوست سر می باشد. شامپو ضد پسوریازیس سریتا با ملایمت باعث شستشوی سر شده و پوست سر و مو را از فلس ها و ورقه های اضافی پاکسازی می کند. از مزایای شامپو آنتی پسوریازیس سریتا جواز استفاده آن برای کلیه نواحی درگیر (سر و بدن) می باشد.

Cerita Anti Psoriosis Shampoo

شرکت سازنده:

گروه پارس آزمای طب (pars azmay teb) در سال ۱۳۸۳ با شکل گیری هسته تحقیقاتی شروع به فعالیت نمود و به پشتوانه چندی از پژوهشگران جوان، پروژه تحقیقاتی خود را با نگاهی صرفا پژوهشی و فارغ از صنعت و تولید آغاز نمود و پس از چندی با توجه به نتایج درخشان آن تحقیقات و تشویق جمعی از صاحب نظران، مجموعه پارس آزمای طب این افتخار را پیدا کرد تا تنها مجموعه ای باشد که فعالیت خود را با تحقیقات شروع کرده و سپس به سمت تولید روی آورده است. داشتن نگاه علمی و پژوهشی در مجموعه پارس آزمای طب سبب آن شد که فارغ از هرگونه کار کپی سازی، تمامی فرمولاسیون محصولات را خود طراحی نموده، و به افتخاری بزرگ در عرصه علم و دانش کشور نایل آید.
این مجموعه با توجه به حضور پررنگ خود، گام های بلندی را به پشتوانه جمعی از جوانان پرانگیزه این مرز و بوم در جهت ارتقاء و اعتلای علمی وپژوهشی کشور برداشته و امیدوار است که در آینده نیز قدم هایی بیاد ماندنی و یادآور بزرگان خوش آوازه سرزمین پارسی بردارد.

Cerita Anti Psoriosis

مواد موثر:

اسید سالیسیلیک: که اثرات ضد پسوریازیس مختلفی دارد همچنین اسید سالیسیلیک با خواص کراتولیتیکی خود باعث ریزش سلول های مرده پوست سر می شود که نتیجه آن پاکسازی پوست سر از فلس ها و ورقه های اضافی می باشد. اسید سالیسیلیک همچنین خاصیت ضد التهابی نیز دارد که باعث رفع قرمزی و خارش پوست سر می شود.

آلانتوئین: دیگر ترکیب موجود در این شامپو خواص ضد التهابی دارد و باعث تسکین پوست سر می شود. آلانتوئین خاصیت رطوبت رسانی نیز دارد و در رفع خشکی پوست سر موثر است. آلانتوئین باعث پاکسازی پوست از موادی مثل کراتین می شود. این امر باعث فرو ریختن سلول های مرده از سطح پوست شده که نتیجه این امر حفط رطوبت در پوست و نرم و لطیف شدن آن است.

سدیم پی سی ای: این ماده نقش مهمی در حفظ آب و رطوبت پوست و در نتیجه رفع خشکی و ضخامت پوست سر مبتلایان به پسوریازیس دارد. سدیم پی سی ای بر روی فاکتور  NMF موجود در پوست اثر می گذارد. NMF یک فاکتور طبیعی موجود در پوست است که عملکرد آن حفظ رطوبت پوست است. سدیم پی سی ای باعث بهبود عملکرد فاکتور NMF می شود. سدیم پی سی ای علاوه بر آب رسانی مناسب به پوست سر و مو، مانع از چروکیدگی پوست شده و خاصیت الاستیته آن را افزایش می دهد.

اوره: ترکیب دیگر موجود در شامپو ضد پسوریازیس سریتا، با خاصیت مرطوب کنندگی طبیعی و حفظ تعادل چربی– آب پوست و افزایش قدرت انعطاف پذیری آن، سبب کاهش دفع رطوبت پوست می گردد.

زینک یا روی: روی از جمله ترکیباتی است که نقش مهمی در سلامت پوست دارد. یکی از عملکردهای روی تاثیر آن بر روند متابولیسم سلولی است. این ماده تاثیر مهمی بر روی برخی از آنزیم های پوستی نظیر آلکالین فسفاتاز و ماتریکس متالوپروتئیناز دارد. روی همچنین خاصیت ضد میکروبی و ضد قارچی نیز دارد. بیماری پسوریازیس در برخی موارد همراه با بیماریهای قارچی مثل شوره و درماتیت سبورئیک است. اینگونه بیماری های قارچی باعث تشدید علائم پسوریازیس می شود. بنابراین روی موجود در شامپو ضد پسوریازیس سریتا با مهار و از بین بردن قارچ های مضر، نقش مهمی در سلامت پوست ایفا می کند.

اسید لاکتیک: این ماده جزئی از آلفا هیدروکسی اسیدها (AHA) بوده و یک لایه بردار مناسب پوست است که با لایه برداری از پوست باعث می شود سلول ها مرده و ورقه ها و فلس های اضافی پوست سر مبتلایان به پسوریازیس، پاکسازی شود.

پانتنول یا ویتامین B5: ترکیب دیگر موجود در این شامپو است که در لایه های سطحی پوست، رطوبت پوست را به خود جذب می کند و آن را نگه می دارد. پانتول خصوصیات ضد التهابی داشته و آسیب های وارده از نور آفتاب بر روی پوست سر را بهبود می بخشد و در مجموع باعث ترمیم بافت های التهابی و خشک مبتلایان به پسوریازیس می شود.

روش مصرف:

موها را کاملا خیس کنید و به مقدار کافى از شامپو را بر روى کف سر ریخته و به آرامى ماساژ دهید و بعد از ۲ الى ۳ دقیقه آبکشى نمایید، این شستشو را به صورت سه بار در هفته تکرار نمایید.

سایز:

۲۰۰ میلی لیتر

مطالب مرتبط با این نوشته

  • مطالب اخیر

  • فهرست سایت

  • داروهای جدید