پن ایکریان دوکری شوینده مناسب بیماران پوستی پسوریازیس
پن ایکریان دوکری شوینده مناسب بیماران پوستی پسوریازیس

پن ایکریان دوکری (Ducray Ikeriane Bar) شوینده ای مناسب جهت کنترل خارش و خشکی پوست مبتلایان به بیماری پوستی پسوریازیس می باشد. پوستی مثل کویر، پر از ضایعه و زبر و خشن همواره یکی از مشکلات افرادی است که با ابتلا به بیماری پسوریازیس در معرض این مشکل هستند، مشکلی که تاثیر زیادی روی ظاهر […]

پن ایکریان دوکری (Ducray Ikeriane Bar) شوینده ای مناسب جهت کنترل خارش و خشکی پوست مبتلایان به بیماری پوستی پسوریازیس می باشد. پوستی مثل کویر، پر از ضایعه و زبر و خشن همواره یکی از مشکلات افرادی است که با ابتلا به بیماری پسوریازیس در معرض این مشکل هستند، مشکلی که تاثیر زیادی روی ظاهر و بهداشت فرد می گذارد.

Ducray Ikeriane Bar

پن ایکریان دوکری:

دو عامل مهم در ایجاد خشکی پوست نقش دارد که عبارتند از کاهش مقدار آب و اختلال کراتینیزاسیون شاخی پوست به طوری که ساختمان پوست یا اتصالات سلول های شاخی به یکدیگر دچار اشکال شده و در نتیجه لبه های سلول های شاخی به سمت خارج بر میگردد و پوست زبر و خشن میشود. خشکی پوست در واقع نوعی اختلال فعالیت لایه شاخی پوست میباشد که با زبر و خشن شدن و کاهش انعطاف پذیری پوست و بروز ترک همراه است. پن ایکریان دوکری محصولی مناسب جهت کنترل خارش و خشکی پوست بیماران پسوریازیس می باشد.

عوامل خشکی پوست:

شایع ترین عوامل بروز خشکی پوست عبارت است از:

 1. پسوریازیس و اگزما
 2. قرار گرفتن در معرض نور خورشید
 3. زندگی مداوم در محیطهای بسیار سرد، گرم، خشک یا بادی
 4. تماس مستقیم با انواع مواد شیمیایی، پاک کننده و حلاّل
 5. مصرف بعضی داروها
 6. پیری پوست، معمولاً افراد بالای ۶۵ سال دچار خشکی پوست میشوند که همراه با سببهای یاد شده، آتروفن و کاهش کلاژن پوست و کاهش فعالیت غدد چربی ـ به علت افزایش سن ـ در آن دخیل می باشد.
 7. تغذیه نامناسب و عدم مصرف آب کافی، از جمله مهمترین مواد مغذی مؤثر در جلوگیری از بروز این مشکل می باشند.

شرکت سازنده:

پن ایکریان دوکری ساخت کمپانی معروف پیرفبر فرانسه بوده این شرکت در تلاش برای عرضه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت به مصرف کنندگان می باشد و محصولاتی که عرضه می کند همگی در اروپا و عمدتاً در کشور فرانسه تولید و به کل دنیا صادر می شوند. تمامی محصولات این شرکت مورد تایید پزشکان متخصص پوست کشور بوده و در داروخانه های معتبر سراسر ایران توزیع می شود. اثرات مفید محصولات دوکری با آزمایشات بالینی که تحت نظارت درماتولوژیک انجام می شوند، قبل از درمان، در طول درمان و پس از آن سنجیده و تأیید می شوند.

ducray-logo_0

ویزگی ها:

 1. مناسب جهت پوست های زبر و بسیار خشک
 2. مناسب جهت پوست های آکنه ای
 3. شوینده پوست های مبتلا به پسوریازیس

مواد موثر:

 • %۱ سالیسیلیک اسید (لایه برداری بسیار ملایم)
 • کمپلکس مغذی و مرطوب کننده

دستور مصرف:

روزانه و به دفعات مورد نیاز جهت شست وشوی صورت و بدن

مشخصات فیزیکی:

دارای وزن ۱۰۰ گرم می باشد.