کاربرد حیرت آور روغن های ازونه در درمان مشکلات پوستی پسوریازیس
کاربرد حیرت آور روغن های ازونه در درمان مشکلات پوستی پسوریازیس

روغن اوزن از مدتهای طولانی برای ترمیم زخم ها در سرتاسر جهان استفاده می شود و مواد تشکیل دهنده آن کاملا گیاهی می باشد که تشکیل شده از روغن های گیاهی خالص، که با اتم اکسیژن فعال به اشباع رسیده است که کاربرد های حیرت آوری در بازسازی و ترمیم پوست دارد.

روغن اوزن از مدتهای طولانی برای ترمیم زخم ها در سرتاسر جهان استفاده می شود و مواد تشکیل دهنده آن کاملا گیاهی می باشد که تشکیل شده از روغن های گیاهی خالص، که با اتم اکسیژن فعال به اشباع رسیده است که کاربرد های حیرت آوری در بازسازی و ترمیم پوست دارد.

fdjk,dsfdzfg

استفاده فراگیر از روغن های ازونه برای درمان بیماری ها در دنیا:

گزارش پزشکان مختلف در سرتا سر جهان نشان می دهد ژل و روغن اوزن نقش بسزایی در سرعت بخشیدن به روند دارد. درمان ضد قارچ، ضد ویروس، ضد باکتری، کاهش درد، کاهش التهاب، بهبود جریان خون، بهبود بافت سلولی و افزایش اکسیژن به پوست و جذب آن توسط منافذ پوستی و وارد شدن به سیستم گردش خون را دارد. از این رو به راحتی می توان از آن برای ترمیم انواع زخم های نقاط مختلف بدن استفاده کرد. شما با استفاده از ژل و روغن اوزن می توانید زخم های عفونی خود مانند زخم بستر- زخم دیابتی – در درمان سلولیت- جوش و آکنه- کک و مک- چین و چروک- پسوریازیس- درمان زخمهای چرکی- رفع سلولیت- زونا- دردهای مفصلی- رماتیسم- واریس- نیش حشرات- و کلیه ضایعات پوستی استفاده کنید.

روغن های اوزنه به دلیل خاصیت ضد التهابی باعث بهبود التهابات پسوریازیس می گردند:

همین طور که قبلا ذکر شد روغن اوزن با تحریک و تعدیل سیستم ایمنی روی هر نوع واکنش ایمنی و رفع التهاب و کاهش درد و قرمزی پوست ناشی از پسوریازیس کاربردهای حیرت آوری دارند. اکسیژن فعال موجود در روغن های اوزن با خاصیت اکسیده قوی که دارند به عنوان یک جاذب رادیکالهای آزاد سمی و دتوکسی کردن انها شرایط را برای دفع انها در بدن ایجاد می کنند.

1

خواص دیگر روغن های ازونه:

روغن های اوزن دار شده (اوزنه) علاوه بر خواص ذاتی خود دارای خواص ملکول اوزن هم هستند که بصورت خلاصه به شرح ذیل می باشند.

تحریک رشد سلول های زایای پوست:

این خاصیت روغن های اوزن باعث بهبود سریع سلول های زایای پوست میشود و شادابی پوستی را به همراه دارد.

2

ترمیم زخم های دیابتی و بدخیمی های پوستی:

زخم دیابتی به دلائل زیادی مثل کمبود اکسیژن رسانی و نقص سیستم ایمنی بهبود نمی یابد و روغن های اوزن با اکسیژن فعال همزمان با اشباع سازی موضعی از اکسیژن باعث فعالیت صحیح سیستم ایمنی بدن می شود. در تمام دنیا از روغن های اوزن و ژلهای اوزن برای درمان پای دیابتیک استفاده می شود.

3

استریل کننده پوست برای درمان فرونکل:

روغن های اوزن با نفوذ به بخش هایی که انتی بیوتیک ها نمی توانند به انجا نفوذ کنند و به دلیل وجود میکروب های غیر هوازی به سرعت باعث مرگ میکروب های بی هوازی شده و نتایج درمانی شگرفی دارند.

4

افزایش عملکرد سلول ها برای دفاع با سرطان ها:

ترکیبات اوزن و بخصوص استفاده از اتوهموتراپی و سرم اوزنه با حمله مستقیم به سلول های سرطانی که به غلظت بالای اکسیژن حساس هستند و افزایش توان سیستم ایمنی باعث مهار رشد سلول های سرطانی و مرگ انها می شوند.

5

شادابی پوست:

اکسیژن فعال موجود در روغن های اوزن می توانند با تحریک سلول های پوست و اکسیژن رسانی و اب رسانی از طریق ماسک های صورت شادابی سریعی در مدت ۲۰ دقیقه ایجاد کنند.

6

کمک به بهبود زخم و کاهش تشکیل اسکار:

اکسیژن فعال موجود در روغن های اوزن باعث ازاد سازی فاکتور های رشد فیبروبلاست ها و بسیاری از سلول های ترمیمی می گردند.

7

پاک کردن ارایش:

اکسیژن فعال موجود در روغن های اوزن باعث پاک شدن ترکیبات ارایشی که اغلب انها باعث پیری زودرس در خانم هایی که از واد ارایشی غیر استاندارد استفاده می کنند می شود این خاصیت پاک کنندگی و لکه بری اوزن باعث شده در اکثر دنیا از لوسیون های دارای اوزن استفاده شود.

8

افتاب سوختگی:

روغن های اوزن همراه با اس پی اف برای جلوگیری از افتاب سوختگی در سراسر جهان مصرف می شوند.

9

درمان گاز گرفتن و نیش زدن حیوانات و حشرات:

امروزه بیشتر طبیعت گردان ها روغن ازون را جزئی از وسایل و تجهیزات امداد می دانند.

10

درمان عفونت های غدد عرقی و چربی پوست:

امروزه یکی از روش های شایع درمان عفونت های غدد سباسه استفاده از روغن های اوزن است که هم علائم را از بین میبرد و هم جوش های اسکار را برطرف می کند.

11

دئودورانت ضد عرق و بوی بد زیر بغل:

روغن اوزن به دلیل داشتن خاصیت ضد قارچی قوی می تواند یک دئودرانت قوی باشد که توانایی بی بو سازی و سفید کنندگی هم دارد و اغلب به صورت رولینگ استفاده می شود.

12

درمان قطعی هموروئید یا بواسیر:

یکی از روش های درمانی بسیار موثر هموروئید دمیدن اوزن INSUFLATION اوزن در مقعد است که به صورت گاز یا اب ازونه به صورت تنقیه و یا استفاده از روغن های اوزن در مقعد به صورت شیاف است. اوزن توانایی اصلاح عروق صدمه دیده رکتوم یا راست را دارد ضمن اینکه تمام انواع اختلالات عروق سیاهرگی با متدهای مختلف اوزن درمانی وجود دارد.

13

درمان ماهیچه صدمه دیده در ورزشکاران:

روغن اوزن بعد از جذب پوستی با ازاد کردن انرژی و اکسیژن ضمن ایجاد ریلکسیشن عمومی باعث اکسید شدن اسید لاکتیک ماهیچه ها و بهبود خون رسانی و ترمیم زرد پی ها و سفید پی های منطقه ضربه دیده میشود.

14

کاهش سلولیت ناشی از سن و حاملگی:

روغن های اوزنه ضمن ترمیم و جوانسازی لایه های زایای پوست سلول های فیبروبلاست لایه سوم پوست را فعال و مجبور به تولید کلاژن می کنند و این موضوع باعث سفت شدن و قوام دهی و زیبایی پوست شل شده میگردد.

15

درمان چین و چروک صورت:

روغن های اوزنه ضمن ترمیم و جوانسازی لایه های زایای پوست سلول های فیبروبلاست لایه سوم پوست را فعال و مجبور به تولید کلاژن می کند و این موضوع باعث سفت شدن و قوام دهی و زیبایی پوست شل شده میگردد.

23

درمان بیماری قارچی بنام حلقه پماد اوزن یا روغن های اوزن:

اصطلاح ضایعات پماد اوزن یا روغن های اوزن گرد صرفا یک نام عامیانه است و هیچ پماد اوزن یا روغن های اوزن در پوست وجود ندارد و عامل اصلی نوعی قارچ پوستی است که به راحتی با روغن های اوزن در چند جلسه کاملا درمان و ریشه کن خواهد شد.

17

زخم بستر:

شاید یکی از مشکل سازترین عوارض بسیاری از بیماری ها در تخت ماندن طویل مدت بیمار در بستر است که اغلب باعث عفونت های گسترده و سپتی سمی و مرگ بیمار می شود. استفاده از روغن اوزن با فیزیوتراپی در تحقیقات گسترده ای ثابت کرده است که اوزن با استریل کردن زخم و افزایش اکسیژن محیطی باعث افزایش عملکرد سیستم ایمنی و بهبود بیمار می گردد.

18

درمان بریدگی و سوختگی:

در افرادی که دچار سوختگی مزمن شده اند و یا پارگی بافت نرم دارند با متدهای مختلف از جمله وکیوم بگ به سرعت بهبودی را بدون هیچ اسکاری مشاهده می کنیم.

19

سوختگی پوشک:

به دلائل مختلف اطفال یا سال خوردگانی که توانایی نظافت خود را ندارند و مدت طولانی در معرض ادرار و مدفوع خود قرار می گیرند دچار نوعی سوختگی بیوشیمیایی می شوند که بسیار ازار دهنده هستند و با کمک روغن اوزنه بسیار سریع بهبود می یابند.

20

درمان قارچ پوستی تنیا ورسیکالر:

این قارچ مقاوم به درمان که شیوع بالایی دارد اگرچه واگیردار نیست ولی استعداد ژنتیکی به این بیماری اثبات شده است و استفاده مداوم به مدت دو هفته می تواند این بیماری را ریشه کن کند.

21

درماتیت:

التهاب پوست با مواد شیمیایی یا شوینده ها و یا درماتیت تماسی با فلزات Contact Dermatitis از عوارض شایع و عامل درماتیت است و روغن های اوزن توانایی رساندن مواد مغذی و ترمیم کننده پوست و اکسیژن رسانی کافی و تنظیم هیپرسنسیویتی Hypersensivity سیستم ایمنی بدن و درمان سریع این بیماری را داراست.

22

مشاوره رایگان با کلینیک اکسی مد برای تهیه روغن های ازونه:

بیماران پسوریازیس می توانند جهت مشاوره پزشکی در مورد این روش درمانی به صورت رایگان با شمارۀ ۲۶۲۰۷۹۸۸-۰۲۱ و ۲۶۲۰۷۹۳۷-۰۲۱ تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایند تا تیم پزشکی اکسی مد به سوالات آن ها در ساعات کاری ۹ صبح تا ۱۹ شب پاسخ دهد.

Small