کرم آکرات اون التیام بخش ضایعات بدن بیماران پسوریازیس
کرم آکرات اون التیام بخش ضایعات بدن بیماران پسوریازیس

کرم آکرات اون (Avene Akerat) التیام بخش ضایعات بدن بیماران پسوریازیس است. پوست شما ممکن است به حدی خشک باشد که در نقاطی از بدن به ویژه دست ها و پاها زبر و پوسته پوسته شود. لابراتوارهای درماتولوژیک اون در فرانسه به همین منظور خط تولید آکرات را غنی از آب چشمه اون راه اندازی […]

کرم آکرات اون (Avene Akerat) التیام بخش ضایعات بدن بیماران پسوریازیس است. پوست شما ممکن است به حدی خشک باشد که در نقاطی از بدن به ویژه دست ها و پاها زبر و پوسته پوسته شود. لابراتوارهای درماتولوژیک اون در فرانسه به همین منظور خط تولید آکرات را غنی از آب چشمه اون راه اندازی کرده اند.

شرکت سازنده:

آب چشمه ی اون، هدیه طبیعت به پوست های حساس و ویژگی های بسیار سودمند بوده آب چشمه ی اون در قرن هجدهم به صورت تصادفی کشف شد و مدت های طولانی بود که این راز زیبایی در دل طبیعت پنهان مانده بود.
هر چند که چشمه آب گرم اون هنوز تمام رازهای خود را آشکار نساخته است، اما گروه Pierre Fabre در لابراتوارهای درماتولوژیک اون بیش از سی سال است که با انجام تحقیقات گسترده در این زمینه در کشور فرانسه، پرده از بیشتر این رازها برداشته اند و بر علت سودمندی آب این چشمه برای پوست های حساس یا پوست هایی که در اثر بیماری حساس شده اند، واقف گشته اند.

آب چشمه اون از محل سرچشمه، پاک، ثابت و بدون ناخالصی از سطح زمین بیرون می آید و از آنجا تحت شرایط کاملاً کنترل شده مستقیماً به دو سمت مرکز آب درمانی و واحد تولید مجهز به پیشرفته ترین دستگاه ها که محل تولید محصولات مراقبت از پوست لابراتوارهای اون می باشد، جاری می شود.

آب چشمه ی اون با عبور آرام از اعماق کوه های Cevennes در مدتی بیش از ۴۰ سال، غنی از مواد معدنی و نایاب می باشد. این آب در پایان سفر طولانی خود، به وفور و بدون ناخالصی از محل سرچشمه بیرون می آید و مملو از ویژگی های التیام بخش، تسکین بخش و ضد التهاب می باشد.

مشخصه ها:

مرطوب کننده، مغذی، التیام بخش و نرم کننده

مناسب پوستهای خیلی خشک و زبر

پسوریازیس و لیکن پلان

از بین برنده کراتین اضافی

ضدالتهاب، التیام بخش و ضدخارش

از بین بردن سلول های مرده پوست و جلوگیری از زبری آن

سینرژیسم سه لایه بردار : اوره، سالیسیلیک اسید و لاکتیک اسید باعث نرم کنندگی بی نظیر پوست

موارد مصرف:

کرم بدن مرطوب کننده، مغذی، التیام بخش و نرم کننده پوست های مستعد پسوریازیس

روش مصرف:

روزی ۱ تا ۲ بار با ماساژ ملایم به نواحی موردنظر بدن (ضایعات پسوریازیس بدن) مالیده شود.

ترکیبات پایدار بی نظیر:

دارای املاح معدنی بسیار کم به میزان ۲۶۶ میلی گرم در لیتر

حاوی بی کربنات، کلسیم و منیزیم

کلسیم و منیزیم به نسبت ۲

سرشار از سیلیکات به میزان ۱۰/۶ میلی گرم در لیتر

بسیار غنی از عناصر کم مقدار مانند مس و روی و …

PH خنثی ۷٫۵

دما در سرچشمه به میزان ۲۱ درجه سلسیوس