تأثیر کرم اوزن و ژل اوزن روی تمام ناراحتی‌ های پوستی مثل پسوریازیس (Ozone Cream and jelly in psoriasis) و زخم‌های پوستی مورد بررسی قرار گرفته و نتایج درخشانی حاصل شده‌ است. سایر کاربردهای موضعی این شیوه اعمال آن روی کبودی‌ ها، سوخنگی‌ ها، فیستول‌ ها، زخم بستر، گانگرن (قانقاریا)، عفونت، دردهای عضلانی، صدمات ناشی از قرار گرفتن در معرض تابش‌ های خطرناک و بهبود سریع‌تر زخم‌ها است. با پیوستن مولکول اوزن به ماتریس مولکولی کرم اوزن گیاهی مانند زیتون، جوجوبا و … شما می‌ توانید اوزن را به طور موضعی به ضایعات، بریدگی‌ها، عفونت‌ها، اسکارها، زخم‌ها و موارد دیگر اعمال کنید. قابلیت‌های درمانی این شیوه شگفت انگیز است. اگر شما نیز ضایعه خارجی چشمگیر و یا عفونتی دارید که به درمان پاسخ نمی‌دهند، استفاده از کرم اوزن زیتون اوزنه را به طور جدی مدنظر قرار دهید و از نتایج آن بهرمند شوید. وقتی از کرم اوزن برای درمان پسوریازیس وبریدگی‌ها، کمبودی‌ها و سایر مقاصد بهبودی و درمانی استفاده می‌شود، نتیجه بسیار خوبی عاید می‌گردد.

 

photo_2017-10-31_02-48-59


ترمیم زخم های  انواع مختلف پسوریازیس با کرم اوزن Ozone Cream:

کرم اوزن از مدتهای طولانی برای ترمیم زخم ها در سرتاسر جهان استفاده می شود و مواد تشکیل دهنده آن کاملا گیاهی می باشد که تشکیل شده از کرم اوزن های گیاهی خالص، که با اتم اکسیژن فعال به اشباع رسیده است که کاربرد های حیرت آوری در بازسازی و ترمیم پوست دارد گزارش پزشکان مختلف در سرتا سر جهان نشان می دهد ژل و کرم اوزن اوزن نقش بسزایی در سرعت بخشیدن به روند درمان ضد قارچ، ضد ویروس، ضد باکتری، کاهش درد، کاهش التهاب، بهبود جریان خون، بهبود بافت سلولی و افزایش اکسیژن به پوست و جذب آن توسط منافذ پوستی و وارد شدن به سیستم گردش خون را دارد.


1-16051109252E15
از این رو به راحتی می توان از آن برای ترمیم انواع زخم های نقاط مختلف بدن استفاده کرد . شما با استفاده از ژل و کرم اوزن اوزن می توانید زخم های عفونی خود مانند زخم بستر- زخم دیابتی – در درمان سلولیت- جوش و آکنه- کک و مک- چین و چروک- پسوریازیس- درمان زخمهای چرکی- رفع سلولیت- زونا- دردهای مفصلی- رماتیسم- واریس- نیش حشرات- و کلیه ضایعات پوستی استفاده کنید.

اکسیژن فعال برای پوستی سالم تر و زیباتر:

اکسیژن فعال جهت از بین بردن باکتری ها و سایر میکروارگانیسم ها در استخرها و وان های چوبی بزرگ، بسیار موثرتر و مقرون به صرفه تر از سایر مواد ضدعفونی کننده می باشد. در نتیجه، آب شما بسیار تمیز تر و سالم تر می شود و کمتر احتمال می رود باکتری ها و میکروب ها را به افرادی انتقال دهد که در وان حمام می باشند. همچنین بو یا رایحه بسیار بهتری دارد. اکسیژن فعال هیچ گونه باقی مانده شیمیایی را بر جای نمی گذارد بنابراین برای پوست و مو بسیار بهتر است.

۱- بهداشت پوست و موی سر: حذف کامل شوره پوست و موی سر، از بین برنده چربی و قارچ پوستی سر، حذف و کاهش خارش و التهاب پوست سر

۲- بهداشت پا: درمان و ترمیم ترک پا، جلوگیری و رفع پوسته شدن پا، عملکرد فوق العاده در رفع التهاب، خارش و قارچ ها در پاها

۳- بهداشت و درمان التهاب زنان و عفونت های واژنی: رفع کامل عفونتهای قارچی، از بین برنده قارچ هایی چون کولی پیتیز و لئوکورجیا، رفع بوی بد و نامطبوع، کاهش التهاب و خارش پوست و معضلات بالینی و بهبود روند کاهش ویروس هرپس عامل زگیل تناسلی در مردان و زنان

یکی از عوارض بیماری مرض قند یا دیابت آسیب دیدن جدار رگ ها و ایجاد زخم هایی در بدن بویژه در ناحیه پا می باشد. مکانیسم اصلی درمان زخم های دیابتی, ترمیم آسیب هایی است که به عروق و اعصاب وارد آمده و در این بین اکسیژن فعال توانایی بازکردن رگ ها، ‌ترمیم و توسعه عروق را دارد.

رساندن مکرراکسیژن نوزادی که توسط دستگاه تولید می شود به ناحیه آسیب دیده، منجر به ترمیم غیر قابل تصور بافت ها خواهدشد.


750698079122230

مشاوره رایگان با کلینیک اکسی مد:

بیماران پسوریازیس می توانند جهت مشاوره پزشکی در مورد این روش درمانی به صورت رایگان با شمارۀ ۲۶۲۰۷۹۸۸-۰۲۱ و ۲۶۲۰۷۹۳۷-۰۲۱ تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایند تا تیم پزشکی اکسی مد به سوالات آن ها در ساعات کاری ۹ صبح تا ۱۹ شب پاسخ دهد.