سه شنبه, ۰۲ آبان ۱۳۹۶
»   اسلایدر, داروخانه پسوریازیس, داروهای موضعی و ترکیبی  »   کرم گیاهی پسوس رام بسیار کارآمد و بی بازگشت در درمان پسوریازیس و آکنه
20,232 بازدید
۱۸ آذر ۱۳۹۵ , ساعت ۲۰:۳۷

کرم گیاهی پسوس رام بسیار کارآمد و بی بازگشت در درمان پسوریازیس و آکنه

کرم پسوس رام شرکت مام دارو (psosram cream mamdaroo) بسیار کارآمد و بی بازگشت در درمان پسوریازیس و آکنه با یک  فرآیند پیچیده روی مواد گیاهی به دست آمده و به تولید انبوه رسیده است. کرم پسوس رام با توجه به گیاهان تشکیل دهنده خواص باکتریوسید، ضد قارچی، کراتولیتیک و مهم تر از همه ضد التهابی را داراست و می‌تواند اثرات شفابخشی بر روی هر دوی آنها داشته باشد. این دارو در مقایسه با داروهای مشابه خللی در سلول های سالم ایجاد نمی کند و نقش اثر بخشی در درمان دارد که حاکی از قابلیت های جامعه پزشکی و محققین کشور است.

psosram-cream

شرکت سازنده:

شرکت مام دارو در تاریخ ۲۰ بهمن مام ۱۳۹۲ به ثبت رسیده است و اقدام به تولید کرم پسوس رام بدون مشابه یا جایگزین داخلی و خارجی نموده است. این محصول جدید تنها درمان شناخته شده برای این بیماری است. این دارو با فرمولاسیون جدیدی که تاکنون نمونه مشابه آن وجود نداشته، ساخته شده و توانایی نابودی تمامی انواع پسوریازیس را دارد.

photo_2016-12-07_06-58-26

موارد استفاده:

بیماری پسوریازیس اندام ها اعم از سر، صورت، گردن، تنه، دست ها و پاها (کف دست و پا)، لب ها و دور دهان، ناخن ها.

تحقیقات بالینی:

فاز اول و دوم این تحقیق با موفقیت کامل انجام شده و چندین بار هم تکرار شده است. در این تحقیق می توان داروی جدید را به عنوان درمان موثر و بی عارضه در بیماران تحت بررسی تأیید کرد و در موارد پسوریازیس و آکنه با اختلاف آماری قابل قبولی و معنی دار (۰.۰۱>Pvalue) آن را پیشنهاد نمود.

در مقایسه با پمادهای کورتونی و یا سیکلوسپورین و متوترکسات و رتینویٔیدها و آنتی بیوتیک ها که از عوارض زیادی نظیر تاکی فی کسی، آتروفی و شکنندگی پوست، تبدیل شدن پسوریازیس و آکنه به انواع شدیدتر، مسمومیت های کبدی و کلیوی برخوردارند، داروی جدید عوارضی نداشته است.

mam-psoriasis

در پایان دوره تحقیق در مصرف کنندگان داروی جدید، عود واضح بر مبنای تعریف قراردادی و یا تشدید از حالت اولیه و عوارض خطیر قابل بحث به وجود نیامد و رضایت مصرف کنندگان از کرم مام دارو در قیاس با پایه دارونما بسیار بالاتر بوده است.(۰.۰۰۱>P)

کارایی مهم دارو:

 • ساختن سلول و بازسازی سلول های از بین رفته، از اثرات اختصاصی این کرم می باشد که با مشاهده رویش دوباره مو و تعریق پوست قابل مشاهده می باشد. (بعد از یک تا ۲ ماه)
 • این دارو به دلیل داشتن عصاره شفابخش بعضی از گیاهان خاص بسیار آرام بخش بوده، خاراندن های هنگام خواب را کاهش داده، یکفیت استراحت را بهبود بخشیده و خارش مزاحمی را که مانع خواب می شود کنترل می کند.
 • قدرت ضد التهابی بالا

نحوه درمان :

اثرات این دارو بدلیل نداشتن کورتون و مواد شیمیایی متفاوت است بعد از (سه هفته) مدتی که از مصرف دارو گذشت پوست ابتدا قرمز پررنگ شده و سپس کم کم صورتی و بعد از آن رنگ اصلی پوست نمایان می شود و اثری از ضایعات باقی نمی ماند که در افراد متفاوت است (بستگی به نوع پوست دارد) معمولا بین ۳ تا ۶ ماه متغیر می باشد و در بعضی از مرکز شروع به تغییر رنگ می دهد و در بعضی از حاشیه.

در ضمن بعد از چند روز استفاده از این کرم ممکن است تعداد پلاک ها کمی بیشتر شود نگران نشوید پلاک های نهفته در زیر پوست که بعد از استفاده از دارو به روی پوست می آیند سریع تر از پلاکهای قدیمی به درمان جواب می دهند (نشان دهنده اثرات دارو). در صورت داشتن التهاب این دارو به خوبی در پوست ملتهب نفوذ می کند و پاسخ اولیه بسیار قابل توجه است. (منظور از پلاک جاهای آسیب دیده می باشد)

عموما پاسخ به درمان در بیماران بین ۵ الی ۱۸ سال در طی ۳ ماه و بیماران بالاتر از ۱۸ سال ۶ ماه مشاهده می شود. اگر شروع بیماری باشد و درمان از ابتدا با کرم پسوریازیس آغاز گردد نیازی به هیچگونه داروی شیمیایی اعم از خوراکی یا موضعی نمی باشد. بیماری در طی دوره درمان ۶ ماهه در نطفه از بین رفته و هرگز ادامه پیدا نمی کند چنانچه بیمار از داروهای کوروتون دار و شیمیایی استفاده می کند تحت نظر پزشک معالج بتدریج کاهش و قطع صورت گیرد و به هیچ عنوان اقدام به قطع ناگهانی داروهای خود ننماید. بعد از قطع داروها حتی با استفاده از کرم پسوس رام کمی التهاب، سوزش، خشکی و کمی درد مشاهده می شود که به مرور زمان تمام می شود تحت هر شرایطی درمان را ادامه دهید.

طرز استفاده:

در ۲ ماه اول درمان روزانه ۴ نوبت و پس از ۲ الی ۴ ماه از شروع درمان یک نوبت استعمال شبانه روزی آن هر ۲ ماه کاسته می شود. تا پایان شش ماه بیمار می تواند هفته ای ۲ نوبت از کرم استفاده نماید در صورت خشک بودن پوست بدن می توانید تمام پوست بدن را کامل یک نوبت در طول شبانه روز چرب کنید. (ترجیحا شب قبل از خواب یا بعد از حمام

کرم را در سطوح آسیب دیده پوست تا شعاع ۲ سانتی متر در اطراف محل ضایعات ۴ نوبت در طول شبانه روز باید استعمال نمود.

کرم را به آرامی ماساژ دهید تا جذب شود. البته به حالتی که سطحی مرطوب، نرم، براق بر جایی بماند. (بدلیل متفاوت بودن فرمولاسیون و داشتن روغن های گیاهی پخش این کرم روی پست متفاوت است)

نکات قابل توجه:

برای افرادی که دست یا پای آنها دچار پسوریازیس است سعی کنید پس از اینکه قسمت های آسیب دیده را از کرم زدید روی صفحه ناخن های دست و پا را نیز چرب کرده و یک لایه کرم روی آنها پوشانیده تا کم کم جذب شود (ترجیحا قبل از خواب) از دستکشهای پلاست کیی تا درمان کامل استفاده نکنید. در طول مدت زمانی که پوست در حال سلول سازی است کمی خارش در چند نوبت چند روزه وجود دارد که هر بار ۳ یا ۴ روز بیشتر طول نمی کشد، خیلی زود تمام می شود این حالت کاما طبیعی است تحت هر شرایطی درمان را تا پایان ادامه دهید. از هیچ نوع پوشش پلاست کیی برای بعد از استعمال کرم استفاده نشود.

تداخلات دارویی:

برای دریافت اثر درمانی باید از مصرف همزمان از داروی موضعی دیگر اجتناب گردد. مصرف موضعی کرم در دوران بارداری و شیردهی مجاز می باشد. مصرف برای دور چشم و صورت مجاز می باشد.

توصیه ها:

 • بعد از درمان مصرف کرم ویتامینه شرکت مام غیرکورتونی (مرطوب کننده ملایم) توصیه می شود.
 • پوست را همیشه مرطوب نگه دارید. از حمام های طولانی مدت اجتناب کنید سعی کنید حمام کوتاه مدت نهایتا بین ۲۰ دقیقه تا نیم ساعت را انتخاب کرده و از مصرف آب داغ خودداری نمایید. زیرا آب داغ چربی پوست را از بین می برد. بعد از حمام امکان دارد پوست کمی قرمز شود که این کاما طبیعی است بعد از حمام پوست را آرام خشک کنید و تمام بدن را با کرم پسوس رام جرب کنید. ضمنا نیازی به شستشوی موضع قبل از هر بار مصرف دارو نیست. از لباس های نخی و کتان استفاده گردد.
 • عدم استفاده از پوشاک پشمی و پلاست کیی و تنگ (عدم استفاده از زیورآلات فلزی و بدلی جات، سگگ کمربند فلزی، دوری از تماس مستقیم با بخارهای شیمیایی، دود و آلاینده های صنعتی و چسب، مواد نفتی و سیمان)
 • عدم مصرف غذاهای دریایی به علت دارا بودن هیستامین (میگو، صدف) عدم مصرف میوه هایی نظیر انگور، خربزه، پرتقال، طالبی، گوجه فرنگی، فلفل و بادمجان، عدم مصرف سبزیجاتی مثل تره، گیشنیز، شنبلیله، جعفری عدم مصرف مواد لبنی مثل شیر، پنیر، تخم مرغ. در طی قریب به ۲۰ سال تحقیق و تجربه مشاهده گردید که رعایت تغذیه در سرعت درمان موثر است.
 • استفاده از گوشت گوسفند، حبوبات، اسفناج، سیب و آب سیب، چغندر و آب آن، آب زرشک و عناب توصیه می شود. بیماران بایستی لاقل ۶ نوبت غذاهای مفید را در رژیم روزانه خود جای دهند و خوردن حداقل ۶ لیوان آب میوه های مثل سیب و هویج استفاده شود. برای پوست سر بعد از استعمال کلاه حمام استفاده نشود.

اطلاعات دیگر:

 • دوره درمان ۶ ماه است حتی اگر قبل از ۶ ماه نتیجه گرفتید، دوره ۶ ماهه را باید کامل کنید.
 • وزن دارو ۸۰ گرم می باشد.
 • کرم پسوس رام خوشبختانه عوارض سوء شناخته شده ای در تجارب ۲۰ ساله نداشته است و تاکنون موارد بسیاری بیماری پسوریازیس با داروی مام عاج یافته و در مدت مصرف این دارو عاری از نشانه های حاد بالینی بوده است. (بر اساس تحقیقات بالینی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان)
 • این دارو محدودیت سنی ندارد.

خرید آنلاین:

برای خرید آنلاین دارو به سایت اینترنتی psoshop.ir مراجعه شود.

ykujrtgr

مطالب مرتبط با این نوشته

آواژه موضعی (Avage topical) برای درمان پسوریازیس و یا آکنه استفاده می شود. این محصول یک داروی رتینوئیدی است که با ویتامین A ارتباط دارد. این دارو بر روی رشد سلول های پوستی اثر دارد. نحوه استفاده از این دارو: بخش...

148 دیدگاه برای کرم گیاهی پسوس رام بسیار کارآمد و بی بازگشت در درمان پسوریازیس و آکنه

 1. hossein
  +2

  به خدا از این مریضی خسته شدیم
  زندگیمون مختل شده
  خدا کنه این دارو درمان واقعی و بی بازگشت باشه

  • سجاد
    
   +2

   امیدوار باش منم پسوریازیس سرو صورت گرفتم اما شدت کم امید دارماین دارو چاره ساز باشه

  • سمانه
    
   0

   به نظر من که چندین ساله درگیره این بیماری هستنم هیچ پمادی دایمی تاثیر نداره بعد یک مدت بدن مقاوم میشه و دیگه جواب نمیده..این پماد هم موقت خواهد بود .من حدود یک ماهه دارم قارچ کامبوجا مصرف میکنم تا الان که تاثیرش واقعا خوب بوده راحت میشه توی خونخ تکثیرش کرد و هزینه ای هم نداره..این قارچ سیستم ایمنی بدن رو قوی میکنه ..من الان شامپوی معمولی استفاده میکنم و با زدن یک پماد اد معمولی کنترلش میکنم..این قارچ راحت میتونین از عطاری ها و یا اینترنتی بخرین.

 2. رامین
  +4

  اطلاعات دقیقی راجع به کسانی که تحت درمان آزمایشی با این کرم بوده اند تعداد و مدت درمان داده نشده چرا آیا کسی از دوستان ازین کرم استفاده کرده نتیجه میده واقعا ؟ خبر خوشحال کننده ایه اگه راست و درست باشه.

 3. ستاره
  0

  آیا پسوریازیس ناخن هم واقعا درمان میکنه؟ عکسی از ناخن نذاشتین
  و آیا بزودی در داروخونه ها میشه پیدا کرد یا طول میکشه؟

  • admin
    
   +1

   سلام وقت بخیر دارو جدیدا تولید شده و چند ماه دیگر در داروخانه ها توزیع میشود…. یکی از کاربردهای درمانی کرم؛ درمان پسوریازیس ناخن می باشد که در بروشور دارو عکس هایی از درمان های صورت گرفته قرار دارد. التماس دعا.

 4. Bad Boy
  +2

  سلام ب همه منم امیدوارم با داروی پسوس رام از شره این بیماری نجات پیدا کنم و کنند همه اون کسایی که دچارش هستند…من حتما ازاین دارو استفاده میکنم و نتیجه اش رو بهتون میگم دوستان

 5. Bad Boy
  +1

  اونطور که تحقیق کردم این دارو کاملا گیاهیه وقیمتش ۳۴۸۰۰ تومانه…با آرزوی درمان قطعی و بدون بازگشت

 6. داریوش
  0

  با سلام به خدمت همه عزیزانی که شب و روز در زحمت و تکاپو جهت تهیه داروی مناسب برای پسوریاریس بوده اند .به خانم نیکزاد و تمام همکاران ایشون , لطفا نحوه ودستورات لازم را در جهت استفاده کردن از داروی پسوس رام ایراد بفرمایید چنانچه عارضه در پشت سر و دختر باشد چگونگی استفاده و سایر موارد را اعم از رژیم غذایی وموارد دیگر اعلام نمایید

  • admin
    
   0

   سلام وقت شما بخیر جهت مشاوره با خانم دکتر نیکزاد مخترع داروی پسوس رام با شماره ۰۲۱۲۶۱۵۴۰۲۹ تماس بگیرید. انشالا سلامت باشید.

 7. پگاه
  +4

  من پسوریازیس صورت و ناخن دارم، دارو رو تهیه کردم و دارم استفاده میکنم، تا قبل از این برای ناخنهام از پماد دایوبت استفاده میکردم، دایوبت بی تاثیر نبود، درد ناخنهام رو از بین برد و خیلی نسبت به قبل از استفاده اش بهتر شده بودم و میتونستم با انگشتام کارهامو انجام بدم، ولی جرم ناخن هام اصلا کم نشده بود، الان حدود یک هفته ست که پسوس رام رو استفاده میکنم، به نظرم جرم ناخنها نصف شدند و لکه های زیر ناخن تقریبا محو شدند، ناخنهام داره به شکل طبیعیشون برمیگرده چون کج شده بودند الان دیگه توی مترو خجالت نمیکشم کسی ناخنهامو ببینه، برای صورتم که استفاده میکنم، التهاب پوستم کمتر شده ولی هنوز قرمز هستش.خیلی امیدوارم این بار دیگه درمان بشم، دست خانم دکتر رو میبوسم

 8. هانت
  +1

  با سلام
  من پسوریازیس ناخن دارم.همه نوع دارویی مصرف کردم اما روز به روز بدتر میشن.دیکه حوصله ی مصرف هیج نوع داریی رو ندارم.میترسم با اینم جواب نگیرم

  • ستاره
    
   +2

   سلام . منم پسوریازیس ناخن دارم. هشت روزه این دارو رو استفاده میکنم. توی این هشت روز پیشرفت نکرده و از درد و سوزشش کمتر شده. بهتره شماهم استفاده کنین

 9. دنیا
  +2

  سلام

  از خانم دکتر نیکزاد و همکارانشان تشکر کرده و دعاگویشان هستیم ، آیا ممکن است برای اگزما سبورئیک نیز درمانی ارائه دهید تا ما نیز به آرامش برسیم . لطفا جواب دهید .

 10. نگار
  +1

  سلام. من ۲۲ سال دارم و کل بدنم درگیر این بیماریه . دکتر های خوب تهرانو زیرورو کردم اما هیچ نتیجه ای نمیگیرم..الانم تحت کنترل دکتری از پماد دایوبت و قرص مترکستات استفاده میکنم اما حتی کنترل هم نمیشه..واقعا دارم عذاب میکشم..الان هم نمیدونم این دارو میتون کمکم کنه یا نه.. از کجا می‌تونم تهیه کنم ؟ این دارو عوارضی نمیذاره؟ پس چرا هیچکدوم از دکتر‌ها این دارو به من تجویز نکردن. ممنون میشم بهم کمک کنید ..

  • admin
    
   0

   سلام وقت بخیر داروی پسوس رام ثبت اختراع داشته و جدید بوده و به همین دلیل فعلا تنها از طریق سایت شرکت آن قابل تهیه می باشد. در رابطه با مصرف متوترکسات توصیه اکید پزشکان سایت بر عدم مصرف آن به دلیل عوارض بسیار زیاد و برگشت بیماری با شدت بیشتر است.

 11. محمد
  0

  خدا خیرت بده خانوم دکتر نیکزاد.
  چقد طول میکشه ک در تمام داروخانه ها پیدا بشه؟؟؟

 12. فرشاد
  -1

  با سلام
  دوستان عزیزم من حدود سه سال است که به این بیماریه فوق العاده دردناک دچار شده ام به دکترهای زیادی مراجعه نمودم مثل همه کسانی که به این بیماری دچار شده اند و تا الان با کورتون خود را التیام میدادم زندگی خیلی سخت میشود وقتی یک سری از نیازهای اولیه خود را نمیتوانی انجام دهی و حسرت آن را بخوری. ابتدا کم بود سپس تا حد متوسط زیاد شد. امروز که روز تولدم هست حدود سه هفته از شروع درمان پسوریازیس با کرم پسوس رام میباشد طبق گفته خانم دکتر نیکزاد. دوران خیلی سختی را در حال سپری کردن هستم و این را بدانید که اگر همسر مهربانم در کنارم نبود نمیتوانستم طاقت بیاورم و مدام طبق دستورات همه آن چیزاهایی را در لیست غذایی گفت شده برایم فراهم میکند حدود یک هفته است که از سرکار مرخصی گرفته ام چون نمیتونم سرکار بروم و امید به آن دارم که هرچه زودتر از این بیماریه لعنتی همه بیماران نجات پیدا کنن در ضمن فکر کنم کسانی که محل زندگیه آنها رطوبتی باشد بهتر از جاهای خشک زودتر و بهتر نتیجه خواهند گرفت چون من در جای خشک زندگی میکنم برای من سخت تر میگذرد چون بدنم مدام خشک میشود…. به امید خبرهای خوش

 13. ایرج
  +1

  سلام. آیا این دارو برای انواع پسوریازیس جوابگو است؟ من پسوریازیس پستولار دارم.

 14. بهرام
  0

  سلام اقای دکتر

  دکتر جان میخواستم بدونم از کرم پسوس رام میشه در دوران حاملگی استفاده کرد

  از ناحیه ناخن و اطراف ناخن دچار این بیماری هست

  ممنون میشم جواب بدین

 15. sal
  0

  سلام
  خسته نباشین
  یه سوال داشتم ایا این دارو درمان قطعی و بی بازگشت هستش و تا حالا کسی جواب گرفته ممنون میشم اگه جواب بدین
  موفق باشین

  • admin
    
   0

   سلام وقت بخیر نتایج این دارو بسیار امیدوار کننده بوده و در رسانه ملی هم به آن اشاره شده است گزارش ها حاکی از آن است که بیماران بعد از قرار گرفتن در دوره درمانی دارو توانسته اند بیماری خود را به صورت فوق العاده ای مهار کنند.

 16. بهنوش
  +4

  سلام امروز مدت یک هفته است از داروی پسوس رام استفاده میکنم پشت سرم و روی زانو ها و آرنجم درگیر این بیماریه و متاسفانه چون شنیده بودم که بیماری تقریبا لا علاجه کلا از درمان دست کشیدم هفته پیش بعد از چند وقت به سایتتون اومدم و با دیدن تیتر داروی درمان پسوریازیس با پسوس رام آشنا شدم حالا یک هفته است استفاده میکنم ۳۰ درصد از کل بیماریم بهتر شده خارش ها قطع نه ولی خیلی کم شده درد پشت سرم تموم شده و ظاهر مریضیم بهتر شده برای همه مریضا از خدای مهربون شفای عاجل میخوام عزیزان اگر بهبودی با این دارو کامل بشه بازم میام و براتون مینویسم محتاج دعای تک تک عزیزان هستم

 17. محمد
  0

  ببخشید اینجا کسی دیگه ای هست ک از کرم پسوس رام استفاده کرده باشه؟؟

 18. مهدی
  0

  سلام
  این کرم برا بیماری plc هم جواب میده؟
  Plc شبیه پسوریازیسه ولی جوش هم همه جای بدن میتونه بزنه و جاش قرمز میشه و جای جوش ها میمونه.

 19. مریم
  0

  سلام برای درمان پسوریازیس کرم پسوس رام بهتره یا کرم سوریا؟ با تشکر

 20. الهه
  +3

  شفای این بیماری روازخدا برای تمام کسانی که مثل من درگیر این بیمارین خواستارم.ممنون.

 21. -1

  خانم دکتر نیک زاد
  سلام
  شماره خود را جهت مشاوره اعلام کردم

 22. گلی
  0

  سلام وقت بخیر من ۱ ماه دارم از کرم پسوس رام استفاده مینکم عارضه ها پر رنگ شدن،آیا این طبیعی ؟

 23. ارش
  0

  لطفا بگین برا کم شدن خارش چیکار کنم

 24. ناصر
  0

  سلام میخواستم بدونم برای تهیه کرم میتونم بیام دفتر چون نزدیک دفتر تهرانم

 25. مهدی
  0

  دوستانی ک تجربیه استفاده دارن لطف کنن از تجربشون بگن ک چقد طول میکشه ک زخما محو بشه
  ممنون از همتون.

 26. الهام
  +2

  وای ممنون  از خبر خوبتون.
   خانم دکتر نیکزاد من ۶سالی هست که برص یا همون پسوریازیس دارم و چند نقطه از بدنم لک های سفید زده آیا این داروی پسوس رام برای من موثره که تهیه کنم؟؟؟

 27. +2

  فرشاد

  سلام دوستان پیام گذاشته بودم سه سال بیماری پسوریازیس دارم.
  نزدیک دوماه دارم استفاده میکنم خیلی بهتر شدم از شما دوستان میخوام که به خانم دکتر ایمان داشته باشید من کل بدنم درگیر بود یک ماهه دوره درمانم خیلی درد همراه با عفونت شدید.. تمام عفونت از کل بدنم زد بیرون از گردن و زیره بغل از پاها طوری شد که دیگه نتونستم برم سر کار. روزی سه لیوان آب خیار. روزی شش لیوان اب میوه…… روزی سه لیوان گل پنیرک همراه با کاسنی…. من از نوع حاد بیماری پسوریازس بودم خداروشاکر هستم که رو به بهبودی هستم اصلا خارش ندارم . همون طور که خانم دکتر گفت اول قرمز شد پوستم.در حال حاضر پوستم به رنگ صورتیه کمرنگ شده ورم پا و دستم خوب شده تمام عفونت از بدنم زده بیرون….شب و روز خانم دکتر رو دعا میکنم. به زودی هم برای حضوری میرم پیش خانم دکتر… فقط میخوام برم از نزدیک دستای خانم دکتر رو ببوسم… اول خدا و بعد خانم دکتر نیکزاد عزیز

 28. مهدی
  +3

  سلام، من حدود هفت ساله درگیر پسوریازیس هستم، دیگه نا امید شدم و بی خیالش شده بودم، اول آرنج یک دستم درگیر بود، بعد از مدتی اون یکی دستم، به مرور سرم و داخل ابرو و روی بینی و کمی روی زانوی پام،تا چند روز پیش داداشم پسوس رام رو بهم معرفی کرد، حالا چند روزه دارم مصرف میکنم و دوباره امیدوار شدم،یعنی ممکنه خوب بشم؟ آرزوی پوشیدن یه تی شرت آستین کوتاه رو توی تابستون دارم، یه مورد دیگه اینکه، راجع به داروی اکویلاک اطلاعی دارین؟

  • admin
    
   0

   سلام وقت بخیر انشالا نتیجه میگیرید از داروی پسوس رام
   در رابطه با داروی اکویلاک این دارو از fda مجوز ندارد و توصیه نمی شود.

 29. احمد
  -1

  باسلام خدمت دکتر نیکزاد
  چندسالی هست که درگیر بیماری پسوزیاریس شدم بیشترشد ولی کمترنشد میخواستم بپرسم کرم چندمنظوره بگیرم یا کرم پسوس رام ناحیه تناسلی سینه پشت سینه وقسمت سرم درگیره باتشکر

 30. احمد
  0

  ازکجا تهیه کنم من مشهدم باتشکر

 31. حسین
  0

  سلام ببخشید اینجا کسی دیگه ای هست ک از کرم پسوس رام استفاده کرده باشه؟؟من یک ماهه استفاده می کنم لطفا اگه کسی از این دارو استفاده می کنه نظر بذاره

 32. رضا جمالی
  0

  سلام دوستان
  من دوروز پیش رفتم شرکت و خانم دکتر که این کرم رو ساختن خودشون منو معاینه کردن و نحوه ی مصرفی ک گفتن ی خورده با تو سایت فرق داشت

  راستش جوری ک خانم دکتر گفت روزی ی تیوب باید مصرف کرد تا یه ماه تازه شایدم روزی دو تیوب بستگی ب میزان ضایعات داره
  من تا الان ی شب مصرف کردم ولی قصد دارم از فردا استفاده کنم ادرسشم برا کسی ک خواست بره دکترو حضوری ببینه تهران فرمانیه ساختمان جفت بیمارستان فرمانیه طبقه سوم پلاک خیلی سر راسته راحت پیدا میشه برا شهرستانیا . من ک امید وارم تاثیر داشته باشه اخه رفتم اونجا برو بیایی داشتن بیماراش زیاد بود سفارشات زیاد بود منم راستش دلم قرص شد خداکنه اثر بده خسته شدم دیگه از بس اینور اونور رفتیم

 33. مهدی
  +1

  منم دارم ۳هفتس استفاده میکنم هنوز ک تغیرات چندانی ندیدم.
  شما چطور آیا در این یک ماه تغیراتی حاصل شده ؟؟؟؟

 34. ایرج
  0

  من نزدیک دو ماهه مرتب و با دوز تجویز شده(۴ بار در طول روز) دارم مصرف می کنم و مشاوره میخوام.

 35. احمد
  0

  سلام من روزی ۴باراستفاده میکنم الان ۳روزه ولی خداروشکر تواین ۳روزخیلی فرق کرده الان دارم پوستم رواحساس میکنم ممنون ازخانم دکترنیکزاد 

 36. امیر
  0

  با سلام و خسته نباشید من ۱۸ سال دارم واقعا سن بدی هم هست برا این بیماری من از ادمین محترم خواهش میکنم کمکم کنه و پاسخ بهم بده
  من بیماریم شدتش بسیار کم بود تا پیش دکتر علوی رفتم و یک قرص و دو پمد داد پمد ها که تاثیری نداشته ولی قرص داره باعث میشه جاهای دیگه ای از بدنم هم دچار بشه ولی دکتر گفت اولش باعث قرمزی و پررنگ تر شدنشون میشه بعد کم کم خوب میشه توسط قرص الان موندم میترسم فقط زیاد بشه و دیگه هم خوب نشه الان سینم دچار شده و دستام پر رنگ تر شده
  برای تهیه پسوس رام هم تماس گرفتم گفتن که منتظر نسخه ی جدید دارو باشید بعد تهیه کنین خواهش میکنم کمکم کنین واقعا تو جوونی دچار این بیماری شدن خیلی بده من لازم دارم که تا قبل تابستون بهبود پیدا کنم خواهش میکنم یک راه بهم بگید ممنون در ضمن میگن پسو در زمستون بیشتر و پر رنگ تره و در بهارو تابستون کم تر میشه حقیقت داره؟

  • admin
    
   0

   سلام وقت بخیر نام داروی مصرفی رو مشخص نکردید! در هر صورت داروهای سیستمیک و خوراکی نظیر نئوتیگازون و سیکلوسپورین و یا متوترکست به هیچ‌وجه توصیه نمی شود. آب و هوا بر روی بیماری می تواند موثر باشد و از فردی به فرد دیگر متفاوت است. استرس بیماری را شعله ور می کند بنابراین تا حد امکان استرس نداشته باشید. ورزش کردن و رعایت دستورات غذایی سایت در فروکش بیماری بسیار تاثیر گذار است. اگر ضایعات شما شدید می باشند با مشورت پزشک متخصص پوست ۳۰ جلسه نوردرمانی می تواند نتیجه سریعتری داشته باشد.

 37. فاطمه
  -1

  سلام خسته نباشید امیدوارم این حقیقت داشته باشه و پسر ۱۰ سالم که ۸ ساله درگیره این بیماریه خیلی سریع با این دارو بهبود پیدا کنه بچم داره کم کم اعتماد به نفسشو از دست میده از بس تو مدرسه و بیرون از خونه به چشم یه بیماری واگیردار بهش نگا میکنن و این نگاها بچمو اذیت میکنه
  میخوام پسر قشنگمو برای معاینه پیش خانم دکتر ببرم برای مشاوره حضوری باید چکار کنم

 38. ایمان
  0

  سلام یه سوال داشتم اقا تولید کرم کم شده چون اقای امیر بالا گفتن تماس گرفتن وبهشون گفتن تا تولید جدید صبر کنن

 39. ناصر
  +1

  سلام میخواستم بدونم میوه رو میشه جای اب میوه استفاده کرد یا اینکه باید حتما ابمیوه باشه چون درمحل کار نمیشه ابمیوه بگیریم ولی خود میوه رو میشه برد

 40. محمد
  +1

  من تجربمو در باره مصرف کرم میگم الان دارم وارد ۳ماه میشم و میتونم بگم بدنم خیلی خوب شده ۹۰% درمان صورتم ۷۰% اونم بخاطر مصرف زیاده کورتون هر جای بدن که کمتر کورتون زده باشید خیلی زوتر خوب میشه ماه اول خیلی قرمز میشه ماه دوم شروع میکنه پوسته دادن زیاد طوری که دست میکشیدم روی صورتم پوست میریخت پیشه خانوم دکتر نیکزاد رفتم خیلی خوشحال بود گفت داره درمان میشه و اینکه کم میزنی کرم باید زیاد بزنی وقتی برگشتم زیاد زدم دقیقان ۱هفته بعد پوستم تغییر کرد و خیلی خیلی خوب شد تاثیرش دقیقان از ۲ماه به بعد نمایان میشه پوسته سرم ۹۵% خوب شده فقط صورتم مونده خانوم دکتر گفتن هنوز مونده تا ۶ماه من که تا الان راضی بودم در صورتی که قبل از ۲ماه اصلان راضی نبودم خانوم دکتر نیکزاد خیلی خوش اخلاقن و برای مریض خیلی وقت میزارن من ازشون خیلی ممنون هستم درمانو تا ۶ماه ادامه میدم ایشالا که واسه همیشه خوب بشم راحت بشم از این مریضی

 41. محمدی
  0

  باسلام. پسر سه ساله ام در چهار تا ناخن به پسوریازیس مشکوک. یکی از متخصصین میگه چیزی نیست. اما ی متخصص دیگه  گفت ۹۰درصد احتمال پسریازیس است…درد تو ناخناش نداره نمیدونم چکار کنم.پسوریازیس ناخن درد داره؟ تو رو هدا راهنماییم کنید غیر از پسوریازیس چه بیمهری دیگه ای باعث ضخیم شدن ناخن میشه؟

 42. علیرضا
  0

  من دارم کپسول نئوتیگازون۲۵ هفته ای ۱دونه میخورم الان که میخام از کرم پسوس رام استفاده کنم باید قطعش کنم؟لطفا راهنمایی کنید. تشکر

  • admin
    
   -1

   سلام وقت بخیر به طور کلی نئوتیگازون در مورد پسوریازیس انتخاب مناسبی نبوده و اگر هم در حال مصرف آن می باشید با مشورت پزشکتان به مرور مصرف ان را قطع کنید تا دچار عوارض احتمالی آن کمتر شوید.

 43. هلن
  0

  شماره هایی که دادین هیچکدوم پاسخگو نبودن، مطبشون عوض شده؟؟

 44. mehrdad
  +1

  سلام خسته نباشید ایا این کرم برای صدف واقعا خوب هست؟؟

 45. سعيده تهراني
  -1

  سلام
  من ١٧ساله دچار این بیماری هستم اوایل خیلی خفیف بود ولی بتدریج شدید شد الان ۴٠روزه از پسوس رام استفاده میکنم و چند سوال دارم

 46. ناصر
  0

  دوستان عزیز کسانی که از کرم استفاده میکنن لطفا و خواهشن هر یک ماه یکبار از تجربیاتشان به طور مفصل بنویسن به بچه ها خیلی کمک مکنه تشکر

 47. احسان
  +1

  با درود بی پایان به همه کسانی که امیدوارند…… من مدت ۱۳ سال است که با این بیماری دست به گریبانم و بدترین نوعش را نیز دارم به نحوی که تمام بدنم را درگیر کرده و با درد و سوزش و خشکی فراوان همراه است حتی ناخونهایم را نیز از فرم انداخته است…خدمت شما عزیزان عارضم که بنده تمام مراحل درمانی اعم از داروها و آمچولها و پمادهای و شامپوها و صابونها و آزمایشهای متعددی که برای شناخت نوع درمان این بیماری لازم بوده در حد توانم که به نظرم کم هم نبوده پشت سر گذاشته ام اما هیچ جوابی نگرفته ام … خدمت دوستان عرض کنم که مصرف کورتون نه تنها باعث التیام نمی شود بلکه بر شدت و تغییر حالت بیماری نیز تأثیر گذاشته و هر بار بیشتر از قبل خود را نمایان می کند .. الان که برای شما مینویسم مدت ۴ ماه است که در خانه هستم و نمی توانم بیرون برم و در ضمن این را هم بگویم که مدت زمان زیادیست که در تغذیه خود نیز مراقبت های مورد نیاز را انجام میدهم به طوری که مواد غذایی که باعث تشدید این بیماری میشوند و یا برای آن مضر هستند استفاده نمی کنم .. الان که برای شما می نویسم از ۳ فروردین ۱۳۹۶ با پماد ««پسوس رام»» شروع به درمان کرده ام و اکنون که ۲۰ فرودین ۹۶ میباشد از شدت اولیه ای که این بیماری در بدنم بود بسیار کم شده و میتوانم به جرأت بگویم که به نظر خودم با این سرعت بهبودی تا آخر فروردین بدنم صاف شده و بتوانم بیرون بروم .. تا انتها برای بهبودی کامل ادامه خواهم داد و بسیار بسیار امیدوارم که بهبودی نزدیک نزدیک است .. برای همه عزیزان ، سلامتی که بزرگترین ثروت عالم میباشد را آرزو دارم … باز هم می گویم مثل ابتدای سخنم ، هرگز امید خود را از دست ندهید و مبارزه کنید چون همیشه راهی پیدا خواهد شد ..(( انسان بی امید انسانی مرده است ))

 48. عسل
  -3

  سلام،من دوازه  ساله که این بیماری رو دارم و همه نوع پماد و کرمو امپول و قرص رو.مصرف کردم، هفته پیش خانم دکتر رو دیدم  و.کلی روحیه و انرژی گرفتم، درمان این بیماری در  کنارمصرف روزانه پماد پسوس رام بطور کامل به تغذیه شما بستگی داره که در بروشور  جعبه محصول هم قید شده، روزی شش لیوان اب میوه و دو لیوان اب خیار هر گز نباید فراموش بشه، انار و هندوانه در تسریع بهبودی نقش زیادی دارند، روزی سه بار از سر تا پا حتی حاهایی که مبتلا هم نیست باید این پماد بهش زده بشه ، شش ماه طول درمان باید سپری بشه تا بهبودی کامل حاصل بشه، کمی صبر و حوصله لازمه دوستان، از فروشگاه خرید کنید بهتره psoshop.ir یه پک کامل دوازده تایی باید حداقل خریداری بشه ، من در عرض یه هفته تغیر شگفتی دیدم فقط پوستم دیگه خشک نیست و از ضخامت پلاک هام کم شده ،به امید بهبودی برای همه مبتلایان، این دارو فعلا در دارونخانه ها در دسترس نیست و از فروشگاه شرکت خریداری کنید بهتره 

 49. ايران
  0

  سلام
  من میخواستم بدونم خانم دکتر به همه کرم چند منظوره رو پیشنهاد دادن؟

 50. خالقی
  -1

  سلام. من پسوریازیس ناخن دارم، و تصمیم گرفتم این کرم رو خریداری کنم. در توصیه های رژیم غذایی نوشتید که نباید مواد لبنی استفاده کنیم، متاسفانه من کمبود کلسیم هم دارم و ناگزیرم شیر رو استفاده کنم، ادمین محترم لطفا بفرمایید که مصف مواد لبنی اختلال ایجاد میکنه در درمان با این پماد؟

  • admin
    
   0

   سلام وقت بخیر بیشتر مصرف محصولات لبنی پر چرب، التهاب زا هستند و باید محدود شوند همچنین کازئین موجود در شیر التهاب زا می باشد. برای محافظت در برابر التهاب باید شیر ۲ درصد نوشید و یا از مکمل های کلسیم استفاده کرد.

 51. ایمان
  0

  سلام لطفا ادمین عزیز پاسخ من رو هم بدهید

 52. کمال
  +1

  با سلام .بنده حدود ۴۰روز هسش که از کرم پسوسرام استفاده میکنم.۵۰ درصد بهتر شدم و فوق العاده هسش.اما خیلی خارش دارم طوری ک نمیزاره شبا بخوابم

 53. noor
  +1

  سلام تشکر از زحمات بی دریغتون.میخواستم بپرسم با این کارایی داروی پسوس رام چرا پزشکها تجویزش نمی کنند؟

 54. مجید
  0

  سلام من حدود ۳۵روزه دارم از کرم پسوس رام استفاده میکنم بیش از ۵۰درصد ضابعات دارن کم‌کم محو میشن.بعد از یکماه حضوری رفتم مطب خانم نیکزاد خیلی راضی بودن از درمانم .گفت اب میو‌ه ها و اب خیار و توت سیاه روزی ۲ لیوان فراموش نشه که خییلی مهمه واسه تسریع درمان. واسه توت سیاه گفت حتما بگیر فریز کن واسه موقعی که فصلش نیست داشته باشی که خیلی مهمه

 55. افسانه
  +1

  سلام
  ۵۱ سال سن دارم و از ۲۷ سالگی مبتلا به پسوریازیس شده ام. سر، صورت، ناخنها و کلیه اعضای بدنم. البته شدتش در مقایسه با دیگر بیمارانی که مشاهده کرده ام بسیار کم و بصورت قطره ای در جای جای بدنم است. چند سالی است که آکنه شدیدی نیز کشاله های ران، زیر بغل و زیر سینه ام را فرا گرفته. سیگار می کشم و قصد ترک آن را هم ندارم.
  هفته گذشته با پسوس رام آشنا شده و پس از مرور مفصلی در سایتها و موارد بهبود یافته، اقدام به خریداری و استفاده از آن نمودم. طی ۶ روز گذشته ۵ پماد را تمام کرده ام. آب میوه ها و آش های توصیه شده را نیز استفاده می کنم. هم چنین شیرخشت و ترنجبین و گل پنیرک. تعداد پلاکها از امروز بیشتر شده است. رنگشان نیز امروز سرختر شده، اما از ضخامتشان کاسته و جرم ناخنهایم نیز کمتر شده است.
  با ایمان بسیاری به سراغ این دارو آمده و بسیار خوش بین هستم.
  می خواهم در مورد روند درمانم راهنمایی ام کنید تا برای هر چیزی آماده باشم.

  • admin
    
   -1

   سلام وقت بخیر جهت مشاوره با شماره ۰۹۰۳۹۰۴۴۰۰۴ یا ۰۲۱۲۶۱۵۴۰۲۹ تماس بگیرید همچنین طبق بروشور دارو اوایل درمان و چند روز ابتدای آن مقداری قرمزی ضایعات بیشتر می شود که بعد از آن بهبودی شروع شده و نشان دهنده شروع اثرات دارو می باشد. انشالا تا پایان دوره درمان دارو مشکلات رفع می شود.

 56. ناصر
  0

  سلام من طی استفاده ۲ ماه کرم و همچنین خوردن ابمیوه ها در روزهای اول خوب اما پس از یه سرماخوردگی کوچک همه چی به روز اول برگشت حداقل من هنوز بعداز دو ماه هیچ بهبودی نگرفتم حتی ویزیت حضوری شدم کسانی که شرایط من رو دارن لطفا شرح حال خود رو بزارن

 57. oMiD
  0

  سلام و دروود
  حدود سه ماه هست ک از کرم چندمنظوره و پسوس رام استفاده میکنم
  پسو ناخن دارم
  دو ماه اول خیلی خووب بوود
  الان توو سه ماه هستم ک مویرگهای مشکی ب تعداد زیاد زیر ناخنم پدیدار شده،زرد رنگ تر هم شده ناخنهام،جرمشم بیشتر شده.
  خیلی نگرانم
  دستور غذایی هم رعایت میکنم.

 58. سهیل
  +1

  سلام
  من از تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۵  شروع به مصرف پسوس رام کردم
  مدت بیماری ۱۰ سال
  شدت بیماری کل بدن
  طوری که پاهام رو نمیتونستم جمع کنم
  امروز تا حدودی ۵۰ درصد بهتر شدم

 59. 0

  ببخشید استفاده از کرم پسوس رام کافی هستش یا باید از کرم چند منظوره هم برای دخترم استفاده بکنم ممنون میشم جوابم رو بدین برای دخترم خیلی نگرانم الهی که تو این دنیا و آخرت خیر بینید

 60. سمت
  0

  سلام ، من ۳۰ سالمه و حدود ۲۵ ساله که این بیماری رو در کف پاهام دارم ، تحت نظر خیلی از دکترای پوست بودم ولی نشد که کامل کنترل بشه ، و الان حدود ۷ ساله که کلا قید هر چی دکتر رو زدم و هیچ دارویی مصرف نمی کنم ، خیلی وقتا کم میشه و خیلی وقتا هم شدتش زیاد ، از دیروز شروع کردم به زدن این کرم پسپس رام ، امیدوارم که بعد از این همه سال این کرم دیگه آخرین روش درمانی باشه که واقعا جواب میده

 61. زهرا
  -1

  سلام. وقت بخیر. من ۵ ساله که از پسوریازیس ناحیه تناسلی رنج میبرم. باید از این کرم که قیمتش ۳۴ تومن هست استفاده کنم یا اون کرم که ۲۰۰ تومنه؟

 62. ناصر
  -2

  سلام یه سوال داشتم
  قرص زردچوبه که عصاره کورکومین داره تداخلی با پماد داره یا نه کورکومین برای پسو خوبه

 63. شايان
  0

  سلام
  من ۴ سال هس أز این بیماری مزخرف رنج میبرم
  اوایل خیلی کم بود
  اول بین باسن زده بود خیلی کوچیک
  ولی تو این مدت پوست سرو صورتم پام باسن و آلت تناسلی رو گرفته
  پیش خیلی از دکترا رفتم ولی هیچ کدوم از داروهایی ک دادن جواب نداد من ١٨ سال سن دارم
  اینجور ک پیش میره فک کنم تا ١ سال دیگه نتونم از خونه بیرون بیام
  ذهنم خیلی درگیره
  نمیدونم دیگه باید چیکار کنم
  خواهش میکنم کمک کنید

 64. Aagg
  0

  سلام
  منم اللن نردیک ٣۴ روز هست دارم استفاده میکنم
  تا یکماه فقط بیرون ریخت
  فعلا دارم کرم استفاده میکنم
  نتیجه دیدم اینجا میگم

 65. مجید
  0

  سلام‌ دوستان من نزدیک ۱۵ ساله درگیر این بیماری هستم الان به مدت ۷۰ روز دوره درمانمو با پسوس رام شروع کردم بعد از یک هفته شروع درمان به مراتب جفت پاهام از زیر زانو کامل زد بیرون و شکمم و ۲تا دستام از ارنج به پایین و سرم کامل و کمرم به صورت پراکنده پلاک ها ریختن بیرون بعد از ۴۰ روز احساس کمرنگ شدن کردم والان بعد از ۷۰ روز از ناحیه سر و شکم و کمر و دست چپم کامل خوب خوب شدم دست راستم به اندازه ۲تا سکه خیلی کمرنگ مونده و پاهام ۸۵ درصدش رفته و ۱۵ درصد دیگه هم خیلی کمرنگن که کم کم دارن میرن.. دوستان سعی کنید شبها دوش بگیرید و پوستهای مرده روی پلاکها رو پاک کنید و کرم پسوس رام به صورت یک لایه غلیظ اسنفاده کنید که بیشترین تاثیر در درمان داره دوستان لطفا رژیم غدایی رو رعایت کنید و ابمیوه ها رو حتما بخورید

 66. فرزاد
  0

  دوستان از این دارو برای درمان اگزما هم میشه استفاده کرد؟

 67. آیدین
  0

  ورزش کردن در سایه و بدون قرار گرفتن در نور آفتاب شدید تاثیر بدی در دوره درمان بیماری دارد

 68. عارفه
  0

  سلام
  من که پسوی ناخن دارم و با مصرف کرم انگار بیشتر شده.

 69. نعمت جهانی
  +2

  خواهش میکنم کمکم کنید هنوز زن ندارم سنم ۲۵است اگر این بیماری رو علاج نکنم کسی رو که میخوام نمیتوانم بکیرم

 70. معین
  0

  متاسفانه شدت بیماری منو چندین برابر کرد کل سر و صورتمو گرفت حتی بعد چند ماه مصرف هیچ بهبودی صورت نگرفت
  اصلا پیشنهاد نمیکنم پیش هر دکتری ام رفتم تاییدش نکرد بزرگترین اشتباهم مصرف خودسر این دارو بود

 71. مریم
  -2

  سلام
  من چهل روزه استفاده میکنم.خیلی بدتر شده حتی کوچکترین بهبودی نداشتم.قبلا تو دستام بود الان همه جای بدنم درگیر شده.دستام باد کرده و انگشتام کج و معوج شده.الان که دیگه احساس میکتم صورتمم میخاد درگیر بشه تصمیم گرفتم قطعش کنم.حیف اون یک ملیونی که تو این چهل روز خرج شد و بی نتیجه بود.

  • حسن
    
   +1

   سلام ، لطفا فال بد نزنید و کمی هم صبور باشید منم مثل شما همین فکر می کردم ولی توکلتون به خدا باشه اگه یکم منطقی باشید من خودم و عرض میکنم تقریبا ۱۰ سال با این بیماری درگیر بودم بعد توقع دارم تو دوماه اول کلن از بین بره ولی منم بدتر شده ولی خیلی خوشبینم چون روند بیماری رو خانم دکتر توضیح دادن دوماه اول بدتر میشه و جایی که مستعد پسوریازیس برون ریزی میکنه و دوماه بعد کم کم رنگ صورتی پیدا میکنه و دوماه آخرم انشالله رنگ پوست …. خواهرم لطفا تنها امید بیماران پسوریازیس را با این کامنت ها ناامید نکنید …

 72. +2

  خواهش میکنم هرکسی که درمان شد نتیجه رو بهمون بگه ممنون

 73. ارمان
  +1

  سلام خواهشن نظره منو بزارین همه ببینن من مدت ۸ماه که از کرم پسوس رام و کرم چند منظوره که ۲۰۰تومن استفاده میکنم خوب باید بگم در حین درمان خیلی پوستم اذیت شد که تا الان با هیچ کرمی اینطوری نشده بود گفتم حتمان داره خوب میشه همینطور ادامه دادم تا به ۴ماه رسیدم پوستم خیلی خوب شد همینطور هر شب میزدم محال بود ۱شب استفاده نکنم تا اینکه دوره ۶ماهم تموم شد اما بازم استفاده میکردم چون قشنگ اگه یه شب قطع میکردم فردا پوستم خراب میشد همینطور که به درمان ادامه میدادم به ۸ ماه که رسید باز پوستم عود کرد و الان کرم جواب نمیده دیگه هر چی میزنم باز قرمزه در کل پوله زحمت کشیدمو ریختم دور

 74. حسن
  +2

  با سلام ، اگه قراره بعد از درمان این بیماری مجدد عود کنه تا درمان و ادامه ندیم چون همه بیماران همه این سختی ها رو فکر کنم دارن تحمل و هزینه میکنن تا بهبود کامل پیدا کنن اگه قراره برای چندماه خوب بشیم فرق این کرم با این داروها و کرم های کورتون دار چیه ؟! فقط هزینش حداقل ۴-۵ برابر اونه و استرس آدم و صد برابر میکنه … ممنون میشم پاسخ بدین با توجه به گفته آقا آرمان …

 75. sal
  0

  سلام دوستان نمیخوام کسی رو نا امید کنم یا این دارو رو بی اثر نشون بدم چون خودم استفاده نکردم و از اثراتش هم نمیدونم ،اما به این دلیل من مصرف نمیکنم چون درمان پسوریاسیس از طریق پماد و بقیه داروهای موضعی درمان نمیشه و فقط تا یه مدتی زخم ها محو میشه همین چه بسا بعد یه مدتی هم باعث تشدید هم بشه

  ،لذا اصرار به مصرف نکنید این رو هم تجربه نشون داده در بعضی افراد روش درمان فرق میکنه ،من خودم چندین سال هستش درگیر این بیماری هستم خیلی شدید الان حدود دو ماه هستش از مخلوط سیر با لیمو ترش استفاده میکنم شبها حدود نیم استکان ،خارش پوستم خیلی کم شده تقریبا متوقف شده ولی این رو میدونم که حالا حالا ها باید مصرف کنم ولی این مزیت رو هم داره که خیلی کم هزینه هستش خوبیش اینه که ادم میدونه چی داره مصرف میکنه ،اگر شما روش درمانی موثری دارین که تجربه شده اعلام کنین ممنون از همه .
  هوالشافی

 76. M9660
  +3

  سلام
  این کرم ها ضرر مالی و روحی داره
  من حدود ۱۱ ساله درگیر این بیماری هستم الان حدود یک سال و دو ماه رفتم زیر نظر یک پزشک طب سنتی الان وضعیتم عالی شده حدود ۸۵ درصد خوب شدم نهایتا دو ماه دیگه خوب خوب میشم انشالله

 77. ارمان
  +2

  در مورد کرم پسوس رام تو خوده سایت مام دارو بخونید نوشته پسوزیاریس یه بیماری خود ایمنی و هنوز مشخص نیست علت ان بعد همه جا تو شیپور کردن درمان قطعی درمان قطعی ببنید کسای که دارن استفاده میکنن باید بگم من پسوس فقط ۱۰% هست یعنی عودش اصلان برجستگی نداره با وجود هر شب زدن کرم باز هم عود میبینم یعنی هر ۶یا ۵ روز ۱بار پوستم بد میشه…

 78. محمد
  +1

  من جاوید۳۶ساله هستم حدود چند سالی ناخن شصت پام کلفت تر از بقیه ناخن هام بود ولی چون اذیت نمیکرد منم دکتر نمیرفتم تا یکدفعه هفتاد درصد بدنم درگیر شد سر زیربغل کشاله ی ران سرزانو سینه کتف ساق پا مچ دست درست این اتفاق در زمانی افتاد که من استرس زیادی داشتم مشکلات کاری خونه زندگی برام پیش اومده بود بعد از کلی دکتر پوست رفتن متوجه شدم که پسورزیاس هست البته ناگفته نماند که من با جستجو در اینترنت استرسم زیادتر شد و نتیجه بیماریم شدت گرفت چون با دیدن عکس های منتشر شده در نت وحشت کردم استرس بیشتر را دکترها به من وارد کردن کی زمانی که همه میگفتن دارویی نداریم از بین بره فقط میتوانیم کنترل کنیم بیشتر نشه و ترس از اینکه بیماری به سر و صورت من کشیده نشود باعث شد که داعم در رنج و اسنرس باشم غافل از اینکه منبع اصلی پسورزیاس و تشدید ان خود استرس هست با مشورت دوستان و مطالعه خودم توی نت فهمیدم که طب سنتی درمان میکند دکترای زیادی در طب سنتی رفتم اخریش سازمان حجامت ایران در کرج بود که متاسفانه دستور غذایی به من دادند که هیچ افاقه ای نمیکرد بدتر کرد تا به پیشنهاد یکی از دوستان به دکتر طب سنتی دیگه ای رفتم که با رفتن به انجا ارامشی پیدا کردم و این بود که دکتر به من گفت نترس خوب میشی فقط باید اراده کنی

  بله دوستان عزیزم قدم اول برای درمان امید داشتن و اراده ی محکم کردن برای خوب شدن است که باید مثل کوه محکم باشی و اراده ی فولادی بگیری

  دوم استرس را از بین ببری بیشترین تشدید بیماری پسورزیاس زمانی اتفاق میفته که استرس زیادی داری حالا استرس ناشی از کار زندگی یا امتحانات میتونه باشه لذا خواهش من اینه که اصلا استرس نداشته باشی

  سوم دستورات غذایی را مو به مو اجرا کردم دستورات غذایی این بود

  خوردن اش سبزی تا زمان پاکسازی پوست صبحانه نهار شام فقط اش سبزی میخوردم که اش شامل برنج نیم دانه ایرانی کمی سینه ی مرغ اگر محلی باشد بهتر حدود ۱۵عدد الو ۱۵عدد البالو یک قاشق تمرهندی کدو خورشتی رنده شده درون قابلمه ریخته و به محض پخته شدن سبزی شنبلیله شوید جعفری گشنیز را مخلوط کرده درون قابلمه ریخته و بعد از ده دقیقه اش را خاموش کنید و میل بفرمایید

  لازم به ذکر است که باید صبحانه نهار شام فقط این اش را بخورید اما در طول روز خوردن میوه ازاد بخصوص میوه های شاه توت اب هویچ الو البالو گیلاس پرتغال گریپ فروت لیمو شیرین لیموترش

  عرقیجات هم روزی سه استکان قبل از هر وعده غذاییکه شامل مخلوط عرق کاسنی شاه طره خارشتر

  و اما دوستان عذیذ مدت زمان بهبودی بستگی به خود شخص و اراده ی اون برای پایداری رژیم و ضایعات پوستی دارد من خودم بعد از دوماه بهبودی را تجربه کردم و الان مدت یکسال و نیم هست که هیچ ضایعه ی پوستی ندارم

  و همچنان باید محل زخم ها را با روغن زیتون چرب نگه دارید و اگر پوسته ریزی دارید چند قطره لیمو ترش تازه به روغن زیتون اضافه کنید و به زخک ها بمالید

  نکته بعدی دوستانی که محل کارشان در زیر افتاب هست حتما چپیه به سر ببندن

  و اخرین نکته خواهران و برادران عزیزم هر کدام که موقعیت دارید در طول روز به باشگاهی برید و ثبت نام کنید

  برای خواهران باشگاه ایروبیک که فعالیت زیاد دارن و باعث عرق کردن میشه

  و برای بردارن گلم بدنسازی همراه با تردمیل خیلی خوبه

  اگر میتوانید کوهنوردی هم خیلی خوبه البته پوشیده سر و صورت رو از افتاب دور کنید

  دوستان گرامی من تجربه کامل خودم را به شما گفتم وظیفه بود چون زجر کشیدم و میدانم شما هم زجر کشیدیدما بقی دست خود شماست شما هم اراده کنید تا به سلامتی برسید و اینبار شما روی بیماری کنترل داشته باشید بدانید مصرف داروهای شیمیایی عواقب بدی داره برا راحتی کار رو به داروهای شیمیایی نبرید

  یا حق خاک پای همه ی دوستان

 79. Fd4000
  0

  سلام من الان ده سال است با این بیماری درگیرم دکترای زیادی رفتم بهترین راه برای درمان اول به هیچ عنوان نباید استرس یا ناراحتی داشته باشی به هیچ عنوان نباید به این بیماری فکر کنی انگار وجود نداره .پسوریازیس بیماریه تا به یه پماد عادت کنه دیگه جواب گو نیست.بهترین راه درمان دوم طب سنتی که واقعا تاثیر زیادی داره مصرف میوه جات یا غذا ها باید بر اساس تب بدن باشه تا تاثیر بزاره

 80. ناصر
  +2

  سلام به نظر من خانم نیکزاد در هر بار بار مراجعه صحبت هاش عوض میکنه من ازش ده بار پرسیدم این برگشت پذیر هست یا نه هر بار یه جواب گنگ داد یکبار خودش تصویری پیام بزاره تمام مراحل درمان رو بگه نه اینکه هر بار بگه ابمیوه کم خوردی کرم کم زدی بعدشم یه ویزیت ۶۰ هزار تومانی برای آدم سنگینه

 81. الناز
  0

  سلام به همه دوستان
  دقیقااا منم نظر. شمارو دارم
  اصلا خودشونم نمیدونن روند درمان چطوره
  منم تحت نظر بودم یه بار. که بهشون گفتم ناراحت شدن
  تا اعتراض هم کنیم میگن درست مصرف نکردی
  بخدا قسم من کم آوردم
  هزینه های بالایی داره
  میترسم درمان نشم شرمنده مادرم بشم که انقدر. برام خرج میکنه تو این وضعیت مالی
  استرس بیماری یه طرف استرس هزینشم یه طرف

  اخه چرا دارویی که وزارت بهداشت تایید. کزده نباید. تو داروخانه باشه

  یه جای کارشون  ایراد داره

  مریضای پسو خیلی درد کشیدند
  کاشکی فقط جسمی بود
  من روحم داغونه
  تو رو خدا برای هم دعا کنیم

 82. ارمان
  0

  بچه تجربمو درباره مصرف شوینده ها بگمو برم شوینده بسیار بسیار مهمه حتی از مصرف خوارکی ها مهمتره بهترین چیزی که من تجربه کردم از شامپو ها و صابونها که هزینه خیلی زیادی داشته واسم حتی شامپو های ۲۰۰تومنیم زدم پس خیالتون راحت همرو تست کردم شامپو فقط هدنشولدرز برای موهای چرب و صابون فقط ایکریان دوکرای این ۲تارو بزنید به علاوه درمانی که خودتون انجام میدین مصرف خوراکیم شاید باورتون نشه اما ابجو بدون الکل عالیه نه دلستر ابجو اصل که قیمت هر قوطی ۷تومن از هر خوردنی و خوراکی که فکرشون کنید بهتر جواب میده من اصلان درمان طب سنتی قبول ندارم

 83. فاطيما
  0

  سلام به دوستان من الان مدت ۱۵ ساله درگیره این بیماری ام و خصوصا از روز عروسیم که موهامو دکلره کردم تمام سرم درگیره شده . من ی دختر ۳ ساله دارم که متوجه شدم سر اون هم درگیر شده . خیلی دکتر رفتم و خیلی خرج کردم ولی بیفایده فقط متوجه شدم که این بیماری ریشه ارثی داره. خیلی از افراد خانواده مادرم هرکدام به نحوی درگیر این بیماری هستن. این بیماری متاسفانه درمان نداره فقط میشه کنترلش کرد. به امید کشف درمان قطعی برای این بیماری مزخرف…

 84. ندا
  0

  من چند وقته ک دارم کارگری میکنم تا بتونم ازاین کرم بخرم تا خودمو درمان کنم….دوستمون نوشته بود برای ۴۰ روز یک میلیون…بخدا بی انصافیه…برای مرفهین بی درد پولی نیست….اگه درمان نشم..اگه دوروغ باشه..شرمنده همه شم…تورو خدا ی چیزی بگید….یکی بگه چکار کنم من

  • الوند
    
   0

   سلام جدا از اینکه درمان میشید یا نه اگه بخواین از این پماد ها استفاده کنید بالای ۵ تومن باید در نظر داشته باشین من هم اولش فکر میکردم ارزون در میاد ولی رفته رفته نیازتون به پماد بیشتر میشه

   • noor
     
    0

    سلام. میشه بگین شما چند وقته دارین از این پماد استفاده می کنید؟

   • حامد
     
    0

    نه بستگی به طرف داره

    اگر پسوریازیس شدید باشه طبیعتا کرم زیاد مصرف میشه و هزینه بیشتر میشه ولی حداقل ۱ تمن بشه فک کنم

    الان خودم وسطای کارم حداقل ۵۰ درصد پسوریازیسم خوب شده ، منظم مصرف نمی کنم ولی بازم تا الان ۵۰۰ تمن هزینه کرم دادم

 85. زهرا
  0

  سلام میخواستم ببینم این مورد برای همه ی بیمارا صدق میکنه که تو ۲ ماهه اول انقدر عفونت میکنه وشدید میشه  که حتی بیرون وسرکار هم نمیشه رفت؟ . من با خوندن پیام های دوستان کمی نگران شدم . لطفا پاسخ من رو بدین ممنون میشم 

 86. زیبا
  0

  دوستان این بیماری در هر فرد با فرد دیگر فرق می کنه بیخود به خودتان استرس وارد نکنید .از مهمترین عامل گسترش این بیماری استرس است پس اولین قدم را از بعد روح و روان خود شروع کنید پذیرش خود را بالا ببرید،از طریق انجام مراقبه و ثبت نام در کلاسهای خود شناسی .برنامه گنج حضور را حتما نگاه کنید . آدرس این برنامه را از طریق اینترنت پیگیری کنید این برنامه به خیلی ها کمک کرده است. سپس به تغذیه وجسم خود توجه کنید و بدن خود را از سموم پاکسازی کنید. ودر ضمن همیشه از وازلین ویا کرم مرطوب کننده مثل آلوورا استفاده کنید شاتوت و توت سیاه برای تقویت سیستم ایمنی بسیار مفید،و از بلغور جو و یا نمک دریای مرده هم میتوانید در آب ریخته و بدن خود را بمدت ۱۵-۲۰ دقیقه در آن قرار دهید . موفق باشید

 87. محمد
  -1

  ضمن عرض سلام و تشکر.
  من حدود ۱۸ساله که پسوریازیس دارم حدود ۱۰روزه که از پماد پسوس استفاده میکنم دو سوتال دارم ۱- چرا بعد مصرف پماد .قرمزی و سوزش پوست بیشتر شده؟ ۲- آیا مصرف همزمان پماد پسوس با محلول تولنفات مشکلی نداره؟ با سپاس مجدد

 88. مجيد
  0

  سلام یعنی واقعا درمان میشه

 89. مجيد
  0

  من الان ١٠ روز شروع کردم ولی شبها از شدت خارش خوابم نمیبره
  لطفا راهنمایی بفرمایید تشکر

 90. محسن سوحان آجينى
  0

  ۶ ماهه کرم پسوس رام استفاده میکنم با ویزیت خانم دکتر ولى صدفهاى روى پاهام وپهلوهام ازبین نرفته وخستم کرده.

 • مطالب اخیر