شنبه, ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
»   اسلایدر, داروخانه پسوریازیس, داروهای موضعی و ترکیبی  »   کرم گیاهی پسوس رام بسیار کارآمد و بی بازگشت در درمان پسوریازیس و آکنه
9,016 بازدید
۱۸ آذر ۱۳۹۵ , ساعت ۲۰:۳۷

کرم گیاهی پسوس رام بسیار کارآمد و بی بازگشت در درمان پسوریازیس و آکنه

کرم پسوس رام شرکت مام دارو (psosram cream mamdaroo) بسیار کارآمد و بی بازگشت در درمان پسوریازیس و آکنه با یک  فرآیند پیچیده روی مواد گیاهی به دست آمده و به تولید انبوه رسیده است. کرم پسوس رام با توجه به گیاهان تشکیل دهنده خواص باکتریوسید، ضد قارچی، کراتولیتیک و مهم تر از همه ضد التهابی را داراست و می‌تواند اثرات شفابخشی بر روی هر دوی آنها داشته باشد. این دارو در مقایسه با داروهای مشابه خللی در سلول های سالم ایجاد نمی کند و نقش اثر بخشی در درمان دارد که حاکی از قابلیت های جامعه پزشکی و محققین کشور است.

psosram-cream

شرکت سازنده:

شرکت مام دارو در تاریخ ۲۰ بهمن مام ۱۳۹۲ به ثبت رسیده است و اقدام به تولید کرم پسوس رام بدون مشابه یا جایگزین داخلی و خارجی نموده است. این محصول جدید تنها درمان شناخته شده برای این بیماری است. این دارو با فرمولاسیون جدیدی که تاکنون نمونه مشابه آن وجود نداشته، ساخته شده و توانایی نابودی تمامی انواع پسوریازیس را دارد.

photo_2016-12-07_06-58-26

موارد استفاده:

بیماری پسوریازیس اندام ها اعم از سر، صورت، گردن، تنه، دست ها و پاها (کف دست و پا)، لب ها و دور دهان، ناخن ها.

تحقیقات بالینی:

فاز اول و دوم این تحقیق با موفقیت کامل انجام شده و چندین بار هم تکرار شده است. در این تحقیق می توان داروی جدید را به عنوان درمان موثر و بی عارضه در بیماران تحت بررسی تأیید کرد و در موارد پسوریازیس و آکنه با اختلاف آماری قابل قبولی و معنی دار (۰.۰۱>Pvalue) آن را پیشنهاد نمود.

در مقایسه با پمادهای کورتونی و یا سیکلوسپورین و متوترکسات و رتینویٔیدها و آنتی بیوتیک ها که از عوارض زیادی نظیر تاکی فی کسی، آتروفی و شکنندگی پوست، تبدیل شدن پسوریازیس و آکنه به انواع شدیدتر، مسمومیت های کبدی و کلیوی برخوردارند، داروی جدید عوارضی نداشته است.

mam-psoriasis

در پایان دوره تحقیق در مصرف کنندگان داروی جدید، عود واضح بر مبنای تعریف قراردادی و یا تشدید از حالت اولیه و عوارض خطیر قابل بحث به وجود نیامد و رضایت مصرف کنندگان از کرم مام دارو در قیاس با پایه دارونما بسیار بالاتر بوده است.(۰.۰۰۱>P)

کارایی مهم دارو:

 • ساختن سلول و بازسازی سلول های از بین رفته، از اثرات اختصاصی این کرم می باشد که با مشاهده رویش دوباره مو و تعریق پوست قابل مشاهده می باشد. (بعد از یک تا ۲ ماه)
 • این دارو به دلیل داشتن عصاره شفابخش بعضی از گیاهان خاص بسیار آرام بخش بوده، خاراندن های هنگام خواب را کاهش داده، یکفیت استراحت را بهبود بخشیده و خارش مزاحمی را که مانع خواب می شود کنترل می کند.
 • قدرت ضد التهابی بالا

نحوه درمان :

اثرات این دارو بدلیل نداشتن کورتون و مواد شیمیایی متفاوت است بعد از (سه هفته) مدتی که از مصرف دارو گذشت پوست ابتدا قرمز پررنگ شده و سپس کم کم صورتی و بعد از آن رنگ اصلی پوست نمایان می شود و اثری از ضایعات باقی نمی ماند که در افراد متفاوت است (بستگی به نوع پوست دارد) معمولا بین ۳ تا ۶ ماه متغیر می باشد و در بعضی از مرکز شروع به تغییر رنگ می دهد و در بعضی از حاشیه.

در ضمن بعد از چند روز استفاده از این کرم ممکن است تعداد پلاک ها کمی بیشتر شود نگران نشوید پلاک های نهفته در زیر پوست که بعد از استفاده از دارو به روی پوست می آیند سریع تر از پلاکهای قدیمی به درمان جواب می دهند (نشان دهنده اثرات دارو). در صورت داشتن التهاب این دارو به خوبی در پوست ملتهب نفوذ می کند و پاسخ اولیه بسیار قابل توجه است. (منظور از پلاک جاهای آسیب دیده می باشد)

عموما پاسخ به درمان در بیماران بین ۵ الی ۱۸ سال در طی ۳ ماه و بیماران بالاتر از ۱۸ سال ۶ ماه مشاهده می شود. اگر شروع بیماری باشد و درمان از ابتدا با کرم پسوریازیس آغاز گردد نیازی به هیچگونه داروی شیمیایی اعم از خوراکی یا موضعی نمی باشد. بیماری در طی دوره درمان ۶ ماهه در نطفه از بین رفته و هرگز ادامه پیدا نمی کند چنانچه بیمار از داروهای کوروتون دار و شیمیایی استفاده می کند تحت نظر پزشک معالج بتدریج کاهش و قطع صورت گیرد و به هیچ عنوان اقدام به قطع ناگهانی داروهای خود ننماید. بعد از قطع داروها حتی با استفاده از کرم پسوس رام کمی التهاب، سوزش، خشکی و کمی درد مشاهده می شود که به مرور زمان تمام می شود تحت هر شرایطی درمان را ادامه دهید.

طرز استفاده:

در ۲ ماه اول درمان روزانه ۴ نوبت و پس از ۲ الی ۴ ماه از شروع درمان یک نوبت استعمال شبانه روزی آن هر ۲ ماه کاسته می شود. تا پایان شش ماه بیمار می تواند هفته ای ۲ نوبت از کرم استفاده نماید در صورت خشک بودن پوست بدن می توانید تمام پوست بدن را کامل یک نوبت در طول شبانه روز چرب کنید. (ترجیحا شب قبل از خواب یا بعد از حمام

کرم را در سطوح آسیب دیده پوست تا شعاع ۲ سانتی متر در اطراف محل ضایعات ۴ نوبت در طول شبانه روز باید استعمال نمود.

کرم را به آرامی ماساژ دهید تا جذب شود. البته به حالتی که سطحی مرطوب، نرم، براق بر جایی بماند. (بدلیل متفاوت بودن فرمولاسیون و داشتن روغن های گیاهی پخش این کرم روی پست متفاوت است)

نکات قابل توجه:

برای افرادی که دست یا پای آنها دچار پسوریازیس است سعی کنید پس از اینکه قسمت های آسیب دیده را از کرم زدید روی صفحه ناخن های دست و پا را نیز چرب کرده و یک لایه کرم روی آنها پوشانیده تا کم کم جذب شود (ترجیحا قبل از خواب) از دستکشهای پلاست کیی تا درمان کامل استفاده نکنید. در طول مدت زمانی که پوست در حال سلول سازی است کمی خارش در چند نوبت چند روزه وجود دارد که هر بار ۳ یا ۴ روز بیشتر طول نمی کشد، خیلی زود تمام می شود این حالت کاما طبیعی است تحت هر شرایطی درمان را تا پایان ادامه دهید. از هیچ نوع پوشش پلاست کیی برای بعد از استعمال کرم استفاده نشود.

تداخلات دارویی:

برای دریافت اثر درمانی باید از مصرف همزمان از داروی موضعی دیگر اجتناب گردد. مصرف موضعی کرم در دوران بارداری و شیردهی مجاز می باشد. مصرف برای دور چشم و صورت مجاز می باشد.

توصیه ها:

 • بعد از درمان مصرف کرم ویتامینه شرکت مام غیرکورتونی (مرطوب کننده ملایم) توصیه می شود.
 • پوست را همیشه مرطوب نگه دارید. از حمام های طولانی مدت اجتناب کنید سعی کنید حمام کوتاه مدت نهایتا بین ۲۰ دقیقه تا نیم ساعت را انتخاب کرده و از مصرف آب داغ خودداری نمایید. زیرا آب داغ چربی پوست را از بین می برد. بعد از حمام امکان دارد پوست کمی قرمز شود که این کاما طبیعی است بعد از حمام پوست را آرام خشک کنید و تمام بدن را با کرم پسوس رام جرب کنید. ضمنا نیازی به شستشوی موضع قبل از هر بار مصرف دارو نیست. از لباس های نخی و کتان استفاده گردد.
 • عدم استفاده از پوشاک پشمی و پلاست کیی و تنگ (عدم استفاده از زیورآلات فلزی و بدلی جات، سگگ کمربند فلزی، دوری از تماس مستقیم با بخارهای شیمیایی، دود و آلاینده های صنعتی و چسب، مواد نفتی و سیمان)
 • عدم مصرف غذاهای دریایی به علت دارا بودن هیستامین (میگو، صدف) عدم مصرف میوه هایی نظیر انگور، خربزه، پرتقال، طالبی، گوجه فرنگی، فلفل و بادمجان، عدم مصرف سبزیجاتی مثل تره، گیشنیز، شنبلیله، جعفری عدم مصرف مواد لبنی مثل شیر، پنیر، تخم مرغ. در طی قریب به ۲۰ سال تحقیق و تجربه مشاهده گردید که رعایت تغذیه در سرعت درمان موثر است.
 • استفاده از گوشت گوسفند، حبوبات، اسفناج، سیب و آب سیب، چغندر و آب آن، آب زرشک و عناب توصیه می شود. بیماران بایستی لاقل ۶ نوبت غذاهای مفید را در رژیم روزانه خود جای دهند و خوردن حداقل ۶ لیوان آب میوه های مثل سیب و هویج استفاده شود. برای پوست سر بعد از استعمال کلاه حمام استفاده نشود.

اطلاعات دیگر:

 • دوره درمان ۶ ماه است حتی اگر قبل از ۶ ماه نتیجه گرفتید، دوره ۶ ماهه را باید کامل کنید.
 • وزن دارو ۸۰ گرم می باشد.
 • کرم پسوس رام خوشبختانه عوارض سوء شناخته شده ای در تجارب ۲۰ ساله نداشته است و تاکنون موارد بسیاری بیماری پسوریازیس با داروی مام عاج یافته و در مدت مصرف این دارو عاری از نشانه های حاد بالینی بوده است. (بر اساس تحقیقات بالینی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان)
 • این دارو محدودیت سنی ندارد.

خرید آنلاین:

برای خرید آنلاین دارو به سایت اینترنتی psoshop.ir مراجعه شود.

ykujrtgr

مطالب مرتبط با این نوشته

آواژه موضعی (Avage topical) برای درمان پسوریازیس و یا آکنه استفاده می شود. این محصول یک داروی رتینوئیدی است که با ویتامین A ارتباط دارد. این دارو بر روی رشد سلول های پوستی اثر دارد. نحوه استفاده از این دارو: بخش...

96 دیدگاه برای کرم گیاهی پسوس رام بسیار کارآمد و بی بازگشت در درمان پسوریازیس و آکنه

 1. hossein
  +1

  به خدا از این مریضی خسته شدیم
  زندگیمون مختل شده
  خدا کنه این دارو درمان واقعی و بی بازگشت باشه

 2. رامین
  +2

  اطلاعات دقیقی راجع به کسانی که تحت درمان آزمایشی با این کرم بوده اند تعداد و مدت درمان داده نشده چرا آیا کسی از دوستان ازین کرم استفاده کرده نتیجه میده واقعا ؟ خبر خوشحال کننده ایه اگه راست و درست باشه.

 3. ستاره
  0

  آیا پسوریازیس ناخن هم واقعا درمان میکنه؟ عکسی از ناخن نذاشتین
  و آیا بزودی در داروخونه ها میشه پیدا کرد یا طول میکشه؟

  • admin
    
   +1

   سلام وقت بخیر دارو جدیدا تولید شده و چند ماه دیگر در داروخانه ها توزیع میشود…. یکی از کاربردهای درمانی کرم؛ درمان پسوریازیس ناخن می باشد که در بروشور دارو عکس هایی از درمان های صورت گرفته قرار دارد. التماس دعا.

 4. Bad Boy
  +2

  سلام ب همه منم امیدوارم با داروی پسوس رام از شره این بیماری نجات پیدا کنم و کنند همه اون کسایی که دچارش هستند…من حتما ازاین دارو استفاده میکنم و نتیجه اش رو بهتون میگم دوستان

 5. Bad Boy
  +1

  اونطور که تحقیق کردم این دارو کاملا گیاهیه وقیمتش ۳۴۸۰۰ تومانه…با آرزوی درمان قطعی و بدون بازگشت

 6. داریوش
  0

  با سلام به خدمت همه عزیزانی که شب و روز در زحمت و تکاپو جهت تهیه داروی مناسب برای پسوریاریس بوده اند .به خانم نیکزاد و تمام همکاران ایشون , لطفا نحوه ودستورات لازم را در جهت استفاده کردن از داروی پسوس رام ایراد بفرمایید چنانچه عارضه در پشت سر و دختر باشد چگونگی استفاده و سایر موارد را اعم از رژیم غذایی وموارد دیگر اعلام نمایید

  • admin
    
   +1

   سلام وقت شما بخیر جهت مشاوره با خانم دکتر نیکزاد مخترع داروی پسوس رام با شماره ۰۲۱۲۶۱۵۴۰۲۹ تماس بگیرید. انشالا سلامت باشید.

 7. پگاه
  +2

  من پسوریازیس صورت و ناخن دارم، دارو رو تهیه کردم و دارم استفاده میکنم، تا قبل از این برای ناخنهام از پماد دایوبت استفاده میکردم، دایوبت بی تاثیر نبود، درد ناخنهام رو از بین برد و خیلی نسبت به قبل از استفاده اش بهتر شده بودم و میتونستم با انگشتام کارهامو انجام بدم، ولی جرم ناخن هام اصلا کم نشده بود، الان حدود یک هفته ست که پسوس رام رو استفاده میکنم، به نظرم جرم ناخنها نصف شدند و لکه های زیر ناخن تقریبا محو شدند، ناخنهام داره به شکل طبیعیشون برمیگرده چون کج شده بودند الان دیگه توی مترو خجالت نمیکشم کسی ناخنهامو ببینه، برای صورتم که استفاده میکنم، التهاب پوستم کمتر شده ولی هنوز قرمز هستش.خیلی امیدوارم این بار دیگه درمان بشم، دست خانم دکتر رو میبوسم

 8. هانت
  +1

  با سلام
  من پسوریازیس ناخن دارم.همه نوع دارویی مصرف کردم اما روز به روز بدتر میشن.دیکه حوصله ی مصرف هیج نوع داریی رو ندارم.میترسم با اینم جواب نگیرم

  • ستاره
    
   0

   سلام . منم پسوریازیس ناخن دارم. هشت روزه این دارو رو استفاده میکنم. توی این هشت روز پیشرفت نکرده و از درد و سوزشش کمتر شده. بهتره شماهم استفاده کنین

 9. دنیا
  +1

  سلام

  از خانم دکتر نیکزاد و همکارانشان تشکر کرده و دعاگویشان هستیم ، آیا ممکن است برای اگزما سبورئیک نیز درمانی ارائه دهید تا ما نیز به آرامش برسیم . لطفا جواب دهید .

  • admin
    
   -3

   سلام وقت بخیر در حال حاضر خانم نیکزاد برنامه های مختلفی برای ارائه داروهای جدید برای بیماری های مختلف دارند امیدتان به خدا…

 10. نگار
  0

  سلام. من ۲۲ سال دارم و کل بدنم درگیر این بیماریه . دکتر های خوب تهرانو زیرورو کردم اما هیچ نتیجه ای نمیگیرم..الانم تحت کنترل دکتری از پماد دایوبت و قرص مترکستات استفاده میکنم اما حتی کنترل هم نمیشه..واقعا دارم عذاب میکشم..الان هم نمیدونم این دارو میتون کمکم کنه یا نه.. از کجا می‌تونم تهیه کنم ؟ این دارو عوارضی نمیذاره؟ پس چرا هیچکدوم از دکتر‌ها این دارو به من تجویز نکردن. ممنون میشم بهم کمک کنید ..

  • admin
    
   0

   سلام وقت بخیر داروی پسوس رام ثبت اختراع داشته و جدید بوده و به همین دلیل فعلا تنها از طریق سایت شرکت آن قابل تهیه می باشد. در رابطه با مصرف متوترکسات توصیه اکید پزشکان سایت بر عدم مصرف آن به دلیل عوارض بسیار زیاد و برگشت بیماری با شدت بیشتر است.

 11. محمد
  0

  خدا خیرت بده خانوم دکتر نیکزاد.
  چقد طول میکشه ک در تمام داروخانه ها پیدا بشه؟؟؟

 12. فرشاد
  -1

  با سلام
  دوستان عزیزم من حدود سه سال است که به این بیماریه فوق العاده دردناک دچار شده ام به دکترهای زیادی مراجعه نمودم مثل همه کسانی که به این بیماری دچار شده اند و تا الان با کورتون خود را التیام میدادم زندگی خیلی سخت میشود وقتی یک سری از نیازهای اولیه خود را نمیتوانی انجام دهی و حسرت آن را بخوری. ابتدا کم بود سپس تا حد متوسط زیاد شد. امروز که روز تولدم هست حدود سه هفته از شروع درمان پسوریازیس با کرم پسوس رام میباشد طبق گفته خانم دکتر نیکزاد. دوران خیلی سختی را در حال سپری کردن هستم و این را بدانید که اگر همسر مهربانم در کنارم نبود نمیتوانستم طاقت بیاورم و مدام طبق دستورات همه آن چیزاهایی را در لیست غذایی گفت شده برایم فراهم میکند حدود یک هفته است که از سرکار مرخصی گرفته ام چون نمیتونم سرکار بروم و امید به آن دارم که هرچه زودتر از این بیماریه لعنتی همه بیماران نجات پیدا کنن در ضمن فکر کنم کسانی که محل زندگیه آنها رطوبتی باشد بهتر از جاهای خشک زودتر و بهتر نتیجه خواهند گرفت چون من در جای خشک زندگی میکنم برای من سخت تر میگذرد چون بدنم مدام خشک میشود…. به امید خبرهای خوش

 13. ایرج
  0

  سلام. آیا این دارو برای انواع پسوریازیس جوابگو است؟ من پسوریازیس پستولار دارم.

 14. بهرام
  0

  سلام اقای دکتر

  دکتر جان میخواستم بدونم از کرم پسوس رام میشه در دوران حاملگی استفاده کرد

  از ناحیه ناخن و اطراف ناخن دچار این بیماری هست

  ممنون میشم جواب بدین

 15. sal
  0

  سلام
  خسته نباشین
  یه سوال داشتم ایا این دارو درمان قطعی و بی بازگشت هستش و تا حالا کسی جواب گرفته ممنون میشم اگه جواب بدین
  موفق باشین

  • admin
    
   0

   سلام وقت بخیر نتایج این دارو بسیار امیدوار کننده بوده و در رسانه ملی هم به آن اشاره شده است گزارش ها حاکی از آن است که بیماران بعد از قرار گرفتن در دوره درمانی دارو توانسته اند بیماری خود را به صورت فوق العاده ای مهار کنند.

 16. بهنوش
  +4

  سلام امروز مدت یک هفته است از داروی پسوس رام استفاده میکنم پشت سرم و روی زانو ها و آرنجم درگیر این بیماریه و متاسفانه چون شنیده بودم که بیماری تقریبا لا علاجه کلا از درمان دست کشیدم هفته پیش بعد از چند وقت به سایتتون اومدم و با دیدن تیتر داروی درمان پسوریازیس با پسوس رام آشنا شدم حالا یک هفته است استفاده میکنم ۳۰ درصد از کل بیماریم بهتر شده خارش ها قطع نه ولی خیلی کم شده درد پشت سرم تموم شده و ظاهر مریضیم بهتر شده برای همه مریضا از خدای مهربون شفای عاجل میخوام عزیزان اگر بهبودی با این دارو کامل بشه بازم میام و براتون مینویسم محتاج دعای تک تک عزیزان هستم

 17. محمد
  0

  ببخشید اینجا کسی دیگه ای هست ک از کرم پسوس رام استفاده کرده باشه؟؟

 18. مهدی
  0

  سلام
  این کرم برا بیماری plc هم جواب میده؟
  Plc شبیه پسوریازیسه ولی جوش هم همه جای بدن میتونه بزنه و جاش قرمز میشه و جای جوش ها میمونه.

 19. مریم
  0

  سلام برای درمان پسوریازیس کرم پسوس رام بهتره یا کرم سوریا؟ با تشکر

 20. الهه
  +2

  شفای این بیماری روازخدا برای تمام کسانی که مثل من درگیر این بیمارین خواستارم.ممنون.

 21. 0

  خانم دکتر نیک زاد
  سلام
  شماره خود را جهت مشاوره اعلام کردم

 22. گلی
  0

  سلام وقت بخیر من ۱ ماه دارم از کرم پسوس رام استفاده مینکم عارضه ها پر رنگ شدن،آیا این طبیعی ؟

 23. ارش
  0

  لطفا بگین برا کم شدن خارش چیکار کنم

 24. ناصر
  0

  سلام میخواستم بدونم برای تهیه کرم میتونم بیام دفتر چون نزدیک دفتر تهرانم

 25. مهدی
  0

  دوستانی ک تجربیه استفاده دارن لطف کنن از تجربشون بگن ک چقد طول میکشه ک زخما محو بشه
  ممنون از همتون.

 26. الهام
  +1

  وای ممنون  از خبر خوبتون.
   خانم دکتر نیکزاد من ۶سالی هست که برص یا همون پسوریازیس دارم و چند نقطه از بدنم لک های سفید زده آیا این داروی پسوس رام برای من موثره که تهیه کنم؟؟؟

 27. +1

  فرشاد

  سلام دوستان پیام گذاشته بودم سه سال بیماری پسوریازیس دارم.
  نزدیک دوماه دارم استفاده میکنم خیلی بهتر شدم از شما دوستان میخوام که به خانم دکتر ایمان داشته باشید من کل بدنم درگیر بود یک ماهه دوره درمانم خیلی درد همراه با عفونت شدید.. تمام عفونت از کل بدنم زد بیرون از گردن و زیره بغل از پاها طوری شد که دیگه نتونستم برم سر کار. روزی سه لیوان آب خیار. روزی شش لیوان اب میوه…… روزی سه لیوان گل پنیرک همراه با کاسنی…. من از نوع حاد بیماری پسوریازس بودم خداروشاکر هستم که رو به بهبودی هستم اصلا خارش ندارم . همون طور که خانم دکتر گفت اول قرمز شد پوستم.در حال حاضر پوستم به رنگ صورتیه کمرنگ شده ورم پا و دستم خوب شده تمام عفونت از بدنم زده بیرون….شب و روز خانم دکتر رو دعا میکنم. به زودی هم برای حضوری میرم پیش خانم دکتر… فقط میخوام برم از نزدیک دستای خانم دکتر رو ببوسم… اول خدا و بعد خانم دکتر نیکزاد عزیز

 28. مهدی
  +1

  سلام، من حدود هفت ساله درگیر پسوریازیس هستم، دیگه نا امید شدم و بی خیالش شده بودم، اول آرنج یک دستم درگیر بود، بعد از مدتی اون یکی دستم، به مرور سرم و داخل ابرو و روی بینی و کمی روی زانوی پام،تا چند روز پیش داداشم پسوس رام رو بهم معرفی کرد، حالا چند روزه دارم مصرف میکنم و دوباره امیدوار شدم،یعنی ممکنه خوب بشم؟ آرزوی پوشیدن یه تی شرت آستین کوتاه رو توی تابستون دارم، یه مورد دیگه اینکه، راجع به داروی اکویلاک اطلاعی دارین؟

  • admin
    
   0

   سلام وقت بخیر انشالا نتیجه میگیرید از داروی پسوس رام
   در رابطه با داروی اکویلاک این دارو از fda مجوز ندارد و توصیه نمی شود.

 29. احمد
  0

  باسلام خدمت دکتر نیکزاد
  چندسالی هست که درگیر بیماری پسوزیاریس شدم بیشترشد ولی کمترنشد میخواستم بپرسم کرم چندمنظوره بگیرم یا کرم پسوس رام ناحیه تناسلی سینه پشت سینه وقسمت سرم درگیره باتشکر

 30. احمد
  0

  ازکجا تهیه کنم من مشهدم باتشکر

 31. حسین
  0

  سلام ببخشید اینجا کسی دیگه ای هست ک از کرم پسوس رام استفاده کرده باشه؟؟من یک ماهه استفاده می کنم لطفا اگه کسی از این دارو استفاده می کنه نظر بذاره

 32. رضا جمالی
  0

  سلام دوستان
  من دوروز پیش رفتم شرکت و خانم دکتر که این کرم رو ساختن خودشون منو معاینه کردن و نحوه ی مصرفی ک گفتن ی خورده با تو سایت فرق داشت

  راستش جوری ک خانم دکتر گفت روزی ی تیوب باید مصرف کرد تا یه ماه تازه شایدم روزی دو تیوب بستگی ب میزان ضایعات داره
  من تا الان ی شب مصرف کردم ولی قصد دارم از فردا استفاده کنم ادرسشم برا کسی ک خواست بره دکترو حضوری ببینه تهران فرمانیه ساختمان جفت بیمارستان فرمانیه طبقه سوم پلاک خیلی سر راسته راحت پیدا میشه برا شهرستانیا . من ک امید وارم تاثیر داشته باشه اخه رفتم اونجا برو بیایی داشتن بیماراش زیاد بود سفارشات زیاد بود منم راستش دلم قرص شد خداکنه اثر بده خسته شدم دیگه از بس اینور اونور رفتیم

 33. مهدی
  +1

  منم دارم ۳هفتس استفاده میکنم هنوز ک تغیرات چندانی ندیدم.
  شما چطور آیا در این یک ماه تغیراتی حاصل شده ؟؟؟؟

 34. ایرج
  0

  من نزدیک دو ماهه مرتب و با دوز تجویز شده(۴ بار در طول روز) دارم مصرف می کنم و مشاوره میخوام.

 35. احمد
  0

  سلام من روزی ۴باراستفاده میکنم الان ۳روزه ولی خداروشکر تواین ۳روزخیلی فرق کرده الان دارم پوستم رواحساس میکنم ممنون ازخانم دکترنیکزاد 

 36. امیر
  0

  با سلام و خسته نباشید من ۱۸ سال دارم واقعا سن بدی هم هست برا این بیماری من از ادمین محترم خواهش میکنم کمکم کنه و پاسخ بهم بده
  من بیماریم شدتش بسیار کم بود تا پیش دکتر علوی رفتم و یک قرص و دو پمد داد پمد ها که تاثیری نداشته ولی قرص داره باعث میشه جاهای دیگه ای از بدنم هم دچار بشه ولی دکتر گفت اولش باعث قرمزی و پررنگ تر شدنشون میشه بعد کم کم خوب میشه توسط قرص الان موندم میترسم فقط زیاد بشه و دیگه هم خوب نشه الان سینم دچار شده و دستام پر رنگ تر شده
  برای تهیه پسوس رام هم تماس گرفتم گفتن که منتظر نسخه ی جدید دارو باشید بعد تهیه کنین خواهش میکنم کمکم کنین واقعا تو جوونی دچار این بیماری شدن خیلی بده من لازم دارم که تا قبل تابستون بهبود پیدا کنم خواهش میکنم یک راه بهم بگید ممنون در ضمن میگن پسو در زمستون بیشتر و پر رنگ تره و در بهارو تابستون کم تر میشه حقیقت داره؟

  • admin
    
   0

   سلام وقت بخیر نام داروی مصرفی رو مشخص نکردید! در هر صورت داروهای سیستمیک و خوراکی نظیر نئوتیگازون و سیکلوسپورین و یا متوترکست به هیچ‌وجه توصیه نمی شود. آب و هوا بر روی بیماری می تواند موثر باشد و از فردی به فرد دیگر متفاوت است. استرس بیماری را شعله ور می کند بنابراین تا حد امکان استرس نداشته باشید. ورزش کردن و رعایت دستورات غذایی سایت در فروکش بیماری بسیار تاثیر گذار است. اگر ضایعات شما شدید می باشند با مشورت پزشک متخصص پوست ۳۰ جلسه نوردرمانی می تواند نتیجه سریعتری داشته باشد.

 37. فاطمه
  -1

  سلام خسته نباشید امیدوارم این حقیقت داشته باشه و پسر ۱۰ سالم که ۸ ساله درگیره این بیماریه خیلی سریع با این دارو بهبود پیدا کنه بچم داره کم کم اعتماد به نفسشو از دست میده از بس تو مدرسه و بیرون از خونه به چشم یه بیماری واگیردار بهش نگا میکنن و این نگاها بچمو اذیت میکنه
  میخوام پسر قشنگمو برای معاینه پیش خانم دکتر ببرم برای مشاوره حضوری باید چکار کنم

 38. ایمان
  0

  سلام یه سوال داشتم اقا تولید کرم کم شده چون اقای امیر بالا گفتن تماس گرفتن وبهشون گفتن تا تولید جدید صبر کنن

 39. ناصر
  +1

  سلام میخواستم بدونم میوه رو میشه جای اب میوه استفاده کرد یا اینکه باید حتما ابمیوه باشه چون درمحل کار نمیشه ابمیوه بگیریم ولی خود میوه رو میشه برد

 40. محمد
  0

  من تجربمو در باره مصرف کرم میگم الان دارم وارد ۳ماه میشم و میتونم بگم بدنم خیلی خوب شده ۹۰% درمان صورتم ۷۰% اونم بخاطر مصرف زیاده کورتون هر جای بدن که کمتر کورتون زده باشید خیلی زوتر خوب میشه ماه اول خیلی قرمز میشه ماه دوم شروع میکنه پوسته دادن زیاد طوری که دست میکشیدم روی صورتم پوست میریخت پیشه خانوم دکتر نیکزاد رفتم خیلی خوشحال بود گفت داره درمان میشه و اینکه کم میزنی کرم باید زیاد بزنی وقتی برگشتم زیاد زدم دقیقان ۱هفته بعد پوستم تغییر کرد و خیلی خیلی خوب شد تاثیرش دقیقان از ۲ماه به بعد نمایان میشه پوسته سرم ۹۵% خوب شده فقط صورتم مونده خانوم دکتر گفتن هنوز مونده تا ۶ماه من که تا الان راضی بودم در صورتی که قبل از ۲ماه اصلان راضی نبودم خانوم دکتر نیکزاد خیلی خوش اخلاقن و برای مریض خیلی وقت میزارن من ازشون خیلی ممنون هستم درمانو تا ۶ماه ادامه میدم ایشالا که واسه همیشه خوب بشم راحت بشم از این مریضی

 41. محمدی
  0

  باسلام. پسر سه ساله ام در چهار تا ناخن به پسوریازیس مشکوک. یکی از متخصصین میگه چیزی نیست. اما ی متخصص دیگه  گفت ۹۰درصد احتمال پسریازیس است…درد تو ناخناش نداره نمیدونم چکار کنم.پسوریازیس ناخن درد داره؟ تو رو هدا راهنماییم کنید غیر از پسوریازیس چه بیمهری دیگه ای باعث ضخیم شدن ناخن میشه؟

 42. علیرضا
  0

  من دارم کپسول نئوتیگازون۲۵ هفته ای ۱دونه میخورم الان که میخام از کرم پسوس رام استفاده کنم باید قطعش کنم؟لطفا راهنمایی کنید. تشکر

  • admin
    
   0

   سلام وقت بخیر به طور کلی نئوتیگازون در مورد پسوریازیس انتخاب مناسبی نبوده و اگر هم در حال مصرف آن می باشید با مشورت پزشکتان به مرور مصرف ان را قطع کنید تا دچار عوارض احتمالی آن کمتر شوید.

 43. هلن
  0

  شماره هایی که دادین هیچکدوم پاسخگو نبودن، مطبشون عوض شده؟؟

 44. mehrdad
  0

  سلام خسته نباشید ایا این کرم برای صدف واقعا خوب هست؟؟

 45. سعيده تهراني
  0

  سلام
  من ١٧ساله دچار این بیماری هستم اوایل خیلی خفیف بود ولی بتدریج شدید شد الان ۴٠روزه از پسوس رام استفاده میکنم و چند سوال دارم

 46. ناصر
  0

  دوستان عزیز کسانی که از کرم استفاده میکنن لطفا و خواهشن هر یک ماه یکبار از تجربیاتشان به طور مفصل بنویسن به بچه ها خیلی کمک مکنه تشکر

 47. احسان
  0

  با درود بی پایان به همه کسانی که امیدوارند…… من مدت ۱۳ سال است که با این بیماری دست به گریبانم و بدترین نوعش را نیز دارم به نحوی که تمام بدنم را درگیر کرده و با درد و سوزش و خشکی فراوان همراه است حتی ناخونهایم را نیز از فرم انداخته است…خدمت شما عزیزان عارضم که بنده تمام مراحل درمانی اعم از داروها و آمچولها و پمادهای و شامپوها و صابونها و آزمایشهای متعددی که برای شناخت نوع درمان این بیماری لازم بوده در حد توانم که به نظرم کم هم نبوده پشت سر گذاشته ام اما هیچ جوابی نگرفته ام … خدمت دوستان عرض کنم که مصرف کورتون نه تنها باعث التیام نمی شود بلکه بر شدت و تغییر حالت بیماری نیز تأثیر گذاشته و هر بار بیشتر از قبل خود را نمایان می کند .. الان که برای شما مینویسم مدت ۴ ماه است که در خانه هستم و نمی توانم بیرون برم و در ضمن این را هم بگویم که مدت زمان زیادیست که در تغذیه خود نیز مراقبت های مورد نیاز را انجام میدهم به طوری که مواد غذایی که باعث تشدید این بیماری میشوند و یا برای آن مضر هستند استفاده نمی کنم .. الان که برای شما می نویسم از ۳ فروردین ۱۳۹۶ با پماد ««پسوس رام»» شروع به درمان کرده ام و اکنون که ۲۰ فرودین ۹۶ میباشد از شدت اولیه ای که این بیماری در بدنم بود بسیار کم شده و میتوانم به جرأت بگویم که به نظر خودم با این سرعت بهبودی تا آخر فروردین بدنم صاف شده و بتوانم بیرون بروم .. تا انتها برای بهبودی کامل ادامه خواهم داد و بسیار بسیار امیدوارم که بهبودی نزدیک نزدیک است .. برای همه عزیزان ، سلامتی که بزرگترین ثروت عالم میباشد را آرزو دارم … باز هم می گویم مثل ابتدای سخنم ، هرگز امید خود را از دست ندهید و مبارزه کنید چون همیشه راهی پیدا خواهد شد ..(( انسان بی امید انسانی مرده است ))

 48. عسل
  -1

  سلام،من دوازه  ساله که این بیماری رو دارم و همه نوع پماد و کرمو امپول و قرص رو.مصرف کردم، هفته پیش خانم دکتر رو دیدم  و.کلی روحیه و انرژی گرفتم، درمان این بیماری در  کنارمصرف روزانه پماد پسوس رام بطور کامل به تغذیه شما بستگی داره که در بروشور  جعبه محصول هم قید شده، روزی شش لیوان اب میوه و دو لیوان اب خیار هر گز نباید فراموش بشه، انار و هندوانه در تسریع بهبودی نقش زیادی دارند، روزی سه بار از سر تا پا حتی حاهایی که مبتلا هم نیست باید این پماد بهش زده بشه ، شش ماه طول درمان باید سپری بشه تا بهبودی کامل حاصل بشه، کمی صبر و حوصله لازمه دوستان، از فروشگاه خرید کنید بهتره psoshop.ir یه پک کامل دوازده تایی باید حداقل خریداری بشه ، من در عرض یه هفته تغیر شگفتی دیدم فقط پوستم دیگه خشک نیست و از ضخامت پلاک هام کم شده ،به امید بهبودی برای همه مبتلایان، این دارو فعلا در دارونخانه ها در دسترس نیست و از فروشگاه شرکت خریداری کنید بهتره 

 49. ايران
  0

  سلام
  من میخواستم بدونم خانم دکتر به همه کرم چند منظوره رو پیشنهاد دادن؟

 50. خالقی
  0

  سلام. من پسوریازیس ناخن دارم، و تصمیم گرفتم این کرم رو خریداری کنم. در توصیه های رژیم غذایی نوشتید که نباید مواد لبنی استفاده کنیم، متاسفانه من کمبود کلسیم هم دارم و ناگزیرم شیر رو استفاده کنم، ادمین محترم لطفا بفرمایید که مصف مواد لبنی اختلال ایجاد میکنه در درمان با این پماد؟

  • admin
    
   0

   سلام وقت بخیر بیشتر مصرف محصولات لبنی پر چرب، التهاب زا هستند و باید محدود شوند همچنین کازئین موجود در شیر التهاب زا می باشد. برای محافظت در برابر التهاب باید شیر ۲ درصد نوشید و یا از مکمل های کلسیم استفاده کرد.

 51. ایمان
  0

  سلام لطفا ادمین عزیز پاسخ من رو هم بدهید

 52. کمال
  0

  با سلام .بنده حدود ۴۰روز هسش که از کرم پسوسرام استفاده میکنم.۵۰ درصد بهتر شدم و فوق العاده هسش.اما خیلی خارش دارم طوری ک نمیزاره شبا بخوابم

 53. noor
  +2

  سلام تشکر از زحمات بی دریغتون.میخواستم بپرسم با این کارایی داروی پسوس رام چرا پزشکها تجویزش نمی کنند؟

 54. مجید
  0

  سلام من حدود ۳۵روزه دارم از کرم پسوس رام استفاده میکنم بیش از ۵۰درصد ضابعات دارن کم‌کم محو میشن.بعد از یکماه حضوری رفتم مطب خانم نیکزاد خیلی راضی بودن از درمانم .گفت اب میو‌ه ها و اب خیار و توت سیاه روزی ۲ لیوان فراموش نشه که خییلی مهمه واسه تسریع درمان. واسه توت سیاه گفت حتما بگیر فریز کن واسه موقعی که فصلش نیست داشته باشی که خیلی مهمه

 • مطالب اخیر