کرم گیاهی پسوس رام بسیار کارآمد و بی بازگشت در درمان پسوریازیس و آکنه

psosram-cream

چاپ

کرم پسوس رام شرکت مام دارو (psosram cream mamdaroo) بسیار کارآمد و بی بازگشت در درمان پسوریازیس و آکنه با یک  فرآیند پیچیده روی مواد گیاهی به دست آمده و به تولید انبوه رسیده است. کرم پسوس رام با توجه به گیاهان تشکیل دهنده خواص باکتریوسید، ضد قارچی، کراتولیتیک و مهم تر از همه ضد التهابی را داراست و می‌تواند اثرات شفابخشی بر روی هر دوی آنها داشته باشد. این دارو در مقایسه با داروهای مشابه خللی در سلول های سالم ایجاد نمی کند و نقش اثر بخشی در درمان دارد که حاکی از قابلیت های جامعه پزشکی و محققین کشور است.

psosram-cream

شرکت سازنده:

شرکت مام دارو در تاریخ ۲۰ بهمن مام ۱۳۹۲ به ثبت رسیده است و اقدام به تولید کرم پسوس رام بدون مشابه یا جایگزین داخلی و خارجی نموده است. این محصول جدید تنها درمان شناخته شده برای این بیماری است. این دارو با فرمولاسیون جدیدی که تاکنون نمونه مشابه آن وجود نداشته، ساخته شده و توانایی نابودی تمامی انواع پسوریازیس را دارد.

photo_2016-12-07_06-58-26

موارد استفاده:

بیماری پسوریازیس اندام ها اعم از سر، صورت، گردن، تنه، دست ها و پاها (کف دست و پا)، لب ها و دور دهان، ناخن ها.

تحقیقات بالینی:

فاز اول و دوم این تحقیق با موفقیت کامل انجام شده و چندین بار هم تکرار شده است. در این تحقیق می توان داروی جدید را به عنوان درمان موثر و بی عارضه در بیماران تحت بررسی تأیید کرد و در موارد پسوریازیس و آکنه با اختلاف آماری قابل قبولی و معنی دار (۰.۰۱>Pvalue) آن را پیشنهاد نمود.

در مقایسه با پمادهای کورتونی و یا سیکلوسپورین و متوترکسات و رتینویٔیدها و آنتی بیوتیک ها که از عوارض زیادی نظیر تاکی فی کسی، آتروفی و شکنندگی پوست، تبدیل شدن پسوریازیس و آکنه به انواع شدیدتر، مسمومیت های کبدی و کلیوی برخوردارند، داروی جدید عوارضی نداشته است.

mam-psoriasis

در پایان دوره تحقیق در مصرف کنندگان داروی جدید، عود واضح بر مبنای تعریف قراردادی و یا تشدید از حالت اولیه و عوارض خطیر قابل بحث به وجود نیامد و رضایت مصرف کنندگان از کرم مام دارو در قیاس با پایه دارونما بسیار بالاتر بوده است.(۰.۰۰۱>P)

کارایی مهم دارو:

 • ساختن سلول و بازسازی سلول های از بین رفته، از اثرات اختصاصی این کرم می باشد که با مشاهده رویش دوباره مو و تعریق پوست قابل مشاهده می باشد. (بعد از یک تا ۲ ماه)
 • این دارو به دلیل داشتن عصاره شفابخش بعضی از گیاهان خاص بسیار آرام بخش بوده، خاراندن های هنگام خواب را کاهش داده، یکفیت استراحت را بهبود بخشیده و خارش مزاحمی را که مانع خواب می شود کنترل می کند.
 • قدرت ضد التهابی بالا

نحوه درمان :

اثرات این دارو بدلیل نداشتن کورتون و مواد شیمیایی متفاوت است بعد از (سه هفته) مدتی که از مصرف دارو گذشت پوست ابتدا قرمز پررنگ شده و سپس کم کم صورتی و بعد از آن رنگ اصلی پوست نمایان می شود و اثری از ضایعات باقی نمی ماند که در افراد متفاوت است (بستگی به نوع پوست دارد) معمولا بین ۳ تا ۶ ماه متغیر می باشد و در بعضی از مرکز شروع به تغییر رنگ می دهد و در بعضی از حاشیه.

در ضمن بعد از چند روز استفاده از این کرم ممکن است تعداد پلاک ها کمی بیشتر شود نگران نشوید پلاک های نهفته در زیر پوست که بعد از استفاده از دارو به روی پوست می آیند سریع تر از پلاکهای قدیمی به درمان جواب می دهند (نشان دهنده اثرات دارو). در صورت داشتن التهاب این دارو به خوبی در پوست ملتهب نفوذ می کند و پاسخ اولیه بسیار قابل توجه است. (منظور از پلاک جاهای آسیب دیده می باشد)

عموما پاسخ به درمان در بیماران بین ۵ الی ۱۸ سال در طی ۳ ماه و بیماران بالاتر از ۱۸ سال ۶ ماه مشاهده می شود. اگر شروع بیماری باشد و درمان از ابتدا با کرم پسوریازیس آغاز گردد نیازی به هیچگونه داروی شیمیایی اعم از خوراکی یا موضعی نمی باشد. بیماری در طی دوره درمان ۶ ماهه در نطفه از بین رفته و هرگز ادامه پیدا نمی کند چنانچه بیمار از داروهای کوروتون دار و شیمیایی استفاده می کند تحت نظر پزشک معالج بتدریج کاهش و قطع صورت گیرد و به هیچ عنوان اقدام به قطع ناگهانی داروهای خود ننماید. بعد از قطع داروها حتی با استفاده از کرم پسوس رام کمی التهاب، سوزش، خشکی و کمی درد مشاهده می شود که به مرور زمان تمام می شود تحت هر شرایطی درمان را ادامه دهید.

طرز استفاده:

در ۲ ماه اول درمان روزانه ۴ نوبت و پس از ۲ الی ۴ ماه از شروع درمان یک نوبت استعمال شبانه روزی آن هر ۲ ماه کاسته می شود. تا پایان شش ماه بیمار می تواند هفته ای ۲ نوبت از کرم استفاده نماید در صورت خشک بودن پوست بدن می توانید تمام پوست بدن را کامل یک نوبت در طول شبانه روز چرب کنید. (ترجیحا شب قبل از خواب یا بعد از حمام

کرم را در سطوح آسیب دیده پوست تا شعاع ۲ سانتی متر در اطراف محل ضایعات ۴ نوبت در طول شبانه روز باید استعمال نمود.

کرم را به آرامی ماساژ دهید تا جذب شود. البته به حالتی که سطحی مرطوب، نرم، براق بر جایی بماند. (بدلیل متفاوت بودن فرمولاسیون و داشتن روغن های گیاهی پخش این کرم روی پست متفاوت است)

نکات قابل توجه:

برای افرادی که دست یا پای آنها دچار پسوریازیس است سعی کنید پس از اینکه قسمت های آسیب دیده را از کرم زدید روی صفحه ناخن های دست و پا را نیز چرب کرده و یک لایه کرم روی آنها پوشانیده تا کم کم جذب شود (ترجیحا قبل از خواب) از دستکشهای پلاست کیی تا درمان کامل استفاده نکنید. در طول مدت زمانی که پوست در حال سلول سازی است کمی خارش در چند نوبت چند روزه وجود دارد که هر بار ۳ یا ۴ روز بیشتر طول نمی کشد، خیلی زود تمام می شود این حالت کاما طبیعی است تحت هر شرایطی درمان را تا پایان ادامه دهید. از هیچ نوع پوشش پلاست کیی برای بعد از استعمال کرم استفاده نشود.

تداخلات دارویی:

برای دریافت اثر درمانی باید از مصرف همزمان از داروی موضعی دیگر اجتناب گردد. مصرف موضعی کرم در دوران بارداری و شیردهی مجاز می باشد. مصرف برای دور چشم و صورت مجاز می باشد.

توصیه ها:

 • بعد از درمان مصرف کرم ویتامینه شرکت مام غیرکورتونی (مرطوب کننده ملایم) توصیه می شود.
 • پوست را همیشه مرطوب نگه دارید. از حمام های طولانی مدت اجتناب کنید سعی کنید حمام کوتاه مدت نهایتا بین ۲۰ دقیقه تا نیم ساعت را انتخاب کرده و از مصرف آب داغ خودداری نمایید. زیرا آب داغ چربی پوست را از بین می برد. بعد از حمام امکان دارد پوست کمی قرمز شود که این کاما طبیعی است بعد از حمام پوست را آرام خشک کنید و تمام بدن را با کرم پسوس رام جرب کنید. ضمنا نیازی به شستشوی موضع قبل از هر بار مصرف دارو نیست. از لباس های نخی و کتان استفاده گردد.
 • عدم استفاده از پوشاک پشمی و پلاست کیی و تنگ (عدم استفاده از زیورآلات فلزی و بدلی جات، سگگ کمربند فلزی، دوری از تماس مستقیم با بخارهای شیمیایی، دود و آلاینده های صنعتی و چسب، مواد نفتی و سیمان)
 • عدم مصرف غذاهای دریایی به علت دارا بودن هیستامین (میگو، صدف) عدم مصرف میوه هایی نظیر انگور، خربزه، پرتقال، طالبی، گوجه فرنگی، فلفل و بادمجان، عدم مصرف سبزیجاتی مثل تره، گیشنیز، شنبلیله، جعفری عدم مصرف مواد لبنی مثل شیر، پنیر، تخم مرغ. در طی قریب به ۲۰ سال تحقیق و تجربه مشاهده گردید که رعایت تغذیه در سرعت درمان موثر است.
 • استفاده از گوشت گوسفند، حبوبات، اسفناج، سیب و آب سیب، چغندر و آب آن، آب زرشک و عناب توصیه می شود. بیماران بایستی لاقل ۶ نوبت غذاهای مفید را در رژیم روزانه خود جای دهند و خوردن حداقل ۶ لیوان آب میوه های مثل سیب و هویج استفاده شود. برای پوست سر بعد از استعمال کلاه حمام استفاده نشود.

اطلاعات دیگر:

 • دوره درمان ۶ ماه است حتی اگر قبل از ۶ ماه نتیجه گرفتید، دوره ۶ ماهه را باید کامل کنید.
 • وزن دارو ۸۰ گرم می باشد.
 • کرم پسوس رام خوشبختانه عوارض سوء شناخته شده ای در تجارب ۲۰ ساله نداشته است و تاکنون موارد بسیاری بیماری پسوریازیس با داروی مام عاج یافته و در مدت مصرف این دارو عاری از نشانه های حاد بالینی بوده است. (بر اساس تحقیقات بالینی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان)
 • این دارو محدودیت سنی ندارد.

خرید آنلاین:

برای خرید آنلاین دارو به سایت اینترنتی psoshop.ir مراجعه شود.

ykujrtgr