کنترل پسوریازیس با روش جدید ازون تراپی (اکسیژن درمانی)
کنترل پسوریازیس با روش جدید ازون تراپی (اکسیژن درمانی)

اکسیژن درمانی ( ازون درمانی) یکی از پیشرفته‌ترین و جدید‌ترین روشهای بی عاضه درمانی در دنیا برای بیماری های خود ایمنی وروش درمانی شگفت انگیزی که می‌تواند پایانی برای بسیاری از درد‌ها و بیماریها از جمله پسوریازیس باشد که سال‌ها در بدن بیمار خانه کرده است.

اکسیژن درمانی ( ازون درمانی) یکی از پیشرفته‌ترین و جدید‌ترین روشهای بی عاضه درمانی در دنیا برای بیماری های خود ایمنی وروش درمانی شگفت انگیزی که می‌تواند پایانی برای بسیاری از درد‌ها و بیماریها از جمله پسوریازیس باشد که سال‌ها در بدن بیمار خانه کرده است. دکتر علی تارات متخصص ازون درمانی در بیماری های خود ایمنی اولین مرکز سلامت با اکسیژن در ایران است که می‌تواند با این روش درمانی قدمهای مثبتی در درمان بسیاری از بیماری‌ها بردارد. در تمام دنیا مراکزی وجود دارد که به آن‌ها اصطلاحا اکسیژن هیلینگ سنتر گفته می‌شود. یعنی مراکز سلامت با اکسیژن. این مراکز با روشهای مختلف مثل اکسیژن هایپر باریک، اکسیژن با فشار بالا و در حال ورزش، ازون درمانی و پلاسما ازون درمانی بیماریهای مختلف را درمان می‌کنند.

دکتر علی تارات معتقد است اکسیژن درمانی تاثیر شگفت انگیزی در درمان بیماری ام اس دارد. دکتر تارات در این باره توضیح می‌دهد: «بین ۳۲ تا ۴۸ جلسه پروتکل درمانی ام اس است که باید به صورت یک روز در میان انجام شود. یک پروسه درمانی سه ماهه است. وقتی ام آر آی قبل از اکسیژن درمانی را با ام آر آی بعد از درمان مقایسه می‌کنیم متوجه تغییرات شگفت انگیز این درمان می‌شویم. بافت مغز که به صورت نیمه صدمه دیده است با این روش به حالت طبیعی بر می‌گردد. بیمارانی که دستشان فلج شده یا لنگ می‌زنند با این روش دوباره توانایی‌های قبل از بیماری را پیدا می‌کنند.»

 

 

ازون درمانی شگفت انگیز:

ازون درمانی در کنترل بسیاری از بیماری های خود ایمنی ازجمله زانو درد روماتیسمی تا بسیاری از بیماری های با علت ناشناخته که اغلب ریشه خود ایمنی دارند از جمله کم خونی ها و کاهش پلاکت های خون و …. ، پسوریازیس، ام اس، لوپوس , لیکن پلان, پمفیگوس, لوپوس, بیماریهای ریوی و خیلی بیماری‌های دیگر را درمان می‌کند. ازون یک داروی بی عارضه است. دکتر تارات درباره ازون درمانی بیشتر توضیح می‌دهد: «ازون هم مثل اکسیژن دارو حساب می‌شود. این دارو سه خاصیت عمده دارد؛ به شدت میکروب کش، قارچ کش و ویروس کش است و هر نوع عفونتی را از بین می‌برد. دوم اینکه؛ این ترکیب بی رنگ کننده است و به همین دلیل در کرمهای مخصوص پوست استفاده می‌شود.

مورد آخر اینکه؛ ده برابر بیشتر از اکسیژن حل می‌شود و بین مایعهای بین سلولی و درون سلولی پوست کاملا اکسیژن را به پوست می‌رساند در عین حال که یک انرژی را آزاد می‌کند، یک جور اشعه گاماست که با طول موج مشخص باعث تحریک سلولهای زایا می‌شود و نهایتا روی خیلی از قسمتهای بدن و دستگاه گوارش و دستگاه تناسلی اثر مثبت دارد. چون این سه ارگان به شدت خودشان را بازسازی می‌کنند به همین دلیل روی این سه عضو بدن تاثیرات مهم و شگفت انگیزی دارد.»

درمان پسوریازیس با ازون درمانی:

بیماری پسوریازیس با ازون درمان می‌شود. پسوریازیس یک بیماری خود ایمنی پوست است که مریض را از نظر روحی بسیار اذیت می‌کند. این ضایعات پوستی سال‌ها در بدن مریض می‌ماند، ولی حالا با ازون درمانی و کرمهای درمانی توانسته اند کاملا آن را کنترل کنند. از سال ۲۰۱۵ از روش‌های درمانی ازون و ترکیبات ازون دار مثل کرم ازون دار یا روغن‌های ازون دار استفاده شده و نتایج حیرت انگیزی بدست آمده است. روش‌های ازون درمانی برای پسوریازی بدون خطر و عارضه هستند و این بیماری در سنین ۳۵ – ۱۵ سالگی بروز می‌کند، ولی در مواردی که بیمار کهولت سن پیدا کرده می‌تواند سریع و وسیع اتفاق افتد.

 

 

اطلاعات تماس مطب دکتر علی تارات: ۰۲۱۲۶۲۰۷۹۳۷ و ۰۲۱۲۶۲۰۷۹۸۸

وبسایت: http://www.alitarat.com

آدرس: تهران ، خیابان ولیعصر ، روبروی پارک ملت کوچه آرامش پلاک ۲۴ واحد ۸ طبقه چهارم

اینستاگرام: https://www.instagram.com/dr_alitarat

  • منبع خبر : دکتر علی تارات مرکز اکسیژن درمانی اکسی مد