به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ جایگزینی راهکار های بدون عارضه در مقابله با بیماری پوستی پسوریازیس به جای مصرف داروهای موضعی کورتونی راهکار منطقی و مناسبتری است که در حال حاضر، سنگ بنای آن در مرکز اکسیژن درمانی اکسی مد گذاشته شده است.


dfgdfgdfg
در حال حاضر مرکز اکسیژن درمانی اکسی مد از جدیدترین تکنیک های درمان پسوریازیس که تنها در کشورهای پیشرفته اروپایی قابل دسترسی می باشد استفاده می کند، روشی که در مناطق مختلف پوست کاربرد دارد.

این روش درمانی غیر تهاجمی بوده و بدون آنکه اثرات سوء برای بیماران داشته باشد می تواند گامی بزرگ برای درمان پوسته ریزی، قرمزی و خارش ضایعات پوستی پسوریازیس و التهابات مفاصل ناشی از آن به حساب آید.

روش اکسیژن درمانی یک سیستم درمانی تائید شده توسط FDA در سراسر جهان برای درمان بیماری های مختلف از جمله پسوریازیس می باشد. در یکی از تحقیقات ثبت شده در PubMed بر روی ۳۳ بیمار برای درمان ضایعات پوستی پسوریازیس در هر هفته ۲ بار و بمدت ۱۵ جلسه موثر بودن این روش را در بهبود ضایعات پوستی پسوریازیس اثبات کرد. متخصصان می‌ گویند با مجوز گرفتن این روش درمانی، مبارزه با پسوریازیس وارد “عصرجدیدی” شده است.

 

[aparat id=”lxZvA”]

 

شروع اثرات درمانی با ازون از همان جلسه اول می باشد ولی اثرات قابل مشاهده معمولا از جلسه ششم به بعد می باشد، که حالت پوسته ریزی، قرمزی پوست کم کم از بین رفته و پوست نرم و صاف ایجاد می شود. هر جلسه درمان حدود ۱ ساعت؛ و هر دوره درمانی حداقل ۱۸ جلسه می باشد.

ارتباط با مشاوران متخصص ازون درمانی:

بیماران پسوریازیس می توانند برای پرسش سوالات خود در رابطه با این شیوه جدید درمانی و شنیدن جواب آن از زبان مشاوران متخصص ازون درمانی اکسی مد در ساعات کاری ۱۰ صبح تا ۱۹ شب با شماره های ۲۶۲۰۷۹۸۸-۰۲۱ و ۲۶۲۰۷۹۳۷-۰۲۱  به صورت رایگان تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایند.