رفع خشکی و کنترل پسوریازیس کف دست با کرم اوسرین اوره
رفع خشکی و کنترل پسوریازیس کف دست با کرم اوسرین اوره

کرم نرم کننده اوسرین اوره ۱۰% (Eucerine Emollient Cream) در رفع خشکی های پوست و درمان پسوریازیس کف دست و ایکتیوز مؤثر است. اوسرین نزدیکترین چربی طبیعی حیوانی به پوست انسان بوده که باعث نرمی پوست می شود. همچنین با ایجاد لایه ای از چربی طبیعی در سطح پوست مانع تبخیر آب می شود. اوره […]

کرم نرم کننده اوسرین اوره ۱۰% (Eucerine Emollient Cream) در رفع خشکی های پوست و درمان پسوریازیس کف دست و ایکتیوز مؤثر است. اوسرین نزدیکترین چربی طبیعی حیوانی به پوست انسان بوده که باعث نرمی پوست می شود. همچنین با ایجاد لایه ای از چربی طبیعی در سطح پوست مانع تبخیر آب می شود. اوره موجود در این کرم به راحتی در عمق لایه شاخی نفوذ کرده و به مدت طولانی رطوبت را در خود نگه می دارد.

اوسرین:

علت خشکی پوست از دست دادن آب در لایه شاخی پوست می باشد که به دنبال انعطاف پذیری پوست کاهش یافته در نتیجه پوسته ریزی، خارش و ترک در پوست ایجاد می گردد. اوسرین با ایجاد لایه ای از چربی طبیعی در سطح پوست و همچنین نفوذ در عمق لایه شاخی مانع تبخیر آب می شود و اوره موجود در آن به راحتی در عمق لایه شاخی نفوذ کرده و می تواند مقادیر فراوانی آب را به خود جذب کرده و برای مدت طولانی نگهداری نماید. این کرم حاوی اوسرین بوده و در درمان هرگونه خشکی متوسط تا شدید پوست در بیماران پسوریازیس به کار می رود.

شرکت سازنده:

کارخانه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی گل افشان آرایش با هدف تولید فرآورده های درمانی و تامین سلامت پوست و مو، سال ۱۳۷۳ در فضای بالغ بر ۳۰۰۰ متر مربع واقع در شهرک صنعتی اشتهارد راه اندازی شد. لابراتوار بهداشتی گل افشان آرایش در سال ۱۳۸۴ با تولید محصولاتی متنوع با برند اصلی ثمین (Samin)، گام به عرصه ای پویا در این صنعت نهاد. در سال ۱۳۸۶ با تولید برند جدید مدیلن (Medilann)، افق های جدیدی در این عرصه پیش چشم متخصصان و مردم کشورمان گشود.

شرکت گل افشان آرایش با همکاری شرکت Zschimmer & Scwarz آلمان که یکی از بزرگترین تولید کنندگان مواد اولیه پن های پوستی در جهان می باشد اقدام به تولید محصولات زیادی از جمله کرم نرم کننده اوسرین اوره ۱۰% کرده است.

مشخصه ها:

مناسب برای خشکی های شدید در کف دست ها و نواحی خیلی خشک ضایعات پسوریازیس

مراقبت و پیشگیری از عوارض ناشی از خشکی پوست های افراد دارای اگزمای سرشتی (اتوپیک)

سن بالا، ایکتیوز، پسوریازیس و اگزمای دست و پا

فاقد رنگ و عطر بوده و مناسب افراد با پوست حساس حتی اطفال و نوزادان

نرم کننده و رفع کننده التهاب ناحیه پوشک اطفال

فاقد رنگ و عطر بو

موارد مصرف:

نرم کننده، مرطوب کننده و محافظ پوست های خشک و آسیب دیده بیماران اگزما و پسوریازیس

روش مصرف:

کرم های نرم و مرطوب کننده حاوی اوره و اوسرین را بر روی نواحی خشک بدن، به ویژه پس از هر بار شستشو استفاده نمایید.

پزشکان متخصص پوست برای داشتن پوستی مرطوب و نرم بهترین زمان استفاده از کرم‌های مرطوب‌ کننده را سه دقیقه بعد از حمام می‌ دانند.

هشدار مصرف:

در محیط خشک نگهداری شود.

در دمای ۲۰ تا ۳۵ درجه سانتی گراد نگهداری شود.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.