سایت درمانی پسوریازیس - راهکارهای خانگی دکتر axe برای درمان پسوریازیس
»  اسلایدر  درمان پسوریازیس   »   راهکارهای خانگی دکتر axe برای درمان پسوریازیس


راهکارهای خانگی دکتر axe برای درمان پسوریازیس

6,230 بازدید
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

دکتر جاش اَکس doctor josh axe دارای گواهینامه دکترای طب طبیعی، دکترای ماساژدرمانی ستون فقرات و دکترای تغذیه بالینی، بسیار مشتاق است تا به افراد برای بازگشت سلامتی‌ آنها با استفاده از مواد غذایی سالم و گیاهان به‌عنوان جایگزین دارو کمک کند. در سال ۲۰۰۸، وی مرکز سلامت اکسودوس را تأسیس کرد که به‌سرعت رشد کرد و یکی از بزرگ‌ترین کلینیک‌های درمانی کاربردی در جهان شد. دکتر جاش اَکس، یکی از ۱۰ پربازدیدی‌ترین وب‌سایت‌های دنیا را ایجاد کرد که ماهانه بیش از ۱۲ میلیون بازدیدکننده دارد. در این ویدئو راهکارهای خانگی دکتر axe برای درمان پسوریازیس قابل مشاهده است.

4 دیدگاه برای راهکارهای خانگی دکتر axe برای درمان پسوریازیس

 1. nassim.dda
  0

  تمام مطالب این سایت که بازحمت مجموعه سایت پسوریازیس تهیه شده است بسیار عالی است و در درمان اینجانب کمک فراوانی کرده است.

 2. Leila.
  0

  سلام و تشکر از مطالب عالی شما بنده از محصولات سریتا استفاده کردم واقعا پسوریازیسم شدیدتر شده دیگران هم مصرف نکنند.

 3. Elahe
  0

  احتراما مدت یک سال ونیم است بیماری زنا(شینگل)مبتلا شدم در حال حاضز از شدت درد وخارش خیلی کم شده ولی در حا ل حاضر خارش پشت و شکم و سینه خیلی آ زارم میدهد. کدامیک از کرمها وداروهای نامبرده برای من مناسب است؟
  داروهای مصرفی این مدت من‌پماد کالامین .پماد بتامتازون .پماد آسیکلوفر.پماد فلویوسینولون وعرقیات گیاهی خنک خاکشیر تخم شربتی وعرق‌کیالک و…..لطفا مرا راهنمایی کنید تا از این خارش عذاب دهنده ودرد پا وکمر خلاص شوم.با تشکر و احترام

  • admin
    
   -1

   سلام جدید ترین و موثرترین داروی موجود در بازار والاسیکلوویر نام دارد و به شکل قرص در بسته های ۵۰۰ و ۱۰۰۰ میلی گرمی در داروخانه ها عرضه می شود.