از بین بردن علائم شوره سر در بیماری پسوریازیس با شامپو دیترون
از بین بردن علائم شوره سر در بیماری پسوریازیس با شامپو دیترون

ابتلا به بیماری هایی چون اگزما و پسوریازیس، استفاده از برخی محصولات نامناسب مراقبت از مو و یا نوعی قارچ پوستی ایجاد می شود.

شوره سر در واقع سلول های مرده پوستی می باشند که می ریزند. این اختلال که معمولا با کمی خارش همراه است، به دلایل مختلفی چون خشکی یا چربی بیش از حد پوست سر، ابتلا به بیماری هایی چون اگزما و پسوریازیس، استفاده از برخی محصولات نامناسب مراقبت از مو و یا نوعی قارچ پوستی ایجاد می شود.

برای رهایی از این دانه های پوستی کوچک سفید و زرد رنگ روش های مختلفی پیشنهاد می شود که استفاده از شامپو های ضد شوره یکی از موثر ترین و آسان ترین آن ها است.

شامپو دیترون:

شامپو ضد شوره دیترون با مهار رشد قارچ پوست سر میزان خارش را به طور قابل توجهی کاهش داده و مانع از ایجاد مجدد شوره سر می شود. این شامپو با خواص ضد قارچی و ضد باکتری که دارد موجب درمان موثر انواع شوره سر شده و برای استفاده انواع مو مناسب می باشد.

روش مصرف:

برای استفاده از شامپو ضد شوره دیترون می بایست سه مرتبه در هفته، هر بار ابتدا مو و پوست سر خود را مرطوب کرده و سپس مقدار مناسبی از شامپو را برای ۵ دقیقه به آرامی بر روی پوست سر خود ماساژ دهید. سپس شامپو را به صورت کامل از روی مو های خود آبکشی نمایید.

شرکت دیترون برای درمان یکی دیگر از مشکلات رایج مو، یعنی ریزش مو نیز شامپو تخصصی ارائه کرده است. شامپو ضد ریزش کافئین دیترون حاوی کمپلکس کافئین، روی، ویتامین E و بیوتین بوده و موجب بهبود ریزش مو و تحریک رشد مجدد مو ها می شود. مانند سایر محصولات دیترون شما می توانید این شامپو را نیز از طریق داروخانه آنلاین مفید طب به صورت اینترنتی خریداری نمایید.