تحقیقات نهایی برای درمان پسوریازیس در حال انجام است
تحقیقات نهایی برای درمان پسوریازیس در حال انجام است

اسماعیل قادری استاد دانشگاه و پژوهشگر در زمینه ترکیبات شیمیایی، گیاهان دارویی و محقق در علم نانو تکنولوژی است. وی به نتایج بسیار مهمی در درمان قطعی برخی بیماری ها از جمله پسوریازیس رسیده است و با تلفیق طب سنتی، علم شیمی و نانوتکنولوژی گامی مؤثر به سوی مبارزه با بیماریهای ویروسی برداشته است. ویروس […]

اسماعیل قادری استاد دانشگاه و پژوهشگر در زمینه ترکیبات شیمیایی، گیاهان دارویی و محقق در علم نانو تکنولوژی است. وی به نتایج بسیار مهمی در درمان قطعی برخی بیماری ها از جمله پسوریازیس رسیده است و با تلفیق طب سنتی، علم شیمی و نانوتکنولوژی گامی مؤثر به سوی مبارزه با بیماریهای ویروسی برداشته است. ویروس هرپس که عامل بروز تبخال دهان، تبخال چشمی، تبخال تناسلی و آفت دهان است در سراسر دنیا به عنوان یک ویروس غیر قابل درمان و کشنده شناخته می شود که هیچ پزشک و پژوهشگری در تمام جهان اطلاعی از درمان این ویروس ندارد.

اما پژوهشگر بزرگ همدانی موفق شده است داروی این ویروس را بسازد. اکنون داروی این بیماری واگیر دار و کشنده در دستان اسماعیل قادری است. وی در این خصوص گفت: خوشبختانه انستیتو پاستور هم پس از آزمایش دارو آن را تأیید کرد و کشف این دارو را به وزیر علوم تبریک گفت.

این دارو بر روی بسیاری از بیماران آزمایش شده و خوشبختانه در همه موارد درمان شخص مبتلا بر علم و توانایی استاد قادری صحه گذاشته است.

تحقیقات نهایی برای درمان پسوریازیس و سرطان در حال انجام است:

تحقیقات و پژوهش های این محقق در زمینه درمان بیماری های دیگر همچنان ادامه دارد. این محقق ارزشمند در مورد بیماری لاعلاج پسوریازیس نیز در حال انجام پژوهش های نهایی است و به نتایج خوبی رسیده است. او با طب سنتی بیماران سرطانی بسیاری را نیز درمان کرده است.

هدف وی خدمت رسانی به هموطنانش و ادای دین در مقابل علم است. او به دنبال کسب درآمد و شهرت نیست. بیماران بسیاری را بدون دریافت هیچ هزینه ای درمان کرده است . تواضع او تا حدی است که از گرفتن عکس امتناع ورزید و گفت من شهرت نمی خواهم بگذارند خدمت کنم.

برای این محقق برجسته آرزوی سلامتی و اکتشافات پی در پی داریم و از مسئولین کشور انتظار مساعدت و همراهی برای سربلندی ایران و ایرانی در سطح جهان .