درمان خشکی مفرط ضایعات پسوریازیس با شامپو سبیتار
درمان خشکی مفرط ضایعات پسوریازیس با شامپو سبیتار

شامپو درمانی پسوریازیس سبیتار (EGO Sebitar) با ترکیباتی مرطوب کننده از خشکی مفرط پوست بیماران پسوریازیس جلوگیری می کند. خشكي پوست يکی از مشكلات رايج بیماران پسوریازیس به ويژه در فصل زمستان است، پوست خشک زماني اتفاق مي افتد كه لايه خارجي پوست از آب تهي مي شود. لايه ي خارجي پوست شامل سلول هاي […]

شامپو درمانی پسوریازیس سبیتار (EGO Sebitar) با ترکیباتی مرطوب کننده از خشکی مفرط پوست بیماران پسوریازیس جلوگیری می کند. خشكي پوست يکی از مشكلات رايج بیماران پسوریازیس به ويژه در فصل زمستان است، پوست خشک زماني اتفاق مي افتد كه لايه خارجي پوست از آب تهي مي شود. لايه ي خارجي پوست شامل سلول هاي پهن مرده است كه كم كم به سمت سطح پوست حركت كرده و ريزش مي كنند. خشكي پوست سر در بیماران پسوریازیس، با خارش، پوسته پوسته شدن و گاهي اوقات با افزايش ميزان ريزش مو مشخص مي شود. شامپو سبیتار علائم خشكي پوست سر را در يك دوره كوتاه زمانی به حداقل مي رساند همچنین فرمولاسیون ملایم آن سبب رفع خارش، قرمزی و التهاب پوست سر شده و به درمان پسوریازیس کمک می کند. فرمولاسيون آن فاقد عطر و لانولين بوده و در نتيجه به ندرت ممكن است باعث تحريك شود و مي توان از آن در حساس ترين نواحي پوست استفاده كرد.

شرکت سازنده:

شرکت استرالیایی ايگو (EGO) با هدف تبديل شدن به يك شركت دارويي سر آمد در استراليا و شناخته شدن در سطح بين المللي به عنوان متخصص در درمان و پيشگيري از بيماري هاي پوستي و حفظ سلامت پوستی شکل گرفت. شركت استراليايي ايگو بيش از ۵۰ سال روند توسعه، توليد و بازاريابي محصولات ابداعي مراقبت از پوست را هدايت كرده است. از ابتداي فعاليت اين شركت خانوادگي در سال ۱۹۵۳، ايگو در توليد و ارائه محصولات متنوع مراقبت از پوست نه تنها در استراليا كه در سراسر دنيا پيشگام بوده است. سابقه و اعتبار ایگو براساس توليد و عرضه محصولات ابداعي و با كيفيت براي نيازهاي مختلف پوست پايه ريزي شده است همچنین ایگو متعهد به توليد بهترين درمان هاي ممكن پوستي براي خريداران خود می باشد و به همين دليل ميليون ها نفر براي مراقبت روزانه از پوست خود به ايگو اعتماد مي كنند.

مواد موثر:

ماده موثر كل تار: با تخفیف خارش، سوزش و علائم همراه با پسوریازیس و جدا کردن اکسیژن از پوست موجب مهار تکثیر سلولی و کاهش اندازه و تعداد سلول ‌ها در لایه شاخی پوست می‌ شود.

ساليسيليك اسيد: اسید سالیسیلیک از طریق حل کردن ماده چسباننده بین سلولی که پوسته ها را در لایه شاخی به هم متصل می کند، پوسته ریزی را تسریع و در نتیجه باعث سست شدن کراتین می شود.

قطران معدنی زغال سنگ: قطران ذغال سنگ یا قطران معدنی که از تقطیر ذغال سنگ به دست آمده و در درمان درماتیت سبوره‌ ای، پسوریازیس، شوره سر و آکنه به کار می‌ رود.

قطران گیاهی زغال سنگ: قطران گیاهی و یا قطران چوب که از تقطیر خشک چوب گیاهی از تیره درختان کاج و صنوبر استخراج شده که تجزیه کننده قسمت شاخی پوست و کراتوپلاستیک می‌باشد. این دارو هیپرپلازی پوست را در برخی از اختلالات پرولیفراتیو به خصوص پسوریازیس کاهش می‌ دهد.

روش مصرف:

۳ بار در هفته روی موی ماساژ دهید کف حاصله ۵ دقیقه بماند و سپس ابکشی نمائید.

سایز:

۲۵۰ ميلي ليتر