دستگاه فتوتراپی و نور درمانی Dermalight UV-B Phototherapy
دستگاه فتوتراپی و نور درمانی Dermalight UV-B Phototherapy

دستگاه فتوتراپی Dermalight UV-B با درمان بیماری های پوست بوسیلۀ دستگاه هایی با اشعۀ الكترومنیتیك غیر یونیزه با یا بدون افزودن دارو های فتواكتیو به بیماران پوستی کمک می کند.

دستگاه فتوتراپی Dermalight UV-B با درمان بیماری های پوست بوسیلۀ دستگاه هایی با اشعۀ الكترومنیتیك غیر یونیزه با یا بدون افزودن دارو های فتواكتیو به بیماران پوستی کمک می کند. کابین تمام بدن سریعترین و راحت ترین سیستم UV Therapy می باشد. سیستمی بسیار کم حجم که فضای کوچکی اشغال می نماید.

دستگاه فتوتراپی و نور درمانی Dermalight UV-B Phototherapy:

با استفاده از رفلکتورهای پشت لامپ میزان تابش افزایش پیدا کرده است و سرعت تابش افزایش می یابد. همچنین ۸ فن در داخل کابین تعبیه شده که درجه حرارت را کنترل نموده و همراه با سوئیچ قطع اضطراری، پنجره و دستگیره داخلی و خارجی ضریب امنیت بیمار را افزایش داده است همچنین امکان استفاده از لامپهای UVA و UVB و ترکیبی جهت استفاده در درمانهای مختلف وجود دارد.

بیمارانی كه به درمان به نور Dermalight UV-B پاسخ می دهند:

پسوریازیس پلاك مزمن، پسوریازیس قطره ای، پسوریازیس كف دست و پا، اگزما، ویتیلیگو، خارش.

برای خارش در بیماری های كبدی، كلیوی یا ارتباط با بدخیمی ها مفید باشد.

برای خارش با علت نامشخص مفید باشد.

تمامی مدل ها Dermalight UV-B ساخت کمپانی Dr.Honle آلمان با لامپ ۳۱۱ نانومتر UVB و UVA Narrowband 3 می باشد. مدل۵۰۰ مناسب مصرف در مطب ها و کلینیک هاو با امکان استفاده از یک تا سه یونیت را خواهید داشت که هر سه قابلیت نصب بر روی یک ترالی دارند، که با قابلیت داشتن زوایای مختلف به شما این امکان را میدهد تا قادر به تاباندن اشعه به تمام نواحی بدن بیمار باشید. همچنین مدل های ۲۰۰ و ۸۰ مناسب مصاف خانگی هستند که مدل ۸۰ دارای یک Head شانه ای می باشد که با نصب آن نور یووی به طور موثر به پوست سر هم تابیده می شود.

ویژگی های سیستم نوردرمانی و فتوتراپی درمالایت:

۱- دستگاه ساخت کمپانی Dr.Honle آلمان می باشد.
۲- با قابلیت ترکیب همزمان لامپ های UVA و UVB 311 نانومتر
۳- لامپ ها تا ۴۰۰ ساعت گارانتی می شوند
۴- امکان تاباندن اشعه به صورت ایستاده و خوابیده
۵- قابل استفاده در مطب و مصارف شخصی