شامپو ضد شوره ایکا انرژی تأثیر طولانی و مفید در درمان پسوریازیس
شامپو ضد شوره ایکا انرژی تأثیر طولانی و مفید در درمان پسوریازیس

شامپو ضد شوره ایکا انرژی (Eqinergie Shampoo) حاوی یک ترکیب ضد شوره بسیار موثر به نام پیروکتون اولامین (اکتو پیروکس) می باشد.

شامپو ضد شوره ایکا انرژی (Eqinergie Shampoo) حاوی یک ترکیب ضد شوره بسیار موثر به نام پیروکتون اولامین (اکتو پیروکس) می باشد که اثر و توانایی خاص آن در جلوگیری از فعالیت باکتری هایی است که مستقیماٌ با شوره سر در ارتباط بوده و اثر بخشی این ترکیب به مراتب از داروهای متداول ضد شوره مانند زینک پیریتیون و کیلیمبازول بیشتر است. این محصول شامل ترکیبات غیر سمی می باشد و به همین جهت مورد تأیید منابع علمی معتبر دنیاست.

کاهش التهاب، تورم و پاک سازی پوست سر با شامپو ضد شوره ایکا انرژی:

پیروکتون اولامین در کنار ویتامین E و دی پنتانول موجب کاهش التهاب، تورم و پاک سازی پوست سر از عفونت و نیز بهبود خارش و رفع شوره می گردد. مهم ترین نکته قابل ذکر این است که بعد از شش هفته درمان با شامپوی ایکا انرژی با ترکیب پیروکتون اولامین، شوره سر در حدود ۸۰ درصد کاهش می یابد و در طول درمان با این شامپو به دلیل داشتن فرمولاسیون ملایم شاهد ریزش مو نخواهیم بود.

مشخصه ها:

کنترل و درمان انواع شوره ( خشک و چرب )، پوسته ریزی و خارش ناشی از آن

طولانی و مفید در درمان پسوریازیس

ضد قارچ و آنتی باکتری و آنتی اکسیدان

PH در حدود ۶٫۲

روش مصرف:

شامپو را بر روی موی خیس مالیده، ساقه مو را به آرامی ماساژ داده و سپس آبکشی کنید و این عمل را دوباره تکرار کنید. در صورت تماس با چشم، با آب فراوان بشویید. بلعیده نشود.

مشخصات:

ساخت فرانسه، ۲۰۰ میلی لیتر